KARJEROS GALIMYBĖS

Law & More

Law & More yra dinamiška, daugiadisciplinė advokatų kontora, įsikūrusi Mokslo parke Eindhoven; dar vadinamas Nyderlandų Silicio slėniu. Mes sujungiame didelės įmonių ir mokesčių tarnybos žinias su asmeniniu dėmesiu ir individualiai pritaikyta paslauga, tinkančia butiko biurui. Mūsų advokatų kontora yra tikrai tarptautinė pagal teikiamų paslaugų apimtį ir pobūdį ir dirba įvairiems sudėtingiems olandų ir tarptautiniams klientams – nuo ​​korporacijų ir institucijų iki fizinių asmenų. Siekdami teikti savo klientams geriausias paslaugas, turime atsidavusią daugiakalbių teisininkų ir teisininkų komandą, kuri, be kita ko, moka rusų kalbą. Komandoje vyrauja maloni ir neformali atmosfera.

Šiuo metu turime vietos studentui stažuoti. Būdamas praktikantas studentas, jūs dalyvaujate mūsų kasdienėje praktikoje ir gaunate puikų palaikymą. Stažuotės pabaigoje iš mūsų gausite praktikos vertinimą ir žengsite dar vieną žingsnį atsakydami į klausimą, ar teisininko profesija yra jums. Praktikos trukmė nustatoma konsultuojantis.

Profilis

Iš savo studentų praktikantų tikimės:
  • Puikus rašymo įgūdžiai
  • Puikiai moka tiek olandų, tiek anglų kalbas
  • Jūs teikiate teisinį išsilavinimą HBO arba WO lygiu
  • Esate akivaizdžiai susidomėjęs įmonių, sutarčių, šeimos ar imigracijos įstatymais
  • Turite nesąmoningą požiūrį ir esate talentingi bei ambicingi
  • Jūs esate laisvas 3-6 mėnesius

atsakymas

Ar norėtumėte atsakyti į šią laisvą vietą? Atsiųskite savo CV, motyvacinį laišką ir pažymių sąrašą info@lawandmore.nl. Savo laišką galite adresuoti p. TGLM Meevis. Law & More Visada yra įdomu susipažinti su talentingais ir ambicingais profesionalais, turinčiais gerą išsilavinimą ir profesinę patirtį.

Ką klientai sako apie mus

Viskas gerai sutvarkyta

Nuo pat pradžių gerai sutarėme su advokate, ji padėjo mums eiti teisingu keliu ir pašalino galimus neaiškumus. Ji buvo aiški ir žmogiška, kurią patyrėme kaip labai malonią. Ji paaiškino informaciją ir per ją tiksliai žinojome, ką daryti ir ko tikėtis. Labai maloni patirtis su Law and more, bet ypač su advokatu, su kuriuo bendravome.

10
vera
Helmond

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.