AR REIKIA TEISĖJO EXPATO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų
rekomenduokite mus ir kad esame įvertinti vidutiniškai 9.4

/
Emigrantų paslaugos
/

Emigrantų paslaugos

Gyvendami ir dirbdami Nyderlanduose, jūs, kaip emigrantas, galite susidurti su keliomis teisinėmis problemomis. Galų gale, Nyderlandų teisė yra sudėtinga ir apima įvairias jurisdikcijas, kurios dažnai sudaro sutartis ar susikerta. Pvz., Emigrantui gali kilti įvairių teisinių klausimų:

Sutarčių teisė. Kada, pavyzdžiui, nuomotojas gali nutraukti jūsų nuomos sutartį ar jūs nutraukiate pirkimo sutartį kaip pirkėjas? Kurios (papildomos) sąlygos yra susijusios su jūsų emigrantų sutartimi ir ką jos reiškia?

Užimtumo įstatymai. Ką daryti, jei turite susidurti su liga? Ar esate emigrantas, turite teisę gauti išeitinę išmoką ar bedarbio pašalpą? Ar jūsų atveju, kai susiduriate su atleidimu, taikoma olandų apsauga atleidimo iš darbo atveju?

Atsakomybės įstatymas. Kas atsako už tam tikro susitarimo pažeidimą? Kas gali būti atsakingas, kai įvyksta (su darbu susijęs) nelaimingas atsitikimas? Ar esate asmeniškai atsakingas, jei dėl jūsų veiksmų kitas asmuo patiria žalą?

Imigracijos įstatymai. Ar jums reikia leidimo gyventi, norint gyventi ar dirbti Nyderlanduose? Ir jei taip, kokias sąlygas turite atitikti? O kokias nedarbo pasekmes gali turėti jūsų leidimas gyventi?

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Nepriklausomai nuo teisinio klausimo ar jurisdikcijos, su kuria susiduriate, svarbu žinoti savo teisinę padėtį. Juk nenorite susidurti su staigmenomis (vėliau). Law & More turi specialią daugiakalbių teisininkų komandą, kuri yra sutarčių, atsakomybės, darbo ir imigracijos įstatymų ekspertai ir gali jus informuoti apie jūsų teisinę padėtį. Be to, jie gali padėti sudaryti ir patikrinti sutartis ar kreiptis dėl leidimo gyventi. Ar jūs ieškote kitos jurisdikcijos? Tada peržiūrėkite mūsų ekspertizės puslapį, kuriame išvardytos visos mūsų jurisdikcijos.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Mūsų teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Ar jūs sprendžiate ginčą Nyderlanduose? Taip pat tada Law & More ar yra tau. Kai šalys yra konfliktinėje situacijoje, kreiptis į teismą yra dažnas ir dažnai greitas žingsnis. Tačiau teisiniai procesai ne visada siūlo geriausią sprendimą, o šalių konfliktus galima geriau ir efektyviau išspręsti kitu būdu, pavyzdžiui, tarpininkaujant. Mūsų teisininkai padeda jums nuo ankstyvosios stadijos iki galutinės ginčo stadijos. Tai darydami, jie iš anksto įvertina riziką ir galimybes. Abiem atvejais Law & MoreAdvokatai savo darbą grindžia gerai apgalvota strategija, kuri buvo nustatyta kartu su jumis.

Ar turite teisinių problemų Nyderlanduose ir ar norėtumėte, kad jos būtų išspręstos? Prašau susisiekti Law & More. Kai dauguma teisininkų siūlo tik teisines žinias ir kritišką požiūrį, Law & Moreadvokatai siūlo ką nors papildomo. Be žinių apie Olandijos (procesinę) teisę, turime didelę tarptautinę patirtį. Mūsų biuras yra tarptautinis ne tik dėl savo paslaugų apimties ir pobūdžio, bet ir dėl pažangių vietinių ir tarptautinių klientų. Štai kodėl mes Law & More supranti išeivių iššūkius ir gebi kuo geriau padėti, naudodamas praktinį ir asmeninį požiūrį.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.