JUMS REIKIA INTELEKTINĖS NUOSAVYBĖS TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Intelektinės nuosavybės teisininkas

Norint, kad kiti žmonės nenaudotų jūsų darbo, intelektinės nuosavybės įstatymas siūlo galimybę apsaugoti jūsų sukurtas idėjas ir kūrybines idėjas. Tai reiškia, kad jūsų kūriniai gali būti naudojami tik gavus jūsų leidimą. Tai ypač svarbu greitai besikeičiančioje ir naujoviškoje visuomenėje.

Greitasis meniu

Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie intelektinės nuosavybės teisę? Specialistai Law & More gali suteikti jums teisinę pagalbą, jei norite apsaugoti savo idėjas ar kūrybą. Jei kreipsitės į mus, mes padėsime jums registruoti intelektinę nuosavybę ir veiksime jūsų vardu prieš visus pažeidėjus. Mūsų patirtis intelektinės nuosavybės teisės srityje yra:

  • Autorių teisės;
  • Prekių ženklai;
  • Patentai ir patentai;
  • Prekiniai pavadinimai.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

Intelektinės nuosavybės teisės

Autorių teisių advokatas

Autorių teisių advokatas

Ar esate knygos, filmo, muzikos, paveikslo, nuotraukos ar skulptūros savininkas? Susisiekite su mumis.

Prekės ženklo registracija

Prekės ženklo registracija

Ar norite užregistruoti savo produktą ar paslaugą? Mes galime jums padėti.

Pateikite paraišką patentui gauti

Kreipkitės dėl patento

Ar esate išradimo savininkas? Sutvarkyk patentą.

Prekės pavadinimai

Prekės pavadinimai

Padedame užregistruoti Jūsų prekės pavadinimą.

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Intelektinė nuosavybė

Jei esate išradėjas, dizaineris, kūrėjas ar autorius, savo darbą galite apsaugoti intelektinės nuosavybės įstatymais. Intelektinės nuosavybės įstatymai užtikrina, kad kiti negalės naudoti jūsų kūrinių, nebent jūs suteikiate leidimą tai daryti. Tai suteikia jums galimybę susigrąžinti savo investicijas į produkto kūrimą. Norint gauti apsaugą, svarbu, kad turėtumėte išsamią idėją. Vien idėjos nepakanka, nes ją galima įgyvendinti keliais būdais. Kai turite išplėtotą idėją, mūsų teisininkai gali įvairiais būdais registruoti jūsų intelektinę nuosavybę. Yra įvairių rūšių intelektinės nuosavybės įstatymai, kurie gali būti naudojami atskirai arba kartu.

Ką klientai sako apie mus

Mūsų intelektinės nuosavybės teisininkai yra pasirengę jums padėti:

Office Law & More

Įvairios nuosavybės teisės

Yra skirtingi intelektinės nuosavybės įstatymų tipai, kurių pobūdis, taikymo sritis ir trukmė skiriasi priklausomai nuo nuosavybės teisių. Kartais vienu metu gali būti įregistruotos kelios intelektinės nuosavybės teisės. Law & MoreKompetencija intelektinės nuosavybės teisės srityje apima autorių teises, prekių ženklų įstatymus, patentus ir patentus bei firmos pavadinimus. Susisiekus Law & More galite paklausti apie galimybes.

Autorinės teisės

Autorių teisės saugo kūrėjo kūrinius ir suteikia kūrėjui teisę skelbti, atgaminti ir apsaugoti savo kūrinius nuo trečiųjų asmenų netinkamo naudojimo. Sąvoka „darbas“ apima knygas, filmus, muziką, paveikslus, fotografijas ir skulptūras. Nors autorių teisių kreiptis nereikia, nes jos atsiranda automatiškai, kai sukuriamas kūrinys, patariama autorių teises įrašyti. Norėdami nustatyti teisę, visada galite įrodyti, kad kūrinys egzistavo tam tikrą dieną. Ar norėtumėte užregistruoti savo autorių teises ir apsaugoti savo darbus nuo asmenų, kurie pažeidžia jūsų autorių teises? Prašome susisiekti su advokatais Law & More.

Prekės ženklo įstatymas

Prekės ženklo įstatymai suteikia galimybę įregistruoti jūsų prekės ženklą, kad niekas negalėtų naudoti jūsų vardo be jūsų leidimo. Prekės ženklo teisė patvirtinama tik tuo atveju, jei prekės ženklą įregistruojate prekių ženklų registre. Law & Moreadvokatai mielai jums padės. Jei jūsų prekės ženklas buvo užregistruotas ir naudojamas be jūsų leidimo, tai yra prekės ženklo pažeidimas. Tavo Law & More advokatas galės padėti jums imtis veiksmų prieš pažeidėjus.

Patentai ir patentai

Sukūrę išradimą, techninį produktą ar procesą, galite kreiptis dėl patento. Patentu užtikrinama, kad jūs turite išimtinę teisę į savo išradimą, produktą ar procesą. Norėdami kreiptis dėl patento, turite atitikti keturis reikalavimus:

  • Tai turi būti išradimas;
  • Išradimas turi būti naujas;
  • Turi būti išradingas žingsnis. Tai reiškia, kad jūsų išradimas turi būti novatoriškas, o ne tik nedidelis esamo produkto patobulinimas;
  • Jūsų išradimas turi būti pritaikytas pramonėje.

Law & More patikrina, ar atitinkate visus reikalavimus, ir padeda kreiptis dėl patento.

Prekės pavadinimai

Prekės pavadinimas yra vardas, kuriuo vadovaujama įmonė. Prekės pavadinimas gali būti toks pat kaip prekės ženklo pavadinimas, tačiau taip yra ne visada. Prekės pavadinimus galima apsaugoti įregistravus juos Prekybos rūmuose. Konkurentams neleidžiama naudoti jūsų prekės pavadinimo. Prekės pavadinimai, kurie klaidinančiai panašūs į jūsų prekės pavadinimą, taip pat neleidžiami. Tačiau ši apsauga yra privaloma regioniniu lygmeniu. Kito regiono įmonės gali naudoti panašų ar tą patį pavadinimą. Tačiau prekės pavadinimui gali būti suteikta papildoma apsauga, jį įregistravus kaip prekės ženklą. Advokatai Law & More mielai patars dėl galimybių.

Ar jūs ieškote intelektinės nuosavybės advokato? Prašau susisiekti Law & More. Mes galime padėti jums nustatyti jūsų teises ir paremti jus, kai jūsų teisės pažeidžiamos.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More