AR REIKALINGAS KRIMINALISTINĖ?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Baudžiamoji teisė

Baudžiamoji teisė reiškia, kad baudžiamasis teismas svarstys, ar kas nors padarė nusikalstamą veiką, ir turėtų būti skirta bausmė. Įtariamasis gali būti nuteistas tik už nusikalstamą veiką. Tai gali būti nusižengimas, nedidelis nusižengimas, pvz., važiavimas per raudoną šviesą, arba nusikaltimas. Baudžiamieji nusižengimai yra sunkesni nusikaltimai, tokie kaip užpuolimas ar sukčiavimas.

Yra daug situacijų, kai baudžiamoji teisė vaidina svarbų vaidmenį. Todėl gali būti, kad su juo susidursite atsitiktinai arba netyčia. Pavyzdžiui, galite to nesuvokti po gražaus vakarėlio, bet sėsti prie vairo išgėrę per daug gėrimo ir po alkoholio patikrinimo būsite sustabdyti. Tokiu atveju galite tikėtis baudos ar net šaukimo ant durų kilimėlio. Kita dažna situacija – keleivių krepšiuose dėl nežinojimo ar neatidumo yra iš atostogų paimtos draudžiamos prekės arba neteisingai deklaruotos prekės ar pinigai. Nepriklausomai nuo priežasties, šių veikų pasekmės gali būti sunkios, o baudžiamosios baudos gali siekti net 8,200 eurų. Law & More turi įvairių žinių:

  • Auka
  • Šmeižtas ir šmeižtas
  • Kelių eismo baudžiamoji teisė
  • Prekių ir tapatybės sukčiavimas
  • Interneto sukčiavimas
  • Įmonių baudžiamoji teisė
  • Kanapės/narkotikai

Aylin Selamet

Aylin Selamet

ADVOKATAS

aylin.selamet@lwandmore.nl

Baudžiamosios teisės advokatų ekspertizė Law & More

Eismo baudžiamasis įstatymas

Eismo baudžiamasis įstatymas

Ar esate kaltinamas vairavimu apsvaigus nuo alkoholio ar narkotikų? Kreipkitės į mūsų teisinę pagalbą.

Sukčiavimas

Sukčiavimas

Ar esate kaltinamas sukčiavimu?
Galime patarti.

įmonių-kriminalinės teisės-įvaizdis

Įmonių baudžiamoji teisė

Ar rizikuojate įmonių baudžiamosios teisės klausimais?
Mes galime jums padėti.

Apgaulė

Apgaulė

Ar jus apgavo?
Pradėkite teisminę procedūrą.

„Dėl efektyvaus darbo jis buvo prieinamas mano mažai įmonei. Labai rekomenduosiu Law & More bet kuriai Nyderlandų įmonei“

Kaip vyksta bendrosios baudžiamosios teisės byla?

Kiekvienas atvejis yra unikalus. Jei norite gauti daugiau informacijos ar turite klausimų apie savo atvejį, visada galite susisiekti Law & More telefonu arba elektroniniu paštu. Kad suprastumėte baudžiamąją teisę, toliau paaiškiname, kaip vyksta bendroji baudžiamoji byla.

1 žingsnis – susisiekite su mumis

Jei jus sulaikys policija, būsite nuvežtas į policijos komisariatą. Policija gali laikyti jus iki 6 valandų apklausai policijos komisariate, neskaičiuojant laiko tarp 00:00 ir 09:00. Išmintinga kreiptis į advokatą, nes policija užduos jums klausimų, kad surinktų prieš jus parodymus. Advokatą galite paskirti nemokamai, bet taip pat galite pasirinkti specializuotą advokatą, pavyzdžiui, advokatus Law & More.

2 žingsnis – išankstinis tyrimas

Ikiteisminis tyrimas pradedamas jau apklausos metu. Šiame etape turėsite susisiekti su policija ir prokuratūra (OM), kuri tirs, ar padarėte nusikaltimą kaip įtariamasis. Jeigu apklausos metu ar po jos paaiškės, kad 6 valandų nepakako faktams nustatyti, prokuroras – prokuroro padėjėjas – gali nuspręsti jus sulaikyti ilgesniam laikui tolesniam tyrimui atlikti. Jūs negalite būti ilgiau sulaikytas už nedidelius nusikaltimus, už kuriuos nėra laikino sulaikymo.

Ką klientai sako apie mus

Mūsų baudžiamosios bylos teisininkai yra pasirengę jums padėti:

Office Law & More

3 žingsnis – šaukimas

Jei prokuroras mano, kad jūsų byla turėtų būti perduota teismui, gausite šaukimą iš prokuratūros. Šaukime nurodoma, už kokį nusikaltimą būsite patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, kur ir kada bylą nagrinės teisėjas. Be to, šaukime nurodoma, kokio tipo teisėjas priims sprendimą byloje. Tai gali būti kantono teisėjas dėl nusikaltimų (nesunkių nusikaltimų), policijos teisėjas (už nusikaltimą, už kurį baudžiama ne ilgesne kaip vienerių metų laisvės atėmimo bausme), kelių teisėjų kolegija (sunkesnius nusikaltimus nagrinėja trys teisėjai) arba ūkio teisėjas (dėl ekonominių nusižengimų). Galite prieštarauti šaukimui, jei manote, kad buvote pakviestas neteisingai. Tai galite padaryti per 8 dienas po to, kai jums buvo įteiktas šaukimas (formaliai gavote šaukimą). Tam svarbu pasitelkti advokatą.

4 žingsnis – sesija

Kiekvienoje baudžiamojoje byloje vyksta posėdis. Jei tai didelė byla, pirmasis posėdis yra pro forma. Byla nebus nagrinėjama iš esmės, bet bus nagrinėjama tai, ką prokuroras ar jūsų advokatas vis dar nori ištirti. Mažesniais atvejais dažnai būna tik vienas klausymas. Jūs neprivalote atvykti į posėdį, bet visada turite teisę tai padaryti. Jei neatvyksite į posėdį, galite įgalioti savo advokatą jus ginti. Jei visiškai nereaguojate į šaukimą ir neįgaliojate savo advokato jūsų ginti, tai yra pravaikštos atvejis. Tada posėdis ir byla bus nagrinėjami jums nedalyvaujant. Tačiau teisėjas gali įpareigoti jus dalyvauti posėdyje.

5 žingsnis – sprendimas

Kada teisėjas priima sprendimą, priklauso nuo bylos tipo ir nuo to, kokio tipo teisėjas nagrinėja jūsų bylą. Kantono teisėjas ir policijos teisėjas dažnai iš karto paskelbia nuosprendį žodžiu. Dėl didesnių nusikaltimų teisėjų dažnai būna daugiau, o sprendimą – nuosprendį – gausite per 2 savaites po teismo.

6 žingsnis – apeliacija

Jei nesutinkate su teisėjo sprendimu, galite jį apskųsti apeliacinės instancijos teismui.

Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu?
Taip galima paduoti asmenį į teismą už šmeižtą ar šmeižtą

strafrecht-vaizdas

Baudžiamasis procesas prasideda pranešus policijai apie nusikaltimą. Jei policija ir prokuroras įtaria jus padarę nusikaltimą, jūs esate įtariamasis. Tačiau gali būti, kad jūs teigiate, kad nepadarėte nusikaltimo, kad aukščiau aprašyta situacija buvo visiškai kitokia. Ką tada gali padaryti?

Visų pirma, svarbu atminti, kad įtariamasis yra nekaltas, kol jo kaltė neįrodyta. Jūs esate kaltas padaręs nusikalstamą veiką tik tuo atveju, jei baudžiamasis teismas tai pripažįsta nuosprendyje arba prokuroras baudžiamajame įsakyme. Tai galite skųsti kasacine tvarka. Tai, kad esate įtariamasis, dar nereiškia, kad esate ir nusikaltėlis. Be to, galite apkaltinti asmenį, kuris jus kaltina padarius nusikaltimą, pavyzdžiui, jei esate kaltinamas tariamos aukos išžaginimu, šmeižtu. Tai reiškia, kad kažkas jus apkaltina tikrovės neatitinkančiu faktu ir kenkia jūsų reputacijai arba tyčia šmeižiate jus. Tai yra baudžiamasis nusikaltimas. Konsultuotis Law & More Norėdami gauti daugiau informacijos apie ieškinį dėl šmeižto ir šmeižto. Mes mielai jums padėsime.

Kodėl verta rinktis baudžiamųjų bylų advokatus Law & More?

Baudžiamųjų bylų teisininkai Law & More siūlome jums teisines konsultacijas viso baudžiamojo proceso metu. Žinome, kad baudžiamasis procesas kelia įtampą, todėl teikiame papildomą reikšmę tinkamam ir greitam mūsų prieinamumui. Geri baudžiamieji teisininkai yra brangūs, todėl Law & More mano, kad svarbu išlaikyti gerą kainos ir kokybės santykį. Jūsų atvejį sprendžiame rūpestingai ir sąžiningai. Jei norite su mumis susisiekti, atsiųskite el info@lawandmore.nl arba skambinkite +31 40 369 06 80.

Dažnai užduodami klausimai

Baudžiamųjų bylų advokatas yra teisininkas, kurio specializacija yra baudžiamasis bylinėjimasis. Jeigu esate įtariamas padaręs nusikalstamą veiką, jums reikalingas baudžiamasis advokatas. Nusikalstama veika yra teisės pažeidimas arba nusikaltimas, už kurį gali būti skiriama bauda, ​​viešieji darbai arba laisvės atėmimas.
Baudžiamajame procese jums padeda baudžiamasis advokatas. Jei esate įtariamas padaręs nusikalstamą veiką, dažniausiai sunkų nusižengimą ar nusikaltimą, vyriausybė – prokuroras – pradės baudžiamąjį tyrimą. Jei prokuroras nuspręs jus patraukti baudžiamojon atsakomybėn, turėsite atvykti į teismą. Mūsų baudžiamieji teisininkai padės jums viso baudžiamojo proceso metu. Jie gina jūsų interesus policijos tyrimo metu ir gina jūsų interesus teisme.
Prieš pirmą kartą apklausiant policiją, jums bus suteikta galimybė susisiekti su advokatu. Tada jums bus paskirtas nemokamas advokatas. Taip pat galite pasirinkti advokatą, kuriam vyriausybė nemoka, pavyzdžiui, advokatus adresu Law & More. Mes pasisakome už asmeninį požiūrį ir tinkamai sprendžiame jūsų atvejį. Išlaidos svyruoja nuo 195 EUR iki 275 EUR be PVM per valandą, priklausomai nuo bylos sudėtingumo.

Konsultuotis su baudžiamosios teisės advokatu nėra privaloma, bet protinga. Patartina nedelsiant kreiptis į baudžiamosios teisės advokatą, jei susidūrėte su policija. Taip yra todėl, kad turite teisę į baudžiamųjų bylų advokato pagalbą. Policija užduos jums klausimų, kad surinktų prieš jus parodymus. Todėl turėtumėte žinoti, kad neprivalote atsakyti į policijos klausimus ir protinga nedelsiant kreiptis į jums atstovaujantį baudžiamųjų bylų teisininką.

Ar, pavyzdžiui, praradote vairuotojo pažymėjimą ir norite advokato, besispecializuojančio kelių baudžiamosios teisės srityje? Arba buvote suimtas už ginklo laikymą, smurtą, sukčiavimą, užpuolimą, pinigų plovimą, dokumentų klastojimą ar grobstymą, tuomet galite kreiptis Law & More. Taip pat galime padėti su narkotikais susijusiais atvejais, pavyzdžiui, laikant kanapę, marihuaną ar kokainą.

Jūs buvote sulaikytas, kai policija jus nuvežė į policijos komisariatą apklausai. Neprivaloma kviesti baudžiamosios teisės advokatą, jei buvote sulaikytas, tačiau tai daryti yra protinga. Taip yra todėl, kad turite teisę į baudžiamųjų bylų advokato pagalbą. Advokatai adresu Law & More gali padėti jums per apklausą ir bet kokį tolesnį baudžiamąjį procesą.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More