Filantropijos ir labdaros fondai
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų
rekomenduokite mus ir kad esame įvertinti vidutiniškai 9.4

/
Filantropijos ir labdaros fondai
/

Filantropijos ir labdaros fondai

Kai pasirenkama labdaros organizacija, vienas iš pirmųjų esminių žingsnių yra tinkamos teisinės formos pasirinkimas. Nyderlandų įstatymai žino įvairius subjektus, kurie gali būti teisinė labdaros forma: Nyderlandų fondas ir Nyderlandų asociacija.

Labdaros organizacijai dažniausiai pasirenkamas Olandijos fondas. Olandijos fondo bruožas yra tas, kad jis neturi narių. Iš esmės Olandijos fondas turi turėti tik vieną organą: direktorių valdybą. Nyderlandų fondas siekia konkretaus tikslo, nurodyto įstatuose. Šį tikslą galima pasiekti gaunant aukas, vykdant verslą ar kreipiantis dėl dotacijų. Be to, fondui draudžiama paskirstyti pelną steigėjams, asmenims, kurie sudaro jo organus, ir kitiems asmenims. Pastaroji grupė („kitas asmuo“) vis dėlto gali gauti išmokas, jei šios išmokos mokamos altruistiniais ar socialiniais tikslais, ty fondas yra teisinė forma, kuri yra tinkama labdarai formuoti. Fondas turi rėmėjų ar savanorių. Iš esmės šie asmenys neturi jokių balsavimo teisių. Be to, fondas gali turėti nekilnojamąjį turtą, skolintis, prisiimti įsipareigojimus ir atidaryti banko sąskaitas. Fondas taip pat gali vykdyti komercinę veiklą.

Skirtingai nuo fondo, asociacija turi narių, kurie yra suvienyti visuotiniame susirinkime. Šis visuotinis susirinkimas turi nemažų galių, nes yra atsakingas už direktorių paskyrimą ir atleidimą. Be to, įstatus gali keisti tik visuotinis susirinkimas. Asociacija negali paskirstyti pelno tarp savo narių. Kaip ir fondas, asociacija gali atlikti teisinius veiksmus, tokius kaip turto pirkimas. Tačiau pastarasis draudžiamas, jei asociacija gali būti laikoma neoficialia asociacija.

Tarp fondo ir asociacijos gali būti skirtumų tarp galimų direktorių atsakomybės.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

Paslaugos Law & More

Kiekviena įmonė yra unikali. Todėl jūs gausite teisinę konsultaciją, kuri yra tiesiogiai susijusi su jūsų įmone.

Jei taip nutiktų, mes taip pat galime bylinėtis už jus. Susisiekite su mumis dėl sąlygų.

Sėdame su jumis, kad sukurtume strategiją.

Kiekvienas verslininkas turi susitvarkyti su įmonių teise. Tam gerai pasiruoškite.

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Ka gali Law & More padaryti, kad padėčiau tau?

Law & More yra patyręs vadovaudamas ir teikdamas pagalbą olandų ir tarptautiniams labdaros fondams ar privatiems klientams, siekdamas filantropinių norų ir tikslų.

Mes patariame kurti, steigti ir registruoti Olandijos labdaros ir ne pelno fondus. Mūsų pagalba apima visus Olandijos mokesčių, teisinius, valdymo ir ginčų sprendimo aspektus.

Nesąmoningas mentalitetas

Mums patinka kūrybingas mąstymas ir žvelgiame ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir jos sprendimo nustatytu klausimu. Dėl mūsų nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties mūsų klientai gali tikėtis asmeninės ir veiksmingos teisinės pagalbos.

Ką klientai sako apie mus

Labai malonus klientų aptarnavimas ir tobulas nurodymas!

P. Meevis man padėjo darbo teisės byloje. Jis tai padarė kartu su savo padėjėja Yara labai profesionaliai ir sąžiningai. Be profesionalaus teisininko savybių, jis visada išliko lygus, sielą turintis žmogus, o tai suteikė šiltą ir saugų jausmą. Įžengiau į jo kabinetą susidėjęs rankas į plaukus, ponas Meevis iš karto sukėlė jausmą, kad galiu paleisti plaukus ir jis nuo tos akimirkos perims valdžią, jo žodžiai tapo darbais, o pažadai buvo ištesėti. Man labiausiai patinka tiesioginis kontaktas, nepriklausomai nuo dienos/laiko, jis buvo šalia, kai man jo reikėjo! Toperis! Ačiū Tomai!

10
Nora
Eindhoven

Mūsų filantropijos ir labdaros fondų teisininkai yra pasirengę jums padėti:

Office Law & More nuotrauka

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.