SPECIALIOSIOS SRITYS

Eurazija yra geografinės vietovės, kurią sudaro Europa ir Azija, terminas. Šių rinkų žinias deriname su įvairių Nyderlandų ir tarptautinių jurisdikcijų patirtimi. Naudodami šį unikalų derinį, mes galime suteikti visas paslaugas Eurazijos verslui ir asmenims.

Kaip įmonė, veikianti šiuose sektoriuose, galite susidurti su visais sudėtingais teisiniais klausimais. Juk šie sektoriai niekada nestovi vietoje, jie aktyviai vystosi. Mūsų teisininkai yra ekspertai tų sričių srityse, kurios kerta šias sritis, ir gali suteikti jūsų įmonei teisines konsultacijas ar pagalbą, pavyzdžiui, dėl atsakomybės už gaminius.

Nors dėl ginčo emocijos kyla aukštai, dėl to abi šalys nebemato sprendimo, Law & More manome, kad tarpininkaujant galima rasti bendrą sprendimą, tenkinantį visas susijusias šalis. Šiame procese Law & More tarpininkai ne tik atsižvelgia į abiejų šalių interesus konsultacijų metu, bet ir garantuoja teisinę bei emocinę pagalbą.

Ką klientai sako apie mus

Viskas gerai sutvarkyta

Nuo pat pradžių gerai sutarėme su advokate, ji padėjo mums eiti teisingu keliu ir pašalino galimus neaiškumus. Ji buvo aiški ir žmogiška, kurią patyrėme kaip labai malonią. Ji paaiškino informaciją ir per ją tiksliai žinojome, ką daryti ir ko tikėtis. Labai maloni patirtis su Law and more, bet ypač su advokatu, su kuriuo bendravome.

10
vera
Helmond

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.