Skyrybų pagrindai

Jei santuokos nutraukimas bendru sutarimu nėra išeitis, galite apsvarstyti galimybę vienašališkai pradėti skyrybų procesą dėl nepataisomo santuokos sutrikimo. Santuoka yra nepataisomai nutraukta, kai dėl šio sutrikimo nebebuvo įmanoma tęsti sutuoktinių bendro gyvenimo ir atnaujinti jo. Konkretūs faktai, rodantys neatitaisomą santuokos sutrikdymą, gali būti, pavyzdžiui, svetimavimas ar nebegyvenimas kartu santuokos namuose.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl skyrybų? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Skyrybų advokatai mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.