Nyderlandų pensijų įstatymai tapo jos pačios teisine sritimi. Ji apima visus pensijų įstatymus ir kitus teisės aktus, kurie numato pakaitines pajamas darbuotojams išėjus į pensiją. Tokie pavyzdžiai yra labai konkretūs teisės aktai, pavyzdžiui, Pensijų įstatymas, Privalomas dalyvavimas 2000 m. Pramonės pensijų fondo įstatyme arba Teisės į pensiją išlyginimas skyrybų atveju įstatymas. Šie teisės aktai, be kita ko, susiję su sąlygomis, kurių turi būti laikomasi norint gauti pensiją, taisyklėmis, reglamentuojančiomis pensijų teikėjų teisių į pensiją valdymą ir mokėjimą, bei pensijų pažeidimų prevencijos priemonėmis.

REIKIA PAGALBOS PENSIJŲ TEISE?
Kreipkitės į savo pensijų teisininkus

Pensijų įstatymas

Nyderlandų pensijų įstatymai tapo jos pačios teisine sritimi. Ji apima visus pensijų įstatymus ir kitus teisės aktus, kurie numato pakaitines pajamas darbuotojams išėjus į pensiją. Tokie pavyzdžiai yra labai konkretūs teisės aktai, pavyzdžiui, Pensijų įstatymas, Privalomas dalyvavimas 2000 m. Pramonės pensijų fondo įstatyme arba Teisės į pensiją išlyginimas skyrybų atveju įstatymas. Šie teisės aktai, be kita ko, susiję su sąlygomis, kurių turi būti laikomasi norint gauti pensiją, taisyklėmis, reglamentuojančiomis pensijų teikėjų teisių į pensiją valdymą ir mokėjimą, bei pensijų pažeidimų prevencijos priemonėmis.

Greitasis meniu

Nepaisant to, kad pensijų teisė yra jos pačios teisinė sritis, ji taip pat turi daug sąsajų su kitomis teisės sritimis. Štai kodėl pensijų įstatymų kontekste, be konkrečių įstatymų ir kitų teisės aktų, taip pat taikomi, pavyzdžiui, bendrieji teisės aktai ir reglamentai darbo teisės srityje. Pavyzdžiui, pensija yra svarbi daugelio darbuotojų darbo sąlyga, kuri yra nustatyta ir aptarta darbo sutartyje. Ši sąlyga iš dalies lemia pajamas senatvėje. Be darbo teisės, taip pat galima atsižvelgti į šias teisės sritis:

• atsakomybės įstatymas;
• Sutarčių teisė;
• Mokesčių įstatymai;
• Draudimo įstatymas;
• Teisės į pensiją išlyginimas skyrybų atveju.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

 Skambinkite + 31 40 369 06 83

Kodėl verta rinktis? Law & More?

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

"Law & More teisininkai

dalyvauja ir

gali įsijausti į

kliento problema"

Skirtingi įstatymai ir kiti teisės aktai, kurie sutampa su pensijų teise ir tam tikromis aplinkybėmis sutampa, pensijų teisę sudaro sudėtingą ir išsamią teisinę sritį. Be to, pensijų įstatymai nestovi vietoje ir reguliariai susiduria su pokyčiais tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu, taip pat susijusių asocijuotų reguliavimo institucijų, tokių kaip „De Nederlandsche Bank“ (DNB) ir Nyderlandų finansų rinkų institucijos (AFM), nurodymu. Tai reiškia, kad sprendžiant pensijų teisės srities klausimus reikia ne tik įžvalgos, bet ir naujausių žinių apie šią profesiją, todėl protinga pasitelkti advokatą, jei susiduriate su pensijų teise. Law & MoreAdvokatai yra ne tik atnaujinti pensijų teisės srityje, bet ir atsižvelgiant į kitas paminėtas teisės sritis. Ar turite klausimų dėl pensijų įstatymų? Law & More mielai jums padės. Mūsų svetainėje taip pat galite rasti daugiau informacijos apie kitas jurisdikcijas.

Paslaugos Law & More

Įmonių teisė

Įmonių teisininkas

Kiekviena įmonė yra unikali. Todėl gausite teisinę konsultaciją, tiesiogiai susijusią su jūsų įmone

Pranešimas apie įsipareigojimų nevykdymą

Laikinas advokatas

Reikia advokatės laikinai? Teikti pakankamą teisinę paramą dėka Law & More

Advokatas

Imigracijos advokatas

Mes sprendžiame su priėmimo, apsigyvenimo, deportacijos ir užsieniečių reikalus

Akcininkų sutartis

Verslo advokatas

Kiekvienas verslininkas turi susitvarkyti su įmonių teise. Tam gerai pasiruoškite.

Išėjimas į pensiją pagal ramsčių sistemą

Išėjimo į pensiją nuostata, suteikianti pakaitines pajamas darbuotojams išėjus į pensiją, taip pat vadinama pensija. Nyderlanduose senatvės pensijų sistemą arba pensijų sistemą sudaro trys ramsčiai:

Bazinė pensija. Bazinė pensija taip pat vadinama OW. Kiekvienas Nyderlanduose turi teisę į tokią nuostatą. Tačiau tam yra kelios sąlygos. Pirmoji sąlyga norint gauti AOW nuostatą yra ta, kad turi būti pasiektas tam tikras amžius, būtent 67 metai. Kita sąlyga yra ta, kad žmogus visada turi būti dirbęs ar gyvenęs Nyderlanduose. Kiekvienais metais asmuo, gyvenantis Nyderlanduose nuo 15 iki 67 metų, kaupia 2% didžiausios AOW atsargos. Užimtumo istorija šiuo atveju nereikalinga.

Teisės į pensiją. Ši pakopa susijusi su teisėmis, kurias asmuo įgijo per savo darbinį gyvenimą, ir kaip pagrindinė pensija taikoma kaip papildoma pensija. Konkrečiau kalbant, šis priedas susijęs su atidėtu atlyginimu, kurį kartu moka darbdavys ir darbuotojas priemokų forma. Todėl papildoma pensija visada kaupiama darbuotojo ir darbdavio santykiuose, todėl šiuo atveju reikalinga darbo istorija. Tačiau Nyderlanduose nėra jokio teisinio įpareigojimo darbdaviui kaupti (papildomą) pensiją savo darbuotojams. Tai reiškia, kad šiuo klausimu turi būti sudaryti darbuotojai ir darbdaviai. Law & More be abejo, mielai jums padės.

Savanoriška pensija. Ši atrama visų pirma susijusi su visomis pajamų nuostatomis, kurias žmonės pasidarė iki savo senatvės. Pavyzdžiui, anuitetai, gyvybės draudimas ir pajamos iš nuosavo kapitalo. Šia pensijų pakopa daugiausia turi remtis savarankiškai dirbantys asmenys ir verslininkai.

Privalomas dalyvavimas 2000 m. Pramonės pensijų fondo įstatyme

Nepaisant to, kad Nyderlandų darbdaviai neprivalo organizuoti (papildomos) pensijos savo darbuotojams, tam tikromis aplinkybėmis jie vis tiek gali būti įpareigoti organizuoti pensiją. Taip yra, pavyzdžiui, jei darbdavys privalo dalyvauti pensijų sistemoje per visos pramonės pensijų fondą. Ši pareiga atsiranda, jei tam tikram sektoriui taikomas vadinamasis privalomas reikalavimas: sektoriaus ministro patvirtintas aprašas, kuriam taikomas privalomas dalyvavimas visos pramonės pensijų fonde. Privalomas dalyvavimas pramonės pensijų fondo 2000 m. Įstatyme reglamentuoja privalomos pensijų sistemos galimybę visiems tam tikros pramonės šakos ar sektoriaus darbuotojams.

Jei dalyvavimas visos pramonės pensijų fonde yra privalomas, darbdaviai, veikiantys atitinkamame sektoriuje, turi užsiregistruoti tame pramonės sektoriaus pensijų fonde. Vėliau fondas prašo pateikti informaciją apie darbuotojus, o darbdaviai gauna sąskaitą už jų mokamą pensijų įmoką. Jei darbdaviai nėra susiję su tokiu pramonės mastu veikiančiu pensijų fondu, net jei tai yra privaloma, jie atsidurs nepalankioje padėtyje. Galų gale, tokiu atveju yra tikimybė, kad visos pramonės pensija vis tiek reikalaus visos įmokos už visus metus atgaline data. At Law & More suprantame, kad tai turi drastiškų pasekmių darbdaviams. Štai kodėl Law & Morespecialistai yra pasirengę padėti jums išvengti tokio trūkumo.

Pensijų įstatymasPensijų įstatymas

Pensijų įstatymo esmė yra Pensijų įstatymas. Pensijų įstatymas apima taisykles, kurios:

• Uždrausti keisti pensijų teises
• suteikti teises į vertės perkėlimą darbdavio paveldėjimo atveju;
• Nustatyti darbuotojų dalyvavimą atsižvelgiant į pensijų teikėjo politiką;
• reikalauti minimalios pensijų teikėjų valdybos narių patirties;
• reglamentuoti pensijų fondų finansavimo būdą;
• Nurodykite minimalias pensijų teikėjo informavimo prievoles.

Vienas iš kitų svarbių Pensijų įstatymo reglamentų yra susijęs su sąlygomis, kurių, jei sudaroma, turi atitikti darbdavio ir darbuotojo pensijų sutartis. Atsižvelgiant į tai, Pensijų įstatymo 23 straipsnyje nustatyta, kad pensijų sutartis turi būti sudaryta pripažintame pensijų fonde arba pripažintame pensijų draudime. Jei darbdavys to nepadaro ar bent jau netinkamai, jam kyla darbdavio atsakomybės rizika, kurią darbuotojas gali inicijuoti pagal bendrąsias sutarčių teisės taisykles. Be to, kaip jau minėta, įstatymų ir kitų teisės aktų laikymąsi pensijų įstatymų srityje kontroliuoja DNB ir AFM, todėl pažeidimai taip pat sankcionuojami kitomis priemonėmis.

At Law & More mes suprantame, kad kalbant apie pensijų įstatymą, susiję ne tik skirtingi sudėtingi įstatymai ir kiti teisės aktai, bet ir skirtingi interesai bei sudėtingi teisiniai santykiai. Štai kodėl Law & More naudojasi asmeniniu požiūriu. Mūsų specialistai pensijų teisės srityje pasineria į jūsų bylą ir kartu su jumis gali įvertinti jūsų situaciją ir galimybes. Remiantis šia analize, Law & More gali patarti jums, ką reikia atlikti toliau. Be to, mūsų specialistai mielai teikia jums patarimus ir pagalbą galimos teisinės procedūros metu. Ar turite klausimų apie mūsų paslaugų ar pensijų įstatymą? Tada susisiekite Law & More.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite mums el. Laišką:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.