Kas yra teisėta sutartis

Teisinė sutartis yra teisiškai vykdomas dviejų ar daugiau šalių susitarimas. Jis gali būti žodinis ar rašytinis. Paprastai partija žada ką nors padaryti dėl kito mainais į naudą. Teisinė sutartis turi būti vykdoma siekiant teisinio tikslo, abipusio susitarimo, atlygio, kompetentingų šalių ir tikro sutikimo.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl teisinės sutarties? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Sutarčių teisės teisininkas mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.