UBO registracija Nyderlanduose 2020 m

Europos direktyvose reikalaujama, kad valstybės narės įsteigtų UBO registrą. UBO reiškia trumpiausią naudingą savininką. UBO registras Nyderlanduose bus įdiegtas 2020 m. Tai reiškia, kad nuo 2020 m. Įmonės ir juridiniai asmenys privalo registruoti savo (ne) tiesioginius savininkus. Dalis UBO asmens duomenų, tokių kaip vardas ir pavardė ir ekonominiai interesai, bus viešai skelbiami naudojant registrą. Tačiau buvo įdiegtos garantijos dėl UBO privatumo apsaugos.

UBO registracija Nyderlanduose 2020 m

UBO registro sukūrimas grindžiamas ketvirtąja Europos Sąjungos kovos su pinigų plovimu direktyva, kurioje nagrinėjama kova su finansiniais ir ekonominiais nusikaltimais, tokiais kaip pinigų plovimas ir teroristų finansavimas. UBO registras prie to prisideda užtikrindamas skaidrumą apie asmenį, kuris yra pagrindinis faktiškas bendrovės ar juridinio asmens savininkas. UBO visada yra fizinis asmuo, kuris nustato įvykių eigą įmonėje, nepriklausomai nuo to, ar užkulisiuose, ar ne.

UBO registras taps prekybos registro dalimi, todėl bus valdomas Prekybos rūmų.

Skaitykite daugiau: https://www.rijksoverheid.nl/actueel/nieuws/2019/04/04/ubo-register-vanaf-januari-2020-in-werking

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.