MAXIM HODAK

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas yra Nyderlandų advokatas, turintis didelę tarptautinę (vidinę) teisinę patirtį, ypač daug dėmesio skirdamas klientų aptarnavimui iš Eurazijos rinkų Nyderlanduose Nyderlandų bendrovių teisės, Nyderlandų komercinės teisės, tarptautinės prekybos teisės, įmonių finansų ir susijungimai ir įsigijimai, sudėtingų tarptautinių projektų ir mokesčių / finansų struktūrų kūrimas ir valdymas. Maksimas Hodakas bendrauja olandų, vokiečių, prancūzų, anglų, rusų ir ukrainiečių kalbomis.

Maksimas Hodakas daugiausia dėmesio skyrė klientams iš Eurazijos, reaguodamas į didėjantį tokių klientų poreikį gauti išsamias teisines konsultacijas ir paramą steigiant operacijas ir struktūrizuojant turtą bei veiklą Nyderlandų jurisdikcijoje ir per ją.

Maksimas Hodakas savo teisinę karjerą pradėjo „Clifford Chance Brussels“ 2002 m. Vėliau jis dirbo teisininku ING banke Nyderlanduose. 2005 m. Jo buvo paprašyta įstoti į tarptautinį televizijos kanalą kaip kontroliuojančiosios bendrovės patarėjas ir generalinis direktorius, kad šis subjektas palaikytų tarptautinį augimą ir plėtrą iš Nyderlandų. Nuo 2009 m. Maxim Hodak visapusiškai teikė teisines paslaugas įvairiems Eurazijos klientams Nyderlanduose, sutelkdamas dėmesį į įmonių ir sutarčių teisę, tarptautinius mokesčius, turto struktūrą ir projektų finansavimą.

Maksimas Hodakas yra įgijęs teisės magistro laipsnį (universitetas). Amsterdam) ir antrosios pakopos profesinio išsilavinimo laipsnis investicijų finansų srityje (EHSAL vadybos mokykla, Briuselis). Be to, Maksimas Hodakas yra susirūpinęs tęstiniu Olandijos teisiniu ir mokesčių mokymu.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.