AR REIKIA šeimos biuro patarėjo TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų
rekomenduokite mus ir kad esame įvertinti vidutiniškai 9.4

/
Šeimos biuro patariamoji tarnyba
/

Šeimos biuro patariamoji tarnyba

Tarp mūsų klientų yra Nyderlandų ir tarptautinio verslo šeimos, kurios pasiekė didelę sėkmę savo atitinkamose pramonės šakose. Tokios šeimos dažnai jau yra sukūrusios ir įkūrusios arba planuoja sukurti Olandijos vienos ar daugiabučių biurą, kad aiškiai ir lengvai valdytų savo veiklą ir investicijas.

Law & More padeda klientams ir šeimos biurams teikti pritaikytas teisines paslaugas. Mes sujungiame savo, kaip Nyderlandų privačių klientų advokatų ir mokesčių konsultantų, žinias ir patirtį Nyderlandų mokesčių ir turto planavimo, Olandijos mokesčių laikymosi, Olandijos nekilnojamojo turto reikalų ir verslo perėmimo srityse. Tokia pagalba teikiama bendradarbiaujant su investicijų valdymo, finansų planavimo ir apskaitos specialistais, kurie dažniausiai jau padeda konkrečiai šeimai. Mūsų patirtis apima klausimus, susijusius su šeimos biurų struktūra, šeimos valdymu, paveldėjimu ir ginčų sprendimu Nyderlanduose.

Mes bendradarbiaujame su susijusių sričių profesionalais, su kuriais kartu stengiamės pateikti suderintą požiūrį į įvairius teisinius ir neteisinius dalykus, su kuriais susiduria Nyderlandų ir tarptautinės verslo šeimos ir jų biurai.

Mes padedame klientams steigti šeimos biurus Nyderlanduose. Be to, mes bendradarbiaujame su tarptautiniu mastu įsikūrusiomis šeimos įstaigomis įgyvendindami sudėtingus pasaulinius šeimos dvarų ir verslo restruktūrizavimo projektus. Galiausiai apžvelgiame įsteigtų šeimos biurų, ieškančių patarimų, kaip išplėsti ir patobulinti teikiamų paslaugų spektrą, veiklą ir struktūrą.

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Nesąmoningas mentalitetas

Mums patinka kūrybingas mąstymas ir žvelgiame ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir jos sprendimo nustatytu klausimu. Dėl mūsų nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties mūsų klientai gali tikėtis asmeninės ir veiksmingos teisinės pagalbos.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Mūsų šeimos biuro patariamieji teisininkai yra pasirengę jums padėti:

Office Law & More vaizdas

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.