Mokesčiai Nyderlanduose galioja visiems, gyvenantiems arba dirbantiems Nyderlanduose. Ir Nyderlanduose, ir Europos (ES) šalyse yra sudėtingos apmokestinimo sistemos, susidedančios iš sudėtingų reglamentų ir tarptautinių sutarčių. Pavyzdžiui, Nyderlandų mokesčių sistema žino daugybę skirtingų įstatymų ir mokesčių rūšių, tokių kaip pajamų mokestis, darbo užmokesčio mokestis, apyvartos mokestis ir pelno mokestis. Be to, visos šios anksčiau minėtos sistemos, reglamentai ir sutartys galėtų turėti įtakos Nyderlandų mokesčių sistemai.

TARPTAUTINIS IR NACIONALINIS MOKESČIŲ PLANAVIMAS
KONTAKTAI LAW & MORE

Mokesčių teisininkas

Mokesčiai Nyderlanduose galioja visiems, gyvenantiems arba dirbantiems Nyderlanduose.

Ir Nyderlanduose, ir Europos (ES) šalyse yra sudėtingos apmokestinimo sistemos, susidedančios iš sudėtingų reglamentų ir tarptautinių sutarčių. Pavyzdžiui, Nyderlandų mokesčių sistema žino daugybę skirtingų įstatymų ir mokesčių rūšių, tokių kaip pajamų mokestis, darbo užmokesčio mokestis, apyvartos mokestis ir pelno mokestis. Be to, visos šios anksčiau minėtos sistemos, reglamentai ir sutartys galėtų turėti įtakos Nyderlandų mokesčių sistemai.

Prieš pradedant verslą Nyderlanduose, kiekvienas verslininkas turėtų būti informuotas apie Olandijos mokesčių aspektus ir Nyderlandų mokesčių tarifus. Tai yra menas optimaliai naudoti mokesčių įstatymus, siekiant sumažinti minimalų Olandijos mokesčių spaudimą.

Ka gali Law & More padaryti, kad padėčiau tau?

Law & More mokesčių konsultantai padeda sukurti tinkamą įmonės struktūrą, kad galėtų optimaliai naudotis Olandijos mokesčių lengvatomis. Nyderlandai numato palankią mokesčių sutarčių tvarką tarptautinėms įmonėms, turinčioms dukterinių įmonių iš užsienio. Gamybos pakeitimas į kitas šalis gali suteikti mokesčių lengvatų. Dvigubas apmokestinimas gali būti apribotas dėl daugybės mokesčių sutarčių, kurias sudarė Nyderlandai. Taip pat daugeliu atvejų galima išvengti Olandijos importo tarifų.

Law & Morebendradarbiaudama su mokesčių konsultantais ir kartu su klientais nagrinėja galimybes, kurias teikia Nyderlandų ir ES mokesčių įstatymai. Prireikus mes bendradarbiausime su patikimais mokesčių konsultantais ir registruotais buhalteriais tiek Nyderlanduose, tiek kitose jurisdikcijose, kad galėtume pateikti geriausius įmanomus patarimus ir sprendimus mūsų Nyderlandų ir tarptautiniams klientams.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

 Skambinkite +31 40 369 06 80

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir
gali įsijausti į
kliento problema “

Nesąmoningas mentalitetas

Mums patinka kūrybingas mąstymas ir žvelgiame ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir jos sprendimo nustatytu klausimu. Dėl nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties mūsų klientai gali tikėtis asmeninės ir veiksmingos teisinės pagalbos.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tomas.[apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.