Vaiko išlaikymas skyrybos

Jei skyrybose dalyvauja vaikai, išlaikymas vaikams yra svarbi finansinių susitarimų dalis. Bendrosios tėvystės atveju vaikai pakaitomis gyvena su abiem tėvais, o tėvai dalijasi išlaidas. Jūs galite sudaryti susitarimus dėl išlaikymo vaikams kartu. Šie susitarimai bus nustatyti auklėjimo plane. Šią sutartį pateiksite teismui. Teisėjas, atsižvelgdamas į vaiko išlaikymą, atsižvelgs į vaikų poreikius. Šiam tikslui buvo sukurtos specialios diagramos. Teisėjas imasi pajamų, kurios buvo prieš pat skyrybas. Be to, teisėjas nustato sumą, kurią asmuo, kuris privalo mokėti alimentus, galėtų praleisti. Tai vadino mokėjimu. Taip pat atsižvelgiama į vaikus prižiūrinčio asmens galimybes. Teisėjas daro susitarimus galutinius ir juos fiksuoja. Išlaikymo suma koreguojama kasmet.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl skyrybų? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Skyrybų advokatai mielai jums padės!

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.