Praktiniai reikalai

Užduotis

Kai patikėsite savo advokatų kontorai atstovauti jūsų interesus, mes tai nustatysime pavedimo sutartyje. Šioje sutartyje aprašomos sąlygos, kurias mes su jumis aptarėme. Tai susiję su darbu, kurį atliksime už jus, mūsų mokesčiu, išlaidų kompensavimu ir bendrųjų sąlygų taikymu. Vykdant perleidimo sutartį, atsižvelgiama į galiojančius teisės aktus, įskaitant Nyderlandų advokatų asociacijos taisykles. Jūsų užduotis atliks advokatas, su kuriuo jūs bendraujate, suprasdamas, kad šis advokatas gali atlikti savo darbo dalis, kurias jo atsakomybe ir prižiūri vienas iš kitų teisininkų, teisininkų ar patarėjų. Tai darydamas advokatas elgsis taip, kaip galima tikėtis iš kompetentingo ir pagrįstai veikiančio advokato. Šio proceso metu jūsų advokatas informuos jus apie jūsų bylos eigą, pažangą ir pokyčius. Jei nesusitarta kitaip, mes, kiek įmanoma, pateiksime jums perduodamą korespondenciją projekto forma su prašymu mums pranešti, ar sutinkate su jos turiniu.

Jūs galite laisvai nutraukti perleidimo sutartį per anksti. Mes atsiųsime jums galutinę deklaraciją pagal praleistas valandas. Jei buvo sutarta dėl fiksuoto mokesčio ir darbas buvo pradėtas, šis fiksuotas mokestis ar jo dalis, deja, nebus grąžinti.

Advokatų kontora į Eindhoven ir Amsterdam

Įmonių teisininkas

Lėšos

Priklauso nuo užduoties, kaip bus sudarytos finansinės priemonės. Law & More yra pasirengęs iš anksto įvertinti arba nurodyti su užduotimi susijusias išlaidas. Dėl to kartais gali būti sudaryta fiksuoto mokesčio sutartis. Atsižvelgiame į savo klientų finansinę padėtį ir visada norime galvoti kartu su savo klientais. Mūsų teisinių paslaugų, kurios yra ilgalaikės ir pagrįstos valandiniu įkainiu, išlaidos yra apmokestinamos periodiškai. Darbo pradžioje galime paprašyti avansinio mokėjimo. Tai skirta pradinėms išlaidoms padengti. Šis išankstinis mokėjimas bus apmokėtas vėliau. Jei dirbtų valandų skaičius yra mažesnis už avanso sumą, nepanaudota avanso dalis grąžinama. 

Visada gausite aiškią praleistų valandų ir atliktų darbų specifikaciją. Visada galite paprašyti savo advokato paaiškinimo. Sutartas valandinis įkainis nurodytas užduoties patvirtinime. Jei nesusitarta kitaip, nurodytos sumos yra be PVM. Taip pat galite mokėti mokesčius, pavyzdžiui, teismo registravimo mokesčius, mokesčius antstoliui, išrašus, kelionės ir apgyvendinimo išlaidas bei siuntimo išlaidas. Už šias vadinamąsias „nemokamas“ išlaidas turėsite sumokėti atskirai. Ilgiau nei vienerius metus trunkančiais atvejais sutarta norma gali būti koreguojama kasmet taikant indeksavimo procentą.

Mes norėtume paprašyti jūsų sumokėti advokato sąskaitą per 14 dienų nuo sąskaitos išrašymo dienos. Jei mokėjimas nėra atliktas laiku, mes turime teisę (laikinai) sustabdyti darbą. Jei negalite sumokėti sąskaitos faktūros per nustatytą laiką, praneškite mums. Jei tam yra pakankama priežastis, advokato nuožiūra gali būti imamasi papildomų susitarimų. Tai bus užfiksuota raštu.

Law & More nėra susijęs su Teisinės pagalbos valdyba. Štai kodėl Law & More nesiūlo subsidijuojamos teisinės pagalbos. Jei norite gauti subsidijuojamą teisinę pagalbą („papildymą“), rekomenduojame kreiptis į kitą advokatų kontorą.

Identifikavimo pareiga

Vykdydami advokatų kontoros ir mokesčių konsultantų, įsikūrusių Nyderlanduose, įsipareigojimus, privalome laikytis Olandijos ir Europos kovos su pinigų plovimu ir sukčiavimu įstatymų (WWFT), kurie įpareigoja mus įpareigoti gauti aiškius mūsų kliento tapatybės įrodymus, prieš galėdami suteikti paslaugas ir užmegzti sutartinius santykius. Todėl šiame kontekste gali būti reikalaujama prekybos rūmų išrašo ir (arba) kopijos ar galiojančio asmens tapatybės įrodymo patvirtinimo. Daugiau apie tai galite perskaityti svetainėje KYC įsipareigojimai.

Straipsniai

Bendrosios verslo sąlygos

Mūsų bendrosios sąlygos taikomos mūsų paslaugoms. Šios bendrosios sąlygos ir kodymai jums bus atsiųsti kartu su perleidimo sutartimi. Jų taip pat galite rasti apsilankę Bendrosios sąlygos.

Skundų nagrinėjimo tvarka

Mes teikiame didelę reikšmę klientų pasitenkinimui. Mūsų įmonė padarys viską, kas įmanoma, kad suteiktume jums geriausias įmanomas paslaugas. Jei vis dėlto esate nepatenkinti tam tikru mūsų paslaugų aspektu, prašome kuo greičiau pranešti mums ir aptarti tai su savo advokatu. Konsultuodamiesi su jumis, bandysime išspręsti iškilusią problemą. Mes visada patvirtinsime jums šį sprendimą raštu. Jei neįmanoma kartu rasti sprendimo, mūsų biure taip pat taikoma skundų nagrinėjimo tarnyboje tvarka. Be to, apie šią procedūrą galite rasti tinklalapyje Skundų tarnyboje tvarka.

Ką klientai sako apie mus

Vadovaujantis partneris / advokatas

Advokatas
Law & More