REIKIA MOKESČIŲ TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų
rekomenduokite mus ir kad esame įvertinti vidutiniškai 9.4

/
Mokesčių teisininkas
/

mokesčių teisė

Mokesčiai Nyderlanduose galioja visiems, gyvenantiems arba dirbantiems Nyderlanduose.

Ir Nyderlanduose, ir Europos (ES) šalyse yra sudėtingos apmokestinimo sistemos, susidedančios iš sudėtingų reglamentų ir tarptautinių sutarčių. Pavyzdžiui, Nyderlandų mokesčių sistema žino daugybę skirtingų įstatymų ir mokesčių rūšių, tokių kaip pajamų mokestis, darbo užmokesčio mokestis, apyvartos mokestis ir pelno mokestis. Be to, visos šios anksčiau minėtos sistemos, reglamentai ir sutartys galėtų turėti įtakos Nyderlandų mokesčių sistemai.

Prieš pradedant verslą Nyderlanduose, kiekvienas verslininkas turėtų būti informuotas apie Olandijos mokesčių aspektus ir Nyderlandų mokesčių tarifus. Tai yra menas optimaliai naudoti mokesčių įstatymus, siekiant sumažinti minimalų Olandijos mokesčių spaudimą.

Ka gali Law & More padaryti, kad padėčiau tau?

Law & More mokesčių konsultantai padeda sukurti tinkamą įmonės struktūrą, kad galėtų optimaliai naudotis Olandijos mokesčių lengvatomis. Nyderlandai numato palankią mokesčių sutarčių tvarką tarptautinėms įmonėms, turinčioms dukterinių įmonių iš užsienio. Gamybos pakeitimas į kitas šalis gali suteikti mokesčių lengvatų. Dvigubas apmokestinimas gali būti apribotas dėl daugybės mokesčių sutarčių, kurias sudarė Nyderlandai. Taip pat daugeliu atvejų galima išvengti Olandijos importo tarifų.

Law & Morebendradarbiaudama su mokesčių konsultantais ir kartu su klientais nagrinėja galimybes, kurias teikia Nyderlandų ir ES mokesčių įstatymai. Prireikus mes bendradarbiausime su patikimais mokesčių konsultantais ir registruotais buhalteriais tiek Nyderlanduose, tiek kitose jurisdikcijose, kad galėtume pateikti geriausius įmanomus patarimus ir sprendimus mūsų Nyderlandų ir tarptautiniams klientams.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Nesąmoningas mentalitetas

Mums patinka kūrybingas mąstymas ir žvelgiame ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir jos sprendimo nustatytu klausimu. Dėl nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties mūsų klientai gali tikėtis asmeninės ir veiksmingos teisinės pagalbos.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Mūsų mokesčių teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More vaizdas

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.