Gyvendami ir dirbdami Nyderlanduose, jūs, kaip emigrantas, galite susidurti su keliomis teisinėmis problemomis. Galų gale, Nyderlandų teisė yra sudėtinga ir apima įvairias jurisdikcijas, kurios dažnai sudaro sutartis ar susikerta.

AR NEMOKAMAI NEMOKAMAI Niderlande?
KONTAKTAI LAW & MORE

Emigrantų paslaugos

Gyvendami ir dirbdami Nyderlanduose, jūs, kaip emigrantas, galite susidurti su keliomis teisinėmis problemomis. Galų gale, Nyderlandų teisė yra sudėtinga ir apima įvairias jurisdikcijas, kurios dažnai sudaro sutartis ar susikerta. Pvz., Emigrantui gali kilti įvairių teisinių klausimų:

Sutarčių teisė. Kada, pavyzdžiui, nuomotojas gali nutraukti jūsų nuomos sutartį ar jūs nutraukiate pirkimo sutartį kaip pirkėjas? Kurios (papildomos) sąlygos yra susijusios su jūsų emigrantų sutartimi ir ką jos reiškia?
Užimtumo įstatymai. Ką daryti, jei turite susidurti su liga? Ar esate emigrantas, turite teisę gauti išeitinę išmoką ar bedarbio pašalpą? Ar jūsų atveju, kai susiduriate su atleidimu, taikoma olandų apsauga atleidimo iš darbo atveju?
Atsakomybės įstatymas. Kas atsako už tam tikro susitarimo pažeidimą? Kas gali būti atsakingas, kai įvyksta (su darbu susijęs) nelaimingas atsitikimas? Ar esate asmeniškai atsakingas, jei dėl jūsų veiksmų kitas asmuo patiria žalą?
Imigracijos įstatymai. Ar jums reikia leidimo gyventi, norint gyventi ar dirbti Nyderlanduose? Ir jei taip, kokias sąlygas turite atitikti? O kokias nedarbo pasekmes gali turėti jūsų leidimas gyventi?

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

 Skambinkite +31 40 369 06 80

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir
gali įsijausti į
kliento problema “

Whatever legal question or jurisdiction you are dealing with, it is important that you are aware of your legal position. After all, you don’t want to be faced with surprises (afterwards). Law & More turi specialią daugiakalbių teisininkų komandą, kuri yra sutarčių, atsakomybės, darbo ir imigracijos įstatymų ekspertai ir gali jus informuoti apie jūsų teisinę padėtį. Be to, jie gali padėti sudaryti ir patikrinti sutartis ar kreiptis dėl leidimo gyventi. Ar jūs ieškote kitos jurisdikcijos? Tada peržiūrėkite mūsų ekspertizės puslapį, kuriame išvardytos visos mūsų jurisdikcijos.

Emigrantų paslaugos

Ar jūs sprendžiate ginčą Nyderlanduose? Taip pat tada Law & More ar yra tau. Kai šalys yra konfliktinėje situacijoje, kreiptis į teismą yra dažnas ir dažnai greitas žingsnis. Tačiau teisiniai procesai ne visada siūlo geriausią sprendimą, o šalių konfliktus galima geriau ir efektyviau išspręsti kitu būdu, pavyzdžiui, tarpininkaujant. Mūsų teisininkai padeda jums nuo ankstyvosios stadijos iki galutinės ginčo stadijos. Tai darydami, jie iš anksto įvertina riziką ir galimybes. Abiem atvejais Law & More’s lawyers then base their work on a well-considered strategy that has been determined together with you.

Ar turite teisinių problemų Nyderlanduose ir ar norėtumėte, kad jos būtų išspręstos? Prašau susisiekti Law & More. Kai dauguma teisininkų siūlo tik teisines žinias ir kritišką požiūrį, Law & More’s lawyers offer something extra. In addition to our knowledge of Dutch (procedural) law, we have extensive international experience. Our office is not only international with regard to the scope and nature of its services, but also with regard to the range of advanced local and international clients. That is why we at Law & More supranti išeivių iššūkius ir gebi kuo geriau padėti, naudodamas praktinį ir asmeninį požiūrį.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl