AR REIKIA Europos (ES) TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų
rekomenduokite mus ir kad esame įvertinti vidutiniškai 9.4

/
Europos (ES) teisė
/

Europos (ES) teisė

Nyderlandai yra Europos Sąjungos valstybė narė. Daugelyje sričių Nyderlandų teisė kyla iš Europos teisės aktų. Be to, ES teisės aktai gali būti tiesiogiai taikomi Nyderlanduose. Dėl šios priežasties yra didelė tikimybė, kad įmonės susidurs su ES teisės aktais.

Europos Sąjungoje yra nustatytos keturios laisvės: laisvas asmenų, prekių, paslaugų ir kapitalo judėjimas. Šalims neleidžiama kištis diskriminuojant. Keturios laisvės yra toliau plėtojamos skirtingose ​​direktyvose ir reglamentuose. Law & More gali patarti, jei kyla klausimų dėl direktyvų ir reglamentų taikymo ar dėl Nyderlandų teisės ir ES teisės santykio.

Be to, įmonėms neleidžiama riboti, kištis ar klastoti konkurencijos Europos Sąjungoje. Turėtų būti tikrinami susitarimai su konkurentais ir atstovavimo bei platinimo susitarimai, kad būtų išvengta ES teisės aktų pažeidimų. Specialistai Law & More turėti naujausių žinių apie ES teisės aktus; jie gali padėti parengti sutartis ir pradėti teisminį procesą. Mūsų komanda taip pat yra jūsų paslaugoms, kai susiduriate su dideliu perėmimu ar susijungimu, kuriame dalyvauja ES teisės aktai.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Nesąmoningas mentalitetas 

Komanda Law and More aktyviai mąstys apie sprendimus savo klientams ir žiūrės ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir veiksmingos jos sprendimo. Dėl mūsų nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties klientai gali tikėtis glaudaus dalyvavimo ir veiksmingos teisinės pagalbos.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Mūsų teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.