Kas yra finansai

Finansai yra platus terminas, apibūdinantis veiklą, susijusią su bankininkyste, svertu ar skolomis, kreditais, kapitalo rinkomis, pinigais ir investicijomis. Iš esmės finansai atspindi pinigų valdymą ir reikalingų lėšų įsigijimo procesą. Finansai taip pat apima pinigų, bankininkystės, kredito, investicijų, turto ir įsipareigojimų, sudarančių finansų sistemas, priežiūrą, kūrimą ir tyrimą.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl finansų? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Įmonių teisės teisininkas mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.