Ar esate verslininkas ar privatus asmuo, ieškantis specializuotų žinių, nepamirštant asmeninių kontaktų? Tada Law & More yra advokatų kontora Amsterdame jums. Law & More yra dinamiška, daugiadalykė advokatų kontora, įsikūrusi Amsterdame, kuri sujungia didelio biuro žinias su dėmesiu ir pritaikytomis paslaugomis, kurių tikitės iš butikų biuro. Kadangi kitos advokatų kontoros siūlo tik teisinę pagalbą, advokatai Law & More žengti dar vieną žingsnį. Mūsų specialistai Amsterdame siūlo ne tik teisinę pagalbą ir padeda jums kaip patarėjai ar teisminiams ginčams, bet ir advokatams Law & More taip pat tarnauja kaip jūsų partneris teisinėje srityje.

REIKIA ADVOKATO AMSTERDAME?
KONTAKTAI LAW & MORE!

Advokatė Amsterdame

Ar esate verslininkas ar privatus asmuo, ieškantis specializuotų žinių, nepamirštant asmeninių kontaktų? Tada Law & More yra advokatų kontora Amsterdame jums. Law & More yra dinamiška, daugiadalykė advokatų kontora, įsikūrusi Amsterdame, kuri sujungia didelio biuro žinias su dėmesiu ir pritaikytomis paslaugomis, kurių tikitės iš butikų biuro.

Greitas meniu

Kadangi kitos advokatų kontoros siūlo tik teisinę pagalbą, advokatai Law & More žengti dar vieną žingsnį. Mūsų specialistai Amsterdame siūlo ne tik teisinę pagalbą ir padeda jums kaip patarėjai ar teisminiams ginčams, bet ir advokatams Law & More taip pat tarnauja kaip jūsų partneris teisinėje srityje. Mes turime stiprią, specializuotą teisininkų komandą, kuri yra pasirengusi padėti jums bet kokiu būdu išspręsti teisinę problemą. Ar jums įdomu mūsų darbo metodas? Tada susisiekite su mumis.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

 Skambinkite +31 20 369 71 21

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir
gali įsijausti į
kliento problema “

Ekspertizės Law & More Amsterdame

Kaip advokatų kontora Law & More veikia įmonių teisės, intelektinės nuosavybės teisės ir technologijų, taip pat darbo teisės, imigracijos ir šeimos teisės srityse. Ieškote kitos teisės srities? Tada pažiūrėkite į mūsų ekspertų įvertinimų puslapį, kuriame išvardytos visos mūsų teisės sritys. Mūsų teisininkai yra visų paminėtų sričių ekspertai ir mielai jums padės bet kurioje srityje. Kalbant apie įmones, Law & More veikia verslininkams įvairiose srityse, tokiose kaip pramonė, transportas, žemės ūkis, sveikatos priežiūra ir mažmeninė prekyba. Be to, mūsų advokatai Amsterdame turi daug patirties dirbant naujoviškose įmonėse ir padedant arba vadovaujant naujoms įmonėms. Mūsų advokatai yra naudojami dirbti technologijų, tyrimų, plėtros, intelektinės nuosavybės teisių kūrimo, licencijavimo ir plėtros išradimo srityse.

Advokatas Amsterdamas

Advokatų kontora Amsterdame

Be didelių žinių apie Olandijos (procesinę) teisę, mūsų advokatų kontora yra išties tarptautinė pagal paslaugų apimtį ir pobūdį ir dirba įvairiems sudėtingiems Olandijos ir tarptautiniams klientams, pradedant korporacijomis ir institucijomis bei baigiant asmenimis. Siekdami suteikti klientams kuo geresnes paslaugas, turime specialią daugiakalbių teisininkų ir teisininkų komandą, be kita ko, mokančių rusų kalbą. Jie gali jums padėti ir padėti nuo bet kokio teisinio proceso pradžios iki pabaigos, remdamiesi gerai apgalvota, pažangia strategija. Nepaisant tautybės, pagrindinis principas Law & More yra tai, kad kiekvienas turėtų turėti galimybę pasisakyti už savo teises. Todėl mūsų teisininkai siekia kuo geresnio kainos ir kokybės santykio mūsų klientams. Tai užtikrina, kad gausite teisinę pagalbą aukšto lygio ir kad jūsų investicija atsipirks.

Taigi, kai įprasti teisininkai siūlo tik teisines žinias ir kritinę akį, mūsų advokatai Amsterdame siūlo daugiau paslaugų nei kitos advokatų kontoros. Law & More komanda Amsterdame praktiškai ir asmeniškai dirba tiek tarptautinėms, tiek nacionalinėms įmonėms ir privatiems asmenims. Mūsų biure Amsterdame darbo laikas ilgas, jis dirba vakarais ir savaitgaliais. Mūsų teisininkai yra įpratę dirbti greitai, kad jums niekada nereikėtų ilgai laukti atsakymo į jūsų el. Laišką arba kol jums paskambins vienas iš mūsų darbuotojų. Net ir ne darbo metu visada galite susisiekti su vienu iš mūsų teisininkų. Greitis ir kompetencija mums yra nepaprastai svarbūs, o tai reiškia, kad galite tikėtis sklandaus ir tikslingo bendravimo. Ar jus domina mūsų paslauga? Tada susisiekite su mumis. Portugalijos advokatai Law & More yra jūsų paslaugoms!

Tomas Meevisas

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

„Yara-Knoops-photo-500-567“

Yara Knoopsas

Patarėjas teisės klausimais

Ar norite žinoti ką? Law & More galite padaryti jums kaip advokatų kontora Amsterdame?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 20 369 71 21 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.