Pensijų skyrybos

Skyrybų atveju abu turite teisę į pusę savo partnerių pensijų. Tai nurodyta įstatyme. Tai taikoma tik pensijai, kurią sukaupėte santuokos ar registruotos partnerystės metu. Šis skirstymas vadinamas „pensijų išlyginimu“. Jei norite pensiją padalinti kitaip, galite dėl to susitarti. Galite paprašyti, kad notaras šias sutartis užrašytų savo ikivedybinėje ar partnerystės sutartyje, arba galite, kad advokatas ar tarpininkas surašytų šias sutartis skyrybų sutartyje. Tai dokumentas, kuriame pateikiamos visos sutartys, pvz., Jūsų daiktų, namų, pensijų, skolų paskirstymas ir alimentų išdėstymas. Taip pat galite pasirinkti kitą padalijimą. Tokiu atveju kompensuojate savo teises į pensiją kitomis teisėmis. Pavyzdžiui, jei gaunate didesnę pensijos dalį, galite pasirinkti gauti mažiau sutuoktinio alimentų.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl skyrybų? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Skyrybų advokatai mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.