JUMS REIKIA IKT TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

IKT teisininkas

Išradus internetą, iškilo daugybė teisinių klausimų.

Greitasis meniu

Vėliau buvo įdiegtas IRT įstatymas. IRT įstatymai turi daug sąsajų su kitomis teisės sritimis, tokiomis kaip sutarčių teisė, privatumo teisė ir intelektinės nuosavybės teisė. Visose šiose teisės srityse gali kilti klausimų, susijusių su IRT teise. Šie klausimai gali būti tokie: „Ar įmanoma grąžinti ką nors, ką nusipirkau internete?“, „Kokios yra mano teisės, kai aš naudojuosi internetu ir kaip šios teisės yra užtikrinamos?“ ir „ar mano internetinis turinys yra saugomas pagal autorių teisių įstatymus?“ Tačiau pati IRT teisė taip pat gali būti suskirstyta į konkrečias IRT teisės sritis, tokias kaip programinės įrangos įstatymas, saugumo įstatymas ir elektroninė komercija.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

Advokatų kontora į Eindhoven ir Amsterdam

Įmonių teisininkas

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Komanda Law & More turi aiškių žinių apie IRT teisę ir teisės sritis, kurios susiejamos su IRT teise. Todėl mūsų teisininkai gali pasiūlyti jums patarimų šiais klausimais:

  • Saugumo įstatymai;
  • „SaaS“ ir „Cloud“;
  • IT sutartys;
  • Tęstinumo susitarimai ir sąlyginis deponavimas;
  • Internetinės parduotuvės įstatymas;
  • Talpinimas bendroje vietoje;
  • Programinės įrangos įstatymai;
  • Atvirojo kodo programinė įranga;
  • Pramoninė programinė įranga.

Ką klientai sako apie mus

Mūsų administraciniai teisininkai pasiruošę Jums padėti:

Office Law & More

Saugumo įstatymas

Saugumo įstatymas yra teisės sritis, susijusi su informacijos apsauga. Temos, kurios šioje įstatymo srityje nėra neįprastos, yra kompiuteriniai virusai, kompiuterių įsibrovimas, įsilaužimas ir duomenų perėmimas. Kad slapta ir konfidenciali informacija būtų saugi, yra daugybė galimų priemonių. Pavyzdžiui, pačios įmonės dažnai naudoja neteisines priemones, pagrįstas rizikos analize. Tačiau ši apsauga taip pat turi teisinį pagrindą. Galų gale būtent įstatymų leidėjas nustato, kiek griežtos turėtų būti šios saugumo priemonės.

Galvodami apie teisėkūros priemones, taip pat galite galvoti apie „Asmens duomenų apsaugos įstatymą“ (Wet bescherming persoonsgegevens). Asmens duomenų apsaugos įstatyme teigiama, kad turi būti aišku, kokių priemonių buvo imtasi siekiant apsaugoti asmens duomenis nuo praradimo ar neteisėto tvarkymo. Tai gali būti užšifruotas ryšys tarp serverio ir lankytojo: SSL ryšys. Slaptažodžiai taip pat yra tokios saugos dalis.

Be Asmens duomenų apsaugos įstatymo, tam tikros veikos taip pat yra baudžiamos. Už įsilaužimą baudžiama pagal Nyderlandų baudžiamojo kodekso 128ab straipsnį.

Norėdami apsaugoti savo informaciją, svarbu žinoti, kaip veikia informacijos saugumas ir kaip įmanoma saugiau apsaugoti savo ir kažkieno duomenis. Law & More gali patarti dėl teisinių informacijos saugumo aspektų.

SAAS ir debesisSAAS ir debesis

Programinė įranga kaip paslauga arba „SaaS“ yra programinė įranga, kuri yra siūloma kaip paslauga. Norėdami naudotis tokia paslauga, vartotojui nereikia pirkti programinės įrangos, tačiau jis gali pasiekti SaaS internetu. „SaaS“ paslaugų pranašumas yra tas, kad išlaidos vartotojui yra palyginti mažos.

„SaaS“ paslauga, tokia kaip „Dropbox“, yra debesies paslauga. Debesies paslauga yra tinklas, kuriame informacija saugoma Debesyje. Vartotojas nėra „Cloud“ savininkas ir todėl nėra atsakingas už jo priežiūrą. Už debesį atsakingas paslaugų teikėjas. Debesies paslaugos taip pat yra saistomos tam tikrų taisyklių, kurios daugiausia yra susijusios su privatumu.

Law & More gali patarti dėl „SaaS“ ir debesies paslaugų. Mūsų advokatai turi žinių ir patirties šioje teisės srityje, todėl jie gali jums padėti atsakyti į visus jūsų klausimus.

IT sutartys

Dėl mūsų skaitmeninio pasaulio daugelis kompanijų tapo priklausomos nuo tinkamo informacinių technologijų veikimo. Dėl šios raidos tampa vis svarbiau gerai organizuoti tam tikrus IT reikalus. Pavyzdžiui, norint įsigyti aparatinę įrangą ar programinės įrangos licenciją, reikėtų sudaryti IT sutartį.

IT sutartys, kaip rodo pavadinimas, yra ne mažiau kaip „įprastos“ sutartys, tokios kaip bendrosios pirkimo sąlygos, privatumo patvirtinimas, darbo sutartys, programinės įrangos sutartys, „SaaS“ sutartys, debesijos ir sąlyginio deponavimo sutartys. Tokioje sutartyje sudaromi susitarimai dėl, pavyzdžiui, prekės, paslaugos kainos, garantijos ar atsakomybės.

Projektuojant ar vykdant IT sutartį gali kilti problemų. Pavyzdžiui, gali būti neaiškumų dėl to, ką reikėtų pristatyti ar kokiomis konkrečiomis sąlygomis. Todėl svarbu, kad būtų sudaryti aiškūs susitarimai ir kad šie susitarimai būtų dokumentuojami susitarime.

Law & More gali patarti dėl visų jūsų IT sutarčių. Mes įvertinsime jūsų situaciją ir galime sudaryti pasirinktinę geros kokybės sutartį, kad atitiktume jūsų poreikius.

Tęstinumo schemosTęstinumo schemos ir depozitas

Informacinių technologijų vartotojams svarbu būti tikri, kad jų programinė įranga ir duomenys gali būti toliau naudojami. Tęstinumo schema gali būti sprendimas. Tęstinumo schema bus sudaryta bendradarbiaujant su IT paslaugų teikėju. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, bankroto atveju, IT paslaugos gali būti tęsiamos.

Norint sukurti tęstinumo schemą, reikės išnagrinėti IT paslaugų tipą. Kartais užteks šaltinio kodo sąlyginio deponavimo schemos, o kitais atvejais reikės imtis papildomų priemonių. Pvz., Jei „Cloud“ tęstinumas, reikia nepamiršti tiek tiekėjų, tiek prieglobos paslaugų teikėjų.

Tęstinumo schema yra būtina norint išlaikyti jūsų duomenis. Law & More gali patarti dėl tęstinumo schemų. Mes galime padėti jums parengti tokią schemą, kad būtų užtikrinta jūsų programinė įranga ir duomenys.

Internetinės parduotuvės įstatymas

Internetinėse parduotuvėse nagrinėjama daugybė teisinių pagrindų, kurių jie turi laikytis. Nuotolinis pirkimas, vartotojų teisės, slapukų įstatymai, Europos direktyvos ir dar daugiau yra teisiniai aspektai, su kuriais susidurs internetinė parduotuvė. Terminas „internetinių parduotuvių įstatymas“ pateikia visa apimantį terminą.

Dėl daugybės taisyklių tikėtina, kad kažkuriuo metu „nematote medžių medienos“. Ar aš turiu naudotis taisyklėmis ir nuostatomis? Kaip veikia kliento priminimas? Kokią informaciją turėčiau pateikti savo svetainėje? Kokios yra mokėjimo taisyklės? O kaip slapukų įstatymai? Ką turėčiau daryti su asmens duomenimis, kuriuos gavau per internetinę parduotuvę? Tai yra pasirinkimas klausimų, su kuriais internetinės parduotuvės savininkas gali susidurti.

Svarbu, kad šie reikalai būtų tinkamai sutvarkyti. Priešingu atveju galite rizikuoti bauda. Šios baudos gali pasiekti didelius aukščius ir turėti įtakos jūsų įmonei. Taigi būdami gerai informuoti šiais klausimais sumažinsite savo riziką.

Law & More gali patarti, kaip laikotės atitinkamų įstatymų. Be to, mes galime padėti jums parengti teisinius dokumentus, susijusius su jūsų internetine parduotuve.

Priegloba ir talpinimasPriegloba ir talpinimas

Kai svetainė yra priglobta ar norima priglobti, reikia nepamiršti galiojančių teisinių nuostatų. Priimant svetainę duomenys bus saugomi ir kartais net perduodami. Todėl svarbu žinoti, kaip reikia elgtis su šiais duomenimis ne tik su klientu, bet ir su trečiosiomis šalimis.

Turėsite turėti aiškias sąlygas, susijusias su jūsų priegloba ir jos teisiniais aspektais. Svarbu, kad klientai žinotų, kas nutinka su jų duomenimis. Klientams svarbu, kad jų duomenys būtų kruopščiai apsaugoti. Taip pat svarbu žinoti, kas yra atsakingas, kai pažeidžiamos duomenų taisyklės.

Ar jūs turite apsaugoti savo klientų privatumą? Ar jums reikia pateikti kontaktinę informaciją, jei to reikalauja policija? Ar esate atsakingas už duomenų apsaugą ir duomenų pažeidimus? Mūsų advokatai gali atsakyti į visus šiuos ir kitus jūsų klausimus. Jei kiltų klausimų, visada galite susisiekti su vienu iš advokatų Law & More.

Programinės įrangos įstatymas

Šiais laikais būtų neįmanoma įsivaizduoti pasaulį be programinės įrangos. Programinės įrangos įstatymas yra svarbus tiek programinės įrangos kūrėjams, tiek programinės įrangos vartotojams.

Autorių teisių įstatymas nurodo „Auteurswet“, kam priklauso tam tikra programinė įranga. Tačiau praktikoje ne visada aišku, kam priklauso programinė įranga ir tokiu būdu priklauso autorių teisėms. Programinės įrangos kūrėjai, parduodantys savo produktą, dažnai nori išsaugoti autorių teises. Tai riboja programinės įrangos vartotojų galimybes keisti programinę įrangą. Tai tampa dar sudėtingesnė, kai vartotojas nori kurti (savo) programinę įrangą. Kas tada gaus autorių teises?

Norėdami apriboti savo riziką, svarbu iš anksto nuspręsti, kas gaus autorių teises. Law & More gali patarti dėl programinės įrangos įstatymų ir gali atsakyti į jūsų klausimus, susijusius su šia teisės sritimi.

Atvirojo kodo programinė įranga

Atvirojo kodo programinės įrangos atveju vartotojas, įsigydamas licenciją, gauna programinės įrangos šaltinio kodą. Tai pranašumas, kad vartotojai gali tinkinti ir tobulinti programinę įrangą, kad programinė įranga toliau tobulėtų. Teoriškai tai, žinoma, atrodo naudinga ir gana praktiška: atvirojo kodo programinę įrangą gali taisyti visi, kas žino kodus.

Tačiau praktikoje labai svarbu nustatyti tam tikras atvirojo kodo programinės įrangos naudojimo taisykles, reguliuoti ir paaiškinti atvirojo kodo programinės įrangos naudojimą. Tai dar svarbiau, nes dabar nėra daug priežiūros, nors yra pateikiama daug pretenzijų dėl atvirojo kodo programinės įrangos licencijų pažeidimų.

Law & More gali patarti dėl atvirojo kodo programinės įrangos. Ar liksite programinės įrangos, kurią sukūrėte naudodami atvirojo kodo programinę įrangą, savininkas? Kokias taisykles ir sąlygas galite nustatyti naudodamiesi licencija? Kaip galite pateikti ieškinį, kai jūsų licencija buvo pažeista? Į šiuos klausimus gali atsakyti vienas iš mūsų advokatų.

Pramoninė programinė įranga

Programinė įranga naudojama ne tik biuruose, bet ir pramonėje. Produktai ir mašinos yra aprūpinti arba sukurti programinės įrangos. Ši įterptoji programinė įranga yra skirta mašinoms ar gaminiams valdyti. Tokios programinės įrangos pavyzdžių galima rasti mašinose, šviesoforuose ir automobiliuose.

Kaip svarbu „normaliai“ programinei įrangai, (pramoninės) programinės įrangos įstatymas taip pat svarbus pramoninei programinei įrangai ir pateikia esmines taisykles tiek programinės įrangos kūrėjams, tiek programinės įrangos vartotojams. Pramoninės programinės įrangos pramonė gauna daug investicijų, todėl būtina apsaugoti atitinkamas autorių teises.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More