AR TURITE GINČĄ NYDERLANDUOSE? KONTAKTAS LAW & MORE

Emigrantų paslaugos

Gyvendami ir dirbdami Nyderlanduose, jūs, kaip emigrantas, galite susidurti su keliomis teisinėmis problemomis. Galų gale, Nyderlandų teisė yra sudėtinga ir apima įvairias jurisdikcijas, kurios dažnai sudaro sutartis ar susikerta. Pvz., Emigrantui gali kilti įvairių teisinių klausimų:

• Sutarčių teisė. Kada, pavyzdžiui, nuomotojas gali nutraukti jūsų nuomos sutartį ar jūs nutraukiate pirkimo sutartį kaip pirkėjas? Kurios (papildomos) sąlygos yra susijusios su jūsų emigrantų sutartimi ir ką jos reiškia?
• Užimtumo įstatymai. Ką daryti, jei turite susidurti su liga? Ar esate emigrantas, turite teisę gauti išeitinę išmoką ar bedarbio pašalpą? Ar jūsų atveju, kai susiduriate su atleidimu, taikoma olandų apsauga atleidimo iš darbo atveju?
• Atsakomybės įstatymas. Kas atsako už tam tikro susitarimo pažeidimą? Kas gali būti atsakingas, kai įvyksta (su darbu susijęs) nelaimingas atsitikimas? Ar esate asmeniškai atsakingas, jei dėl jūsų veiksmų kitas asmuo patiria žalą?
• Imigracijos įstatymai. Ar jums reikia leidimo gyventi, norint gyventi ar dirbti Nyderlanduose? Ir jei taip, kokias sąlygas turite atitikti? O kokias nedarbo pasekmes gali turėti jūsų leidimas gyventi?

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Mūsų teisininkai yra pasirengę jums

"Norėjau turėti advokatą, kuris visada pasiruošęs man, net savaitgaliais"

Nepriklausomai nuo teisinio klausimo ar jurisdikcijos, su kuria susiduriate, svarbu žinoti savo teisinę padėtį. Juk nenorite susidurti su staigmenomis (vėliau). Law & More turi specialią daugiakalbių teisininkų komandą, kuri yra sutarčių, atsakomybės, darbo ir imigracijos įstatymų ekspertai ir gali jus informuoti apie jūsų teisinę padėtį. Be to, jie gali padėti sudaryti ir patikrinti sutartis ar kreiptis dėl leidimo gyventi. Ar jūs ieškote kitos jurisdikcijos? Tada peržiūrėkite mūsų ekspertizės puslapį, kuriame išvardytos visos mūsų jurisdikcijos.

Ar jūs sprendžiate ginčą Nyderlanduose? Taip pat tada Law & More ar yra tau. Kai šalys yra konfliktinėje situacijoje, kreiptis į teismą yra dažnas ir dažnai greitas žingsnis. Tačiau teisiniai procesai ne visada siūlo geriausią sprendimą, o šalių konfliktus galima geriau ir efektyviau išspręsti kitu būdu, pavyzdžiui, tarpininkaujant. Mūsų teisininkai padeda jums nuo ankstyvosios stadijos iki galutinės ginčo stadijos. Tai darydami, jie iš anksto įvertina riziką ir galimybes. Abiem atvejais Law & MoreAdvokatai savo darbą grindžia gerai apgalvota strategija, kuri buvo nustatyta kartu su jumis.

Ar turite teisinių problemų Nyderlanduose ir ar norėtumėte, kad jos būtų išspręstos? Prašau susisiekti Law & More. Kai dauguma teisininkų siūlo tik teisines žinias ir kritišką požiūrį, Law & Moreadvokatai siūlo ką nors papildomo. Be žinių apie Olandijos (procesinę) teisę, turime didelę tarptautinę patirtį. Mūsų biuras yra tarptautinis ne tik dėl savo paslaugų apimties ir pobūdžio, bet ir dėl pažangių vietinių ir tarptautinių klientų. Štai kodėl mes Law & More supranti išeivių iššūkius ir gebi kuo geriau padėti, naudodamas praktinį ir asmeninį požiūrį.

Ar norite žinoti ką? Law & More Ar galite tai padaryti kaip advokatų kontora Eindhovene? Tada susisiekite su mumis telefonu + 31 40 369 06 83 arba atsiųskite mums el. laišką: p. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nlmr. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl