Karjera

Law & More

Law & More yra dinamiška, daugiadisciplinė advokatų kontora, įsikūrusi Mokslo parke Eindhoven; dar vadinamas Nyderlandų Silicio slėniu. Mes sujungiame didelės įmonės ir mokesčių inspekcijos žinias su asmeniniu dėmesiu ir individualiai pritaikyta paslauga, tinkančia butiko biurui. Mūsų advokatų kontora yra tikrai tarptautinė savo paslaugų apimtimi ir pobūdžiu ir dirba įvairiems sudėtingiems olandų ir tarptautiniams klientams – nuo ​​korporacijų ir institucijų iki fizinių asmenų. Siekdami savo klientams teikti geriausias įmanomas paslaugas, turime specialią daugiakalbių teisininkų komandą. Komandoje vyrauja maloni ir neformali atmosfera.

Šiuo metu turime vietos studentui stažuoti. Būdamas praktikantas studentas, jūs dalyvaujate mūsų kasdienėje praktikoje ir gaunate puikų palaikymą. Stažuotės pabaigoje iš mūsų gausite praktikos vertinimą ir žengsite dar vieną žingsnį atsakydami į klausimą, ar teisininko profesija yra jums. Praktikos trukmė nustatoma konsultuojantis.

Profilis

Iš savo studentų praktikantų tikimės:

  • Puikus rašymo įgūdžiai
  • Puikiai moka tiek olandų, tiek anglų kalbas
  • Jūs teikiate teisinį išsilavinimą HBO arba WO lygiu
  • Esate akivaizdžiai susidomėjęs įmonių, sutarčių, šeimos ar imigracijos įstatymais
  • Turite nesąmoningą požiūrį ir esate talentingi bei ambicingi
  • Jūs esate laisvas 3-6 mėnesius

atsakymas

Ar norėtumėte atsakyti į šią laisvą vietą? Atsiųskite savo CV, motyvacinį laišką ir pažymių sąrašą info@lawandmore.nl. Savo laišką galite adresuoti p. TGLM Meevis.

Law & More Visada yra įdomu susipažinti su talentingais ir ambicingais profesionalais, turinčiais gerą išsilavinimą ir profesinę patirtį.

Ką klientai sako apie mus

Tomo Meeviso įvaizdis

Vadovaujantis partneris / advokatas

Advokatas
Law & More