PRADŽIA IR TARPTAUTINIAI ŠEIMOS VERSLAI

KONTAKTAI LAW & MORE

Šeimos verslo teisininkas

Law & More turi gilių žinių ir patirties konsultuojant ir padedant savininkų valdomoms įmonėms Nyderlanduose ir tarptautiniu mastu. Bėgant metams mes sukūrėme gilų supratimą apie tai, kas skatina Olandijos ir tarptautines šeimos įmones, ir teikiame strategines teisines bei mokesčių konsultacijas, kurios padėtų jiems nustatyti ir pasiekti tikslus.

Mes patariame turto apsaugos klausimais ir kaip sėkmingai apsaugoti verslą nuo teisinės mokesčių ir finansinės rizikos, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, jų sušvelninimą.

Law & More aktyviai pataria, kaip išsirinkti tinkamiausias ir mokesčių požiūriu efektyviausias struktūras šeimos verslui, tiek tarptautiniu mastu, tiek Nyderlanduose, naudojant visas turimas olandų ir daugiajurisdikcinių įmonių galimybes.

Mes įgudę efektyviai spręsti teisinius ginčus ir konfliktus tarp šeimos narių, akcininkų ir vadovybės, naudos gavėjų ir patikėtinių.

Mūsų specialistai pataria parduodant verslą, tuo pačiu ribojant Nyderlandų mokesčių įsipareigojimus.

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

"Norėjau turėti advokatą, kuris visada pasiruošęs man, net savaitgaliais"

Nesąmoningas mentalitetas

Mums patinka kūrybingas mąstymas ir žvelgiame ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir jos sprendimo nustatytu klausimu. Dėl mūsų nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties mūsų klientai gali tikėtis asmeninės ir veiksmingos teisinės pagalbos.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu + 31 40 369 06 83 arba atsiųskite mums el. Laišką:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl