AR REIKIA PENSIJŲ TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Pensijų įstatymas

Nyderlandų pensijų įstatymai tapo jos pačios teisine sritimi. Ji apima visus pensijų įstatymus ir kitus teisės aktus, kurie numato pakaitines pajamas darbuotojams išėjus į pensiją. Tokie pavyzdžiai yra labai konkretūs teisės aktai, pavyzdžiui, Pensijų įstatymas, Privalomas dalyvavimas 2000 m. Pramonės pensijų fondo įstatyme arba Teisės į pensiją išlyginimas skyrybų atveju įstatymas. Šie teisės aktai, be kita ko, susiję su sąlygomis, kurių turi būti laikomasi norint gauti pensiją, taisyklėmis, reglamentuojančiomis pensijų teikėjų teisių į pensiją valdymą ir mokėjimą, bei pensijų pažeidimų prevencijos priemonėmis.

Greitasis meniu

Nepaisant to, kad pensijų teisė yra jos pačios teisinė sritis, ji taip pat turi daug sąsajų su kitomis teisės sritimis. Štai kodėl pensijų įstatymų kontekste, be konkrečių įstatymų ir kitų teisės aktų, taip pat taikomi, pavyzdžiui, bendrieji teisės aktai ir reglamentai darbo teisės srityje. Pavyzdžiui, pensija yra svarbi daugelio darbuotojų darbo sąlyga, kuri yra nustatyta ir aptarta darbo sutartyje. Ši sąlyga iš dalies lemia pajamas senatvėje. Be darbo teisės, taip pat galima atsižvelgti į šias teisės sritis:

 • Atsakomybės teisė;
 • Sutarčių teisė;
 • Mokesčių teisė;
 • Draudimo teisė;
 • Teisių į pensiją išlyginimas skyrybų atveju.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

ADVOKATAS

aylin.selamet@lwandmore.nl

Paslaugos Law & More

Įmonių teisininkas

Kiekviena įmonė yra unikali. Todėl jūs gausite teisinę konsultaciją, kuri yra tiesiogiai susijusi su jūsų įmone.

Jei taip nutiktų, mes taip pat galime bylinėtis už jus. Susisiekite su mumis dėl sąlygų.

Sėdame su jumis, kad sukurtume strategiją.

Kiekvienas verslininkas turi susitvarkyti su įmonių teise. Tam gerai pasiruoškite.

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Išėjimas į pensiją pagal ramsčių sistemą

Išėjimo į pensiją nuostata, suteikianti pakaitines pajamas darbuotojams išėjus į pensiją, taip pat vadinama pensija. Nyderlanduose senatvės pensijų sistemą arba pensijų sistemą sudaro trys ramsčiai:

Bazinė pensija. Bazinė pensija taip pat vadinama OW. Kiekvienas Nyderlanduose turi teisę į tokią nuostatą. Tačiau tam yra kelios sąlygos. Pirmoji sąlyga norint gauti AOW nuostatą yra ta, kad turi būti pasiektas tam tikras amžius, būtent 67 metai. Kita sąlyga yra ta, kad žmogus visada turi būti dirbęs ar gyvenęs Nyderlanduose. Kiekvienais metais asmuo, gyvenantis Nyderlanduose nuo 15 iki 67 metų, kaupia 2% didžiausios AOW atsargos. Užimtumo istorija šiuo atveju nereikalinga.

Teisės į pensiją. Ši pakopa susijusi su teisėmis, kurias asmuo įgijo per savo darbinį gyvenimą, ir kaip pagrindinė pensija taikoma kaip papildoma pensija. Konkrečiau kalbant, šis priedas susijęs su atidėtu atlyginimu, kurį kartu moka darbdavys ir darbuotojas priemokų forma. Todėl papildoma pensija visada kaupiama darbuotojo ir darbdavio santykiuose, todėl šiuo atveju reikalinga darbo istorija. Tačiau Nyderlanduose nėra jokio teisinio įpareigojimo darbdaviui kaupti (papildomą) pensiją savo darbuotojams. Tai reiškia, kad šiuo klausimu turi būti sudaryti darbuotojai ir darbdaviai. Law & More be abejo, mielai jums padės.

Savanoriška pensija. Ši atrama visų pirma susijusi su visomis pajamų nuostatomis, kurias žmonės pasidarė iki savo senatvės. Pavyzdžiui, anuitetai, gyvybės draudimas ir pajamos iš nuosavo kapitalo. Šia pensijų pakopa daugiausia turi remtis savarankiškai dirbantys asmenys ir verslininkai.

Ką klientai sako apie mus

Mūsų skyrybų teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Perleidimo sutartis

Po pirmo susitikimo iš mūsų el. Paštu nedelsdami gausite pavedimo sutartį. Šiame susitarime, pavyzdžiui, teigiama, kad mes jums patarsime ir padėsime skyrybų metu. Mes taip pat atsiųsime jums bendrąsias sąlygas, taikomas mūsų paslaugoms. Galite skaitmeniniu būdu pasirašyti paskyrimo sutartį.

Po

Gavę pasirašytą pavedimo sutartį, mūsų patyrę skyrybų teisininkai nedelsdami pradės dirbti jūsų byloje. At Law & More, būsite informuotas apie visus veiksmus, kuriuos jums atliks skyrybų advokatas. Natūralu, kad visi veiksmai pirmiausia bus derinami su jumis.

Praktiškai pirmas žingsnis dažnai yra išsiųsti laišką partneriui su pranešimu apie skyrybas. Jei jis jau turi skyrybų advokatą, laiškas adresuojamas jo advokatui.

Šiame laiške nurodome, kad norite išsiskirti su savo partneriu ir kad jam rekomenduojama kreiptis į advokatą, jei jis to dar nepadarė. Jei jūsų partneris jau turi advokatą ir mes adresuojame laišką jo advokatui, mes paprastai išsiųsime laišką, kuriame nurodysime jūsų pageidavimus, pavyzdžiui, dėl vaikų, namų, turinio ir kt.

Tada jūsų partnerio advokatas gali atsakyti į šį laišką ir pareikšti savo partnerio norus. Kai kuriais atvejais numatomas keturių krypčių susitikimas, kurio metu mes stengiamės susitarti kartu.

Jei neįmanoma susitarti su partneriu, skyrybų prašymą taip pat galime pateikti tiesiogiai teismui. Tokiu būdu pradedama procedūra.

Privalomas dalyvavimas 2000 m. Pramonės pensijų fondo įstatyme

Nepaisant to, kad Nyderlandų darbdaviai neprivalo organizuoti (papildomos) pensijos savo darbuotojams, tam tikromis aplinkybėmis jie vis tiek gali būti įpareigoti organizuoti pensiją. Taip yra, pavyzdžiui, jei darbdavys privalo dalyvauti pensijų sistemoje per visos pramonės pensijų fondą. Ši pareiga atsiranda, jei tam tikram sektoriui taikomas vadinamasis privalomas reikalavimas: sektoriaus ministro patvirtintas aprašas, kuriam taikomas privalomas dalyvavimas visos pramonės pensijų fonde. Privalomas dalyvavimas pramonės pensijų fondo 2000 m. Įstatyme reglamentuoja privalomos pensijų sistemos galimybę visiems tam tikros pramonės šakos ar sektoriaus darbuotojams.

Jei dalyvavimas visos pramonės pensijų fonde yra privalomas, darbdaviai, veikiantys atitinkamame sektoriuje, turi užsiregistruoti tame pramonės sektoriaus pensijų fonde. Vėliau fondas prašo pateikti informaciją apie darbuotojus, o darbdaviai gauna sąskaitą už jų mokamą pensijų įmoką. Jei darbdaviai nėra susiję su tokiu pramonės mastu veikiančiu pensijų fondu, net jei tai yra privaloma, jie atsidurs nepalankioje padėtyje. Galų gale, tokiu atveju yra tikimybė, kad visos pramonės pensija vis tiek reikalaus visos įmokos už visus metus atgaline data. At Law & More suprantame, kad tai turi drastiškų pasekmių darbdaviams. Štai kodėl Law & Morespecialistai yra pasirengę padėti jums išvengti tokio trūkumo.

Pensijų įstatymasPensijų įstatymas

Pensijų įstatymo esmė yra Pensijų įstatymas. Pensijų įstatymas apima taisykles, kurios:

 • Uždrausti keisti teisę į pensiją
 • Suteikti teises, susijusias su vertės perdavimu darbdavio teisių perėmimo atveju;
 • Numatyti darbuotojų dalyvavimą atsižvelgiant į pensijų teikėjo politiką;
 • Reikalauti minimalios patirties, susijusios su pensijų teikėjų valdybos narių kompetencija;
 • Reguliuoti pensijų fondų finansavimo būdą;
 • Nustatyti minimalius pensijų teikėjo informavimo įsipareigojimus.

Vienas iš kitų svarbių Pensijų įstatymo reglamentų yra susijęs su sąlygomis, kurių, jei sudaroma, turi atitikti darbdavio ir darbuotojo pensijų sutartis. Atsižvelgiant į tai, Pensijų įstatymo 23 straipsnyje nustatyta, kad pensijų sutartis turi būti sudaryta pripažintame pensijų fonde arba pripažintame pensijų draudime. Jei darbdavys to nepadaro ar bent jau netinkamai, jam kyla darbdavio atsakomybės rizika, kurią darbuotojas gali inicijuoti pagal bendrąsias sutarčių teisės taisykles. Be to, kaip jau minėta, įstatymų ir kitų teisės aktų laikymąsi pensijų įstatymų srityje kontroliuoja DNB ir AFM, todėl pažeidimai taip pat sankcionuojami kitomis priemonėmis.

At Law & More mes suprantame, kad kalbant apie pensijų įstatymą, susiję ne tik skirtingi sudėtingi įstatymai ir kiti teisės aktai, bet ir skirtingi interesai bei sudėtingi teisiniai santykiai. Štai kodėl Law & More naudojasi asmeniniu požiūriu. Mūsų specialistai pensijų teisės srityje pasineria į jūsų bylą ir kartu su jumis gali įvertinti jūsų situaciją ir galimybes. Remiantis šia analize, Law & More gali patarti jums, ką reikia atlikti toliau. Be to, mūsų specialistai mielai teikia jums patarimus ir pagalbą galimos teisinės procedūros metu. Ar turite klausimų apie mūsų paslaugų ar pensijų įstatymą? Tada susisiekite Law & More.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More