Maksimas Hodakas

 

Maksimas Hodakas yra Nyderlandų advokatas, turintis didelę tarptautinę (vidinę) teisinę patirtį, ypač daug dėmesio skirdamas klientų aptarnavimui iš Eurazijos rinkų Nyderlanduose Nyderlandų bendrovių teisės, Nyderlandų komercinės teisės, tarptautinės prekybos teisės, įmonių finansų ir susijungimai ir įsigijimai, sudėtingų tarptautinių projektų ir mokesčių / finansų struktūrų kūrimas ir valdymas. Maksimas Hodakas bendrauja olandų, vokiečių, prancūzų, anglų, rusų ir ukrainiečių kalbomis.

Maksimas Hodakas daugiausia dėmesio skyrė klientams iš Eurazijos, reaguodamas į didėjantį tokių klientų poreikį gauti išsamias teisines konsultacijas ir paramą steigiant operacijas ir struktūrizuojant turtą bei veiklą Nyderlandų jurisdikcijoje ir per ją.

Maksimas Hodakas savo teisinę karjerą pradėjo „Clifford Chance Brussels“ 2002 m. Vėliau jis dirbo teisininku ING banke Nyderlanduose. 2005 m. Jo buvo paprašyta įstoti į tarptautinį televizijos kanalą kaip kontroliuojančiosios bendrovės patarėjas ir generalinis direktorius, kad šis subjektas palaikytų tarptautinį augimą ir plėtrą iš Nyderlandų. Nuo 2009 m. Maxim Hodak visapusiškai teikė teisines paslaugas įvairiems Eurazijos klientams Nyderlanduose, sutelkdamas dėmesį į įmonių ir sutarčių teisę, tarptautinius mokesčius, turto struktūrą ir projektų finansavimą.

Maximas Hodakas yra įgijęs teisės magistro laipsnį (Amsterdamo universitetas) ir antrosios pakopos profesinio išsilavinimo laipsnį investicijų finansavimo srityje (EHSAL vadybos mokykla, Briuselis). Maksimas Hodakas, be to, yra besitęsiantis dėl nuolatinio Olandijos teisinio ir mokesčių švietimo.

Dalintis