Kas yra strateginis valdymas

Strateginis valdymas yra organizacijos išteklių valdymas siekiant jos tikslų ir uždavinių. Strateginis valdymas apima tikslų nustatymą, konkurencinės aplinkos analizę, vidinės organizacijos analizę, strategijų vertinimą ir užtikrinimą, kad valdymas įgyvendintų strategijas visoje organizacijoje.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl strateginio valdymo? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Įmonių teisės teisininkas mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.