Norint, kad kiti žmonės nenaudotų jūsų darbo, intelektinės nuosavybės įstatymas siūlo galimybę apsaugoti jūsų sukurtas idėjas ir kūrybines idėjas. Tai reiškia, kad jūsų kūriniai gali būti naudojami tik gavus jūsų leidimą. Tai ypač svarbu greitai besikeičiančioje ir naujoviškoje visuomenėje. Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie intelektinės nuosavybės teisę?

AR JŪS KŪRĖJAS?
APSAUGokite savo kūrinius

Intelektinės nuosavybės teisininkas

Norint, kad kiti žmonės nenaudotų jūsų darbo, intelektinės nuosavybės įstatymas siūlo galimybę apsaugoti jūsų sukurtas idėjas ir kūrybines idėjas. Tai reiškia, kad jūsų kūriniai gali būti naudojami tik gavus jūsų leidimą. Tai ypač svarbu greitai besikeičiančioje ir naujoviškoje visuomenėje.

Greitasis meniu

Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie intelektinės nuosavybės teisę? Specialistai Law & More gali suteikti jums teisinę pagalbą, jei norite apsaugoti savo idėjas ar kūrybą. Jei kreipsitės į mus, mes padėsime jums registruoti intelektinę nuosavybę ir veiksime jūsų vardu prieš visus pažeidėjus. Mūsų patirtis intelektinės nuosavybės teisės srityje yra:

• Autorių teisės;
• prekių ženklai;
• patentai ir patentai;
• Prekiniai pavadinimai

Tomas Meevisas

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

 Skambinkite + 31 40 369 06 83

Kodėl verta rinktis? Law & More?

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

"Law & More
dalyvauja ir
gali įsijausti į
tai kliento problemos “.

Intelektinė nuosavybė

Jei esate išradėjas, dizaineris, kūrėjas ar autorius, savo darbą galite apsaugoti intelektinės nuosavybės įstatymais. Intelektinės nuosavybės įstatymai užtikrina, kad kiti negalės naudoti jūsų kūrinių, nebent jūs suteikiate leidimą tai daryti. Tai suteikia jums galimybę susigrąžinti savo investicijas į produkto kūrimą. Norint gauti apsaugą, svarbu, kad turėtumėte išsamią idėją. Vien idėjos nepakanka, nes ją galima įgyvendinti keliais būdais. Kai turite išplėtotą idėją, mūsų teisininkai gali įvairiais būdais registruoti jūsų intelektinę nuosavybę. Yra įvairių rūšių intelektinės nuosavybės įstatymai, kurie gali būti naudojami atskirai arba kartu.

Intelektinės nuosavybės teisės

Dešinis autoriaus atvaizdas

Autorių teisių advokatas

Ar esate knygos, filmo, muzikos, tapybos, nuotraukos ar skulptūros savininkas? Susisiekite su mumis

Pažymėkite dešinį vaizdą

Prekės ženklo registracija

Ar norite užregistruoti savo produktą ar paslaugą? Mes galime jums padėti

Patents en octrooien vaizdas

Kreipkitės dėl patento

Ar esate išradimo savininkas? Sutvarkykite patentą

Prekės pavadinimų įvaizdis

Prekės pavadinimai

Mes padedame užregistruoti savo prekės pavadinimą

Intelektualo eigendomo dėsnis

Įvairios nuosavybės teisės

Yra skirtingi intelektinės nuosavybės įstatymų tipai, kurių pobūdis, taikymo sritis ir trukmė skiriasi priklausomai nuo nuosavybės teisių. Kartais vienu metu gali būti įregistruotos kelios intelektinės nuosavybės teisės. Law & MoreKompetencija intelektinės nuosavybės teisės srityje apima autorių teises, prekių ženklų įstatymus, patentus ir patentus bei firmos pavadinimus. Susisiekus Law & More galite paklausti apie galimybes.

Autorinės teisės

Autorių teisės saugo kūrėjo kūrinius ir suteikia kūrėjui teisę skelbti, atgaminti ir apsaugoti savo kūrinius nuo trečiųjų asmenų netinkamo naudojimo. Sąvoka „darbas“ apima knygas, filmus, muziką, paveikslus, fotografijas ir skulptūras. Nors autorių teisių kreiptis nereikia, nes jos atsiranda automatiškai, kai sukuriamas kūrinys, patariama autorių teises įrašyti. Norėdami nustatyti teisę, visada galite įrodyti, kad kūrinys egzistavo tam tikrą dieną. Ar norėtumėte užregistruoti savo autorių teises ir apsaugoti savo darbus nuo asmenų, kurie pažeidžia jūsų autorių teises? Prašome susisiekti su advokatais Law & More.

Prekės ženklo įstatymas

Prekės ženklo įstatymai suteikia galimybę įregistruoti jūsų prekės ženklą, kad niekas negalėtų naudoti jūsų vardo be jūsų leidimo. Prekės ženklo teisė patvirtinama tik tuo atveju, jei prekės ženklą įregistruojate prekių ženklų registre. Law & Moreadvokatai mielai jums padės. Jei jūsų prekės ženklas buvo užregistruotas ir naudojamas be jūsų leidimo, tai yra prekės ženklo pažeidimas. Tavo Law & More advokatas galės padėti jums imtis veiksmų prieš pažeidėjus.

Patentai ir patentai

Sukūrę išradimą, techninį produktą ar procesą, galite kreiptis dėl patento. Patentu užtikrinama, kad jūs turite išimtinę teisę į savo išradimą, produktą ar procesą. Norėdami kreiptis dėl patento, turite atitikti keturis reikalavimus:

• Tai turi būti išradimas;
• išradimas turi būti naujas;
• Turi būti išradimo žingsnis. Tai reiškia, kad jūsų išradimas turi būti novatoriškas, o ne tik nedidelis esamo produkto patobulinimas;
• Jūsų išradimas turi būti pritaikytas pramonėje.

Law & More patikrina, ar atitinkate visus reikalavimus, ir padeda kreiptis dėl patento.

Prekės pavadinimai

Prekės pavadinimas yra vardas, kuriuo vadovaujama įmonė. Prekės pavadinimas gali būti toks pat kaip prekės ženklo pavadinimas, tačiau taip yra ne visada. Prekės pavadinimus galima apsaugoti įregistravus juos Prekybos rūmuose. Konkurentams neleidžiama naudoti jūsų prekės pavadinimo. Prekės pavadinimai, kurie klaidinančiai panašūs į jūsų prekės pavadinimą, taip pat neleidžiami. Tačiau ši apsauga yra privaloma regioniniu lygmeniu. Kito regiono įmonės gali naudoti panašų ar tą patį pavadinimą. Tačiau prekės pavadinimui gali būti suteikta papildoma apsauga, jį įregistravus kaip prekės ženklą. Advokatai Law & More mielai patars dėl galimybių.

Ar jūs ieškote intelektinės nuosavybės advokato? Prašau susisiekti Law & More. Mes galime padėti jums nustatyti jūsų teises ir paremti jus, kai jūsų teisės pažeidžiamos.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.