Kainos

Law & More apmokestina už savo darbą toliau nurodytus valandinius mokesčius, kurie, be kita ko, priklauso nuo darbuotojų patirties ir atvejo tipo, atsižvelgiant į šiuos veiksnius:
  • Tarptautinis bylos pobūdis
  • Specialistų žinios / unikali kompetencija / teisinis sudėtingumas
  • Skubumas
  • Įmonės / kliento rūšis
Pagrindiniai įkainiai:
Bendradarbis   € 175 - € 195
vyresnysis teisininkas   € 195 - € 225
partneris   € 250 - € 275
Visos kainos nurodytos be 21% PVM. Įkainiai gali būti keičiami kasmet. Law & More atsižvelgiant į užduoties tipą, yra pasirengęs pateikti visos kainos įvertinimą, dėl kurio gali būti imamas fiksuotas mokestis už atliktiną darbą.

Ką klientai sako apie mus

Viskas gerai sutvarkyta

Nuo pat pradžių gerai sutarėme su advokate, ji padėjo mums eiti teisingu keliu ir pašalino galimus neaiškumus. Ji buvo aiški ir žmogiška, kurią patyrėme kaip labai malonią. Ji paaiškino informaciją ir per ją tiksliai žinojome, ką daryti ir ko tikėtis. Labai maloni patirtis su Law and more, bet ypač su advokatu, su kuriuo bendravome.

10
vera
Helmond

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.