Žiniasklaidos teisininkas

Žiniasklaida apima laikraščius, televiziją, radiją ir internetą. Gali atsitikti taip, kad jūs ar jūsų įmonė žiniasklaidoje pasirodys nenoriai ir neigiamai. Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame informacija dalijamasi ir saugoma internete, tai gali jus persekioti. Todėl labai svarbu imtis tinkamų priemonių, jei susiduriate su žiniasklaidos problemomis.

Žiniasklaidos teisė apima skirtingas teisės sritis. Ypatingas dėmesys gali būti skiriamas autorių teisių įstatymams, privatumo įstatymams ir portretų teisėms. Atsakant į klausimą, ar leidinys yra neteisėtas, jūsų teisė į garbės ir reputacijos apsaugą turi būti palyginta su saviraiškos laisvės teise.

Elektroninio šmeižto atveju svarbu, kad įrodymai būtų įrašyti teisingai. Neteisėto el. Laiško atveju svarbu, kad šis el. Paštas būtų saugomas elektronine forma. Be to, įrodymus galima registruoti tinklalapyje bewijsonline.nl. Tai užtikrins, kad turite patikimą įrodymą.

Law & More gali padėti jums visais klausimais, susijusiais su žiniasklaidos įstatymais. Mūsų advokatai gali patarti jums ir atsakyti į visus jūsų klausimus.

Dalintis