Ar esate verslininkas ar privatus asmuo, susidūręs su teisine problema ir ar norėtumėte, kad ji būtų išspręsta? Prašau susisiekti Law & More, mūsų teisininkai mielai jums padės! At Law & More mes suprantame, kad nesvarbu, ar esate verslininkas, ar privatus asmuo, kiekviena teisinė problema yra per daug ir kad bet kuri teisinė problema gali turėti didelę įtaką jūsų gyvenimui. Taigi, priešingai nei daugumoje advokatų kontorų, Law & More siūlo jums ką nors papildomo. Kai dauguma advokatų kontorų išmano tik apibrėžtą mūsų teisės sritį ir reguliariai vykdo veiklą, Law & More suteikia jums greitas paslaugas ir asmeninį požiūrį, be išsamių ir specifinių teisinių žinių.

REIKIA ADVOKATO EINDHOVENOJE?
KONTAKTAI LAW & MORE!

Advokatas Eindhovene

Ar esate verslininkas ar privatus asmuo, susidūręs su teisine problema ir ar norėtumėte, kad ji būtų išspręsta? Prašau susisiekti Law & More, mūsų teisininkai mielai jums padės! At Law & More mes suprantame, kad nesvarbu, ar esate verslininkas, ar privatus asmuo, kiekviena teisinė problema yra per daug ir kad bet kuri teisinė problema gali turėti didelę įtaką jūsų gyvenimui. Taigi, priešingai nei daugumoje advokatų kontorų, Law & More siūlo jums ką nors papildomo.

Greitas meniu

Kai dauguma advokatų kontorų išmano tik apibrėžtą mūsų teisės sritį ir reguliariai vykdo veiklą, Law & More suteikia jums greitas paslaugas ir asmeninį požiūrį, be išsamių ir specifinių teisinių žinių. Pavyzdžiui, mūsų teisininkai yra šeimos teisės, darbo teisės, įmonių teisės, intelektinės nuosavybės teisės ir jų laikymosi ekspertai. Kalbant apie įmones, Law & More veikia verslininkams įvairiose srityse, tokiose kaip pramonė, transportas, žemės ūkis, sveikatos priežiūra ir mažmeninė prekyba. Ieškote kitos teisės srities? Tada pažiūrėkite į mūsų ekspertų puslapį, kuriame išvardytos visos mūsų teisės sritys.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

 Skambinkite +31 40 369 06 80

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir
gali įsijausti į
kliento problema “

- ekspertų patirtis Law & More Eindhovene

Nepaisant teisinio klausimo tipo, mūsų Law & More teisininkai gali jums padėti ir padėti nuo bet kokio teisinio proceso pradžios iki pabaigos, remdamiesi gerai apgalvota, pažangia strategija. Mūsų advokatų kontora taip pat teikia teisinių ginčų sprendimo ir ginčų nagrinėjimo paslaugas tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims ir gerai subalansuotai įvertina galimybes ir riziką prieš atlikdama visas teisines procedūras. O kai reikės teisinės procedūros, mūsų advokatai iš Eindhoveno kovos už jus. Juk mes manome, kad kiekvienas turėtų turėti galimybę pasisakyti už savo teises. Štai kodėl mes siekiame kuo geresnio kainos ir kokybės santykio savo klientams, todėl galite būti tikri, kad jūsų investicija atsipirks. Tačiau Law & More siūlo ne tik teisines paslaugas kaip patarėjas ir teisminis advokatas, bet ir jums prieinamas kaip sparingo partneris.

Advokatų kontora Eindhovene

Advokatų kontora Eindhovene

Be to, be didelių žinių apie Olandijos (procesinę) teisę, turime daug tarptautinės patirties. Mūsų biuras yra ne tik tarptautinis pagal savo paslaugų apimtį ir pobūdį, bet ir pagal pažangių vietinių ir tarptautinių klientų spektrą. Siekdami suteikti klientams kuo geresnes paslaugas, turime specialią daugiakalbių teisininkų ir teisininkų komandą, be kita ko, mokančių rusų kalbą. Taigi, nesvarbu, ar esate užsienio įmonė, ar užsienio įmonė, ar privatus asmuo, ar esate susidūręs su teisiniu klausimu, susijusiu su užsienio sandorio šalimi, Law & More advokatai yra už jus! Ar jums įdomu mūsų darbo metodas ir ką mes galime padaryti jums? Tada susisiekite su mumis.

Taigi, ar jūs ieškote žinių apie didelį įmonės biurą? Bet ar vis tiek norėtumėte užmegzti asmeninį kontaktą, pavyzdžiui, mažą butikų biurą? Tada Law & More yra jums skirta Eindhoveno advokatų kontora. Law & More yra dinamiška, daugiadisciplininė advokatų kontora, įsikūrusi mokslo parke Eindhovene, dar vadinama Nyderlandų Silicio slėniu, dirbanti įvairiausiems vietiniams ir tarptautiniams klientams, įmonėms, įstaigoms ir asmenims. Mūsų advokatai Eindhovene siūlo jums daugiau paslaugų nei kiti biurai. Pavyzdžiui, mūsų Eindhoveno biuras dirba ilgai, be to, mes dirbame vakarais ir savaitgaliais (pirmadieniais – penktadieniais 8.00–22.00, šešt. / Taigi 9.00–17.00). Be to, mes esame įpratę dirbti kuo greičiau, todėl jums nereikia ilgai laukti, kol mes atsakysime į jūsų laišką, arba kol jums paskambins vienas iš mūsų darbuotojų.

Tomas Meevisas

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

„Yara-Knoops-photo-500-567“

Yara Knoopsas

Patarėjas teisės klausimais

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.