REIKALINGAS ATSAKOMYBĖS TEISĖJAS?

KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

Atsakomybės teisininkas

Yra daugybė situacijų, kai atsakomybės įstatymas vaidina svarbų vaidmenį. Pavyzdžiui, pagalvokite apie situaciją, kai darbuotojas patiria nelaimingą atsitikimą dirbdamas ar atlikdamas savo darbą. Tokiu atveju darbdavys kartais gali būti teisiškai atsakingas darbuotojui už patirtą žalą. Kai kuriais atvejais gamintojai gali būti patraukti atsakomybėn. Tokiu atveju vartotojas patiria žalą ir yra nustatyta, kad žala atsirado dėl gaminio trūkumų. Be to, tam tikrais atvejais įmonės direktorius gali būti traukiamas asmeniškai atsakomybėn papildomai ar vietoj bendrovės.

Ar esate patrauktas atsakomybėn, ar norite, kad kažkas būtų patrauktas atsakomybėn? Atsakomybės advokatai iš Law & More mielai pasiūlys jums teisinę paramą.

Temų, kurioms galime jums padėti, pavyzdžiai:

• darbdavio atsakomybė;
• Produkto atsakomybė;
• direktoriaus atsakomybė;
• griežta atsakomybė;
• atsakomybė dėl kaltės;
• Profesinė atsakomybė

Kodėl verta rinktis? Law & More?

Lengvai prieinamas


Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas


Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir parengia tinkamą veiksmų planą
Asmeninis požiūris


Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4
"Norėjau turėti advokatą, kuris visada pasiruošęs man, net savaitgaliais"

Darbdavio atsakomybė

Jei darbuotojas patiria nelaimingą atsitikimą darbo metu arba dėl jo vykdymo, darbdavys gali būti teisiškai atsakingas darbuotojui už padarytą žalą. Taip yra todėl, kad darbdavys turi specialią priežiūrą, kai atliekamas darbas. Jis yra atsakingas už žalą, kurią darbuotojas patyrė vykdydamas savo darbą, nebent jis galėtų įrodyti, kad įvykdė savo pareigą rūpintis. Jei darbdavys gali įrodyti, kad ėmėsi visų pagrįstų priemonių užkirsti kelią avarijai, jis nėra atsakingas. Be to, tose situacijose, kai darbuotojas tyčia ar tyčia buvo neapgalvotas, darbdavys negali būti kaltinamas. Mes atsižvelgsime į visus faktus ir aplinkybes ir mielai jums padėsime, jei būsite atsakingi kaip darbdaviai arba jei norite, kad darbdavys būtų atsakingas už padarytą žalą.

Law & More taip pat gali tai padaryti už jus

Pranešimas apie įsipareigojimų nevykdymą

Ar niekas nesilaiko susitikimų? Mes galime atsiųsti rašytinius priminimus ir bylinėtis jūsų vardu

Įvaikinimo sutartis

Sudarant susitarimą reikia įdėti daug darbo. Todėl pasitelkite pagalbą

Darbo sutartis

Ar norėtumėte palaikymo sudarant darbo sutartį? Skambinkite Law & More

Produkto atsakomybė

Įsigiję produktą tikitės, kad jis bus tvirtas. Jūs nesitikite, kad jo naudojimas jums pakenks. Deja, vis tiek tai gali atsitikti. Galite galvoti apie žalą, kurią sukelia aparatas, maistas ir kiti plataus vartojimo produktai.

Gamintojas yra teisiškai atsakingas už žalą, kai įrodoma, kad žala atsirado dėl gaminio trūkumų. Produktas laikomas trūkumu, jei jis neužtikrina tokio saugumo, kokio tikitės. Jei patyrėte žalą dėl gaminio trūkumų, mes mielai pasiūlysime jums teisinę pagalbą.

Direktoriaus atsakomybė

Iš esmės įmonė yra atsakinga už susidariusias skolas. Tačiau tam tikrais atvejais įmonės direktorius gali būti traukiamas asmeniškai atsakomybėn papildomai arba vietoj bendrovės. Faktiškai direktorius privalo tinkamai atlikti savo pareigas. Jei esate atsakingi už juridinio asmens direktorių, pasekmės gali būti didelės. Law & More padeda direktoriams, kuriems kyla arba gresia kaltinimai dėl atsakomybės. Mes taip pat padedame partijoms, kurios nori, kad direktorius būtų teisiškai atsakingas.

Kaltė

Tokia atsakomybė grindžiama kaltė ar aplaidumu. Jei jūs patyrėte žalą, mes mielai padėsime patraukti atsakomybėn asmenį, kuris padarė šią žalą. Taip pat galite susisiekti su mumis dėl teisinės pagalbos, jei jus kažkas atsako už žalos padarymą.

Profesinė atsakomybė

Kai savarankiškai dirbantis specialistas, pavyzdžiui, gydytojas, buhalteris ar notaras, padaro profesinę klaidą, jis / ji gali būti teisiškai atsakingi už klientus ar pacientus. Bet kokiais atvejais atsiranda toks profesinis netinkamas elgesys? Tai sudėtingas klausimas. Atsakymas priklauso nuo visų bylos faktų ir aplinkybių.

Jei esate savarankiškai dirbantis specialistas ir esate atsakingas už profesinę klaidą, mes mielai jums padėsime.

Ar norite žinoti ką? Law & More Ar galite tai padaryti kaip advokatų kontora Eindhovene? Tada susisiekite su mumis telefonu + 31 40 369 06 83 arba atsiųskite mums el. laišką: p. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nlmr. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl