Imaani Stegeman

Imaani StegemanView Imaani Stegeman vaizdas

Imaani Stegeman dirba Law & More kaip teisininkas. Ji padeda teisininkams ieškant teisinių klausimų sprendimų ir rengiant (bylinėjimosi) dokumentus.

Imaani pasižymi stipriu teisingumo jausmu, kuris taip pat yra jos varomoji jėga. Todėl ji daro viską, ką gali, kad klientui būtų geriausia. Čia praverčia jos analitiniai įgūdžiai ir į sprendimus orientuotas požiūris.

Laisvalaikiu Imaani dažnai gali būti sporto salėje arba šokių studijoje. Ji taip pat mėgsta leisti laiką su draugais ir šeima bei domisi įvairiomis kalbomis ir kultūromis.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.