Kas yra korporacija

Korporacija yra juridinis verslo subjektas, kurio savininkai yra apsaugoti nuo atsakomybės už įmonės veiksmus ir finansinę būklę. Atskirai nuo savininkų ar akcininkų, korporacija gali naudotis didžiąja dalimi teisių ir pareigų, kurias turėtų individualus verslo savininkas, o tai reiškia, kad korporacija gali sudaryti sutartis, skolintis pinigų, pareikšti ieškinį ir bylą, turėti nuosavą turtą, mokėti mokesčius ir samdyti darbuotojų.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl įmonės? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Įmonių teisės teisininkas mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.