REIKALINGAS SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Kolekcijos

Tyrimai rodo, kad 30 proc. Nyderlandų bankrotų sukelia neapmokėtos sąskaitos. Ar jūsų įmonė turi klientą, kuris vis dar nemokėjo? Ar jūs esate privatus asmuo ir ar turite skolininką, kuris vis dar skolingas jums pinigus? Tada susisiekite su Law & More skolų išieškojimo advokatai. Mes suprantame, kad neapmokėtos sąskaitos yra labai erzinančios ir nepageidautinos, todėl mes jums padedame nuo surinkimo proceso pradžios iki pabaigos. Mūsų skolų išieškojimo advokatai gali kartu su jumis dalyvauti ir neteisminėje, ir teisminėje išieškojimo procedūrose. Law & More taip pat yra susipažinęs su arešto įstatymais ir gali jums padėti bankroto atveju. Galiausiai mums nėra svarbu, ar skolininkas gyvena Nyderlanduose, ar yra įsisteigęs užsienyje. Dėl savo tarptautinės padėties esame kvalifikuoti sudėtingesnėms, ginčijamoms ar didesnėms pretenzijoms.

Kalbant apie skolų išieškojimą, jūs turbūt galvojate apie skolų išieškojimo agentūrą ar antstolį, o ne apie skolų išieškojimo advokatą. Taip yra todėl, kad visos trys šalys sugeba išieškoti neįvykdytas skolas. Tačiau išieškojimo procese yra keli esminiai žingsniai, kuriuos paprastai gali atlikti skolų išieškojimo teisininkas:

Skolų išieškojimas Advokato įvaizdis

Rubinas van Kersbergenas

Rubinas van Kersbergenas

ADVOKATAS

ruby.van.kersbergen@lwandmore.nl

Advokatų kontora į Eindhoven ir Amsterdam

Įmonių teisininkas

„Per sutartą laiką gavau profesionalų patarimą“

Žingsnis po žingsnio skolos išieškojimo planas

1. Taikos fazė. Jei jūsų reikalavimas yra išieškomas, taikos procedūrą pirmiausia gali pradėti skolos išieškojimo advokatai Law & More. Šiame etape mes stengiamės įtikinti skolininką mokėti laiškais ir (arba) telefono skambučiais, galbūt padidinus įstatymų nustatytas palūkanas ir neteismines išieškojimo išlaidas.

2. Derybos. Ar turite gerus santykius su savo sandorio šalimi ir ar norėtumėte išlaikyti šiuos gerus santykius? Šiame etape mes stengiamės pasiekti šalių susitarimą derybomis ir, pavyzdžiui, susitarti dėl mokėjimo.

3. Teisminis etapas. Taikinga procedūra nėra privaloma. Jei jūsų skolininkas nebendradarbiauja, mūsų skolų išieškojimo advokatai gali surašyti šaukimą ir nusiųsti jį jūsų skolininkui. Su šaukimu skolininkas šaukiamas tam tikrą dieną atvykti į teismą. Teisiniame etape mes reikalaujame sumokėti nesumokėtas sumas ir surinkimo išlaidas teisme.

4. Nuosprendis. Gavęs šaukimą jūsų skolininkas, jam bus suteikta galimybė raštu atsakyti į teismo šaukimą. Jei skolininkas neatsako ir jis neatvyksta į posėdį, teisėjas priima sprendimą už akių, kuriame patenkina jūsų ieškinį. Tai reiškia, kad jūsų skolininkas turi sumokėti sąskaitą faktūrą, įstatymines palūkanas, išieškojimo išlaidas ir procedūrines išlaidas. Teisėjui paskelbus nuosprendį, antstolis šį sprendimą įteiks skolininkui.

5. Nuosprendis. Prieš pradedant teisminį procesą, galima areštuoti skolininko turtą. Tai vadinama konservatorijos priedu. Sulaikymo areštas skirtas užtikrinti, kad skolininkas negalėtų disponuoti jokiu turtu, kol teisėjas nepriims sprendimo, kad jūs iš tikrųjų galėtumėte išieškoti savo išlaidas iš skolininko. Jei teisėjas patenkins jūsų ieškinį, areštas prieš teismo sprendimą bus paverstas vykdymo areštu. Tai reiškia, kad areštuotą turtą antstolis gali parduoti viešai, jei skolininkas vis tiek nemoka. Jūsų reikalavimas bus sumokėtas iš šio turto pajamų.

Ką klientai sako apie mus

Mūsų skolų išieškojimo teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Skolų išieškojimo teisininko požiūris

Kiekvienos surinkimo procedūros metu reikia atlikti aukščiau aprašytus veiksmus. Bet ko galima tikėtis iš Law & Moreskolų išieškojimo teisininkai, atlikdami šiuos veiksmus?

 • Jūsų teisinės padėties analizė ir patarimai
 • Tiesioginis ir asmeninis kontaktas tiek telefonu, tiek el
 • Kokybė ir įsitraukimas
 • Veikti ir reaguoti greitai ir efektyviai
 • Sėdi ant dėklo
 • Visada galvok į priekį ir ruoškis tolesniems veiksmams

Veiklos skolų išieškojimo teisininkas

 • Stebėkite mokėjimo sąlygas ir peržiūrėkite sąskaitas faktūras
 • Derybos su skolininkais
 • Pranešimo apie įsipareigojimų nevykdymą rengimas ir siuntimas
 • Recepto išrašymo ir pertraukimo vartojimo prevencija
 • Šaukimo surašymas
 • Teisinių procesų vykdymas
 • Konfiskavimas ir egzekucijos vykdymas
 • Tarptautinių skolų išieškojimo bylų nagrinėjimas

Dažnai užduodami klausimai

Skolų išieškojimo įstatymas Nyderlanduose susijęs su (neteisminiu) pinigų reikalavimų išieškojimu. Kai perduodate neapmokėtas sąskaitas faktūras skolų išieškojimo teisininkams, jūs suteikiate tam tikrą įgaliojimą skolų išieškojimo teisininkams pagal skolų išieškojimo įstatymą išieškoti nesumokėtas pretenzijas. Pavyzdžiui, tai yra privalumas privatiems asmenims ar įmonėms, kurios pačios turi per mažai laiko arba nori pirmiausia susitelkti ties savo pagrindine veikla. Be to, prie neapmokėtų sąskaitų faktūrų (surinkimo) pridedamos visų rūšių taisyklės, pavyzdžiui, dėl skubos ir senaties, ir yra keletas susijusių šalių. Dėl to skolų išieškojimo įstatymas yra įdomus, bet sudėtingas. Štai kodėl patartina pasitelkti skolų išieškojimo advokatą, kai turite neapmokėtų reikalavimų. Law & Moreadvokatai yra skolų išieškojimo teisės ekspertai ir mielai jums padės.
Pirmiausia reikia informuoti skolininką, kad jis neįvykdė savo mokėjimo prievolės. Jūs turite suteikti jam galimybę sumokėti per pagrįstą laikotarpį be papildomų išlaidų. Siunčiate raštišką priminimą skolininkui, tai vadinama pranešimu apie įsipareigojimų nevykdymą. Keturiolikos dienų laikotarpis paprastai laikomas protingu laikotarpiu, per kurį skolininko prašoma vis tiek sumokėti reikalavimą. Natūralu, Law & Moreskolų išieškojimo teisininkai gali paruošti jums pranešimą apie įsipareigojimų nevykdymą. Jei pranešimas apie įsipareigojimų neįvykdymą nebuvo išsiųstas, teismas atmeta bet kokį reikalavimą atlyginti žalą. Tačiau yra situacijų, kai pranešimo apie įsipareigojimų neįvykdymą siųsti nereikia, pavyzdžiui, sutarties įvykdyti neįmanoma. Nepaisant to, patartina visada siųsti pranešimą apie įsipareigojimų neįvykdymą, kad būtumėte tikri. Jei mokėjimo prašymas nebus įvykdytas, galime pradėti surinkimo procesą.
 • Kreditoriaus ir skolininko duomenys
 • Su skola susiję dokumentai (sąskaitos numeris ir data)
 • Priežastis skola dar nesumokėta
 • Susitarimas ar kiti susitarimai, su kuriais susijusi skola
 • Aiškus mokėtinų sumų aprašymas ir pagrindimas
 • Bet koks kreditoriaus ir skolininko susirašinėjimas dėl skolos
Law & More taip pat siūlo paramą, kad būtų išvengta rizikos, susijusios su mokėjimais ir pavėluotais mokėjimais. Pavyzdžiui, patariame klientams į bendrąsias sąlygas įtraukti mokėjimo sąlygas, kurios gali užkirsti kelią neaiškumams pavėluoto mokėjimo atveju. Ar norėtumėte daugiau informacijos apie tai? Prašome kreiptis į surinkimo teisininkus Law & More.
Ar jūsų skolininkas yra užsienyje? Tokiu atveju gali turėti įtakos įvairūs veiksniai, pavyzdžiui, skirtinga kalba, kultūra ir mokėjimo įpročiai, o tai reiškia, kad išieškojimo metu rizika yra didesnė nei skolininkams iš savo šalies. Tačiau skolų išieškojimo advokatams Law & More, šie veiksniai nesudaro kliūčių. Neleisime, kad sienos mus sustabdytų, todėl džiaugiamės galėdami jums padėti surinkimo procese, kurio metu skolininkas įsitvirtino užsienyje, Europoje ar už jos ribų. Ar norėtumėte sužinoti, ką galime padaryti, kai susiduriate su užsienio skolininku? Prašau susisiekti Law & More. Mūsų teisininkai mielai jums padės.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More