Kainos

Law & More apmokestina už savo darbą toliau nurodytus valandinius mokesčius, kurie, be kita ko, priklauso nuo darbuotojų patirties ir atvejo tipo, atsižvelgiant į šiuos veiksnius:
  • Tarptautinis bylos pobūdis
  • Specialistų žinios / unikali kompetencija / teisinis sudėtingumas
  • Skubumas
  • Įmonės / kliento rūšis
Pagrindiniai įkainiai:
Bendradarbis   € 175 - € 195
vyresnysis teisininkas   € 195 - € 225
partneris   € 250 - € 275
Visos kainos nurodytos be 21% PVM. Įkainiai gali būti keičiami kasmet. Law & More atsižvelgiant į užduoties tipą, yra pasirengęs pateikti visos kainos įvertinimą, dėl kurio gali būti imamas fiksuotas mokestis už atliktiną darbą.

Ką klientai sako apie mus

Labai malonus klientų aptarnavimas ir tobulas nurodymas!

P. Meevis man padėjo darbo teisės byloje. Jis tai padarė kartu su savo padėjėja Yara labai profesionaliai ir sąžiningai. Be profesionalaus teisininko savybių, jis visada išliko lygus, sielą turintis žmogus, o tai suteikė šiltą ir saugų jausmą. Įžengiau į jo kabinetą susidėjęs rankas į plaukus, ponas Meevis iš karto sukėlė jausmą, kad galiu paleisti plaukus ir jis nuo tos akimirkos perims valdžią, jo žodžiai tapo darbais, o pažadai buvo ištesėti. Man labiausiai patinka tiesioginis kontaktas, nepriklausomai nuo dienos/laiko, jis buvo šalia, kai man jo reikėjo! Toperis! Ačiū Tomai!

10
Nora
Eindhoven

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.