Neturtinės žalos atlyginimas ...

Bet kokia neturtinės žalos, padarytos dėl mirties ar nelaimingo atsitikimo, kompensacija iki šiol nebuvo reglamentuojama Nyderlandų civilinėje teisėje. Ši neturtinė žala apima artimų giminaičių sielvartą, kurį sukelia artimo žmogaus mirtis ar nelaimingas atsitikimas, už kurį kita šalis turi būti patraukta atsakomybėn. Ši kompensacija yra labiau simbolinis gestas, nes realiai jos negalima išmatuoti pagal tikrąjį sielvartą, kurį jaučia artimas giminaitis.

Nors valstybės sekretorius Teevenas pristatė naują teisės akto pasiūlymą nuo 18 m. Gruodžio 2013 d., Jis buvo parengtas 16 m. Liepos 2015 d. Ir neseniai patvirtintas 10 m. Balandžio 2018 d. Jie prašo daugelį metų pakeisti teisinę giminaičių padėtį, kad padėtų jiems sielvarto procese. Neturtinės žalos atlyginimas mirties ar nelaimingų atsitikimų atveju reiškia sielvarto ir žalos atlyginimą tiems, kurie patiria emocines šių įvykių pasekmes.

Neturtinės žalos atlyginimas nelaimingų atsitikimų ar mirties atvejais

Tai reiškia, kad artimieji turi teisę į kompensaciją jūrininkų mirties ar ilgalaikio neįgalumo atveju dėl profesinės traumos, už kurią darbdavys yra atsakingas. Aukų artimuosius galima suskirstyti į:

  • partneris
  • vaikai
  • patėviai
  • tėvai

Faktinė neturtinės žalos atlyginimo suma avarijos ar mirties atveju gali skirtis, atsižvelgiant į įvykio kontekstą. Suma gali svyruoti nuo 12.500 20.000 iki 1 2019 eurų. Naujas neturtinės žalos atlyginimo nelaimingų atsitikimų ar mirties atveju įstatymas įsigalios XNUMX m. Sausio XNUMX d.

Dalintis
Law & More B.V.