Kas yra neįvykdoma sutartis

Nevykdoma sutartis yra rašytinis ar žodinis susitarimas, kurio teismai nevykdys. Yra daugybė įvairių priežasčių, dėl kurių teismas negali vykdyti sutarties. Sutartys gali būti neįvykdomos dėl jų dalyko, dėl to, kad viena susitarimo šalis nesąžiningai pasinaudojo kita šalimi arba dėl to, kad nėra pakankamai susitarimo įrodymų.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl neįgyvendinamos sutarties? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Sutarčių teisės teisininkas mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.