Europos (ES) teisė

Nyderlandai yra Europos Sąjungos valstybė narė. Daugelyje sričių Nyderlandų teisė kyla iš Europos teisės aktų. Be to, ES teisės aktai gali būti tiesiogiai taikomi Nyderlanduose. Dėl šios priežasties yra didelė tikimybė, kad įmonės susidurs su ES teisės aktais.

Europos Sąjungoje yra nustatytos keturios laisvės: laisvas asmenų, prekių, paslaugų ir kapitalo judėjimas. Šalims neleidžiama kištis diskriminuojant. Keturios laisvės yra toliau plėtojamos skirtingose ​​direktyvose ir reglamentuose. Law & More gali patarti, jei kyla klausimų dėl direktyvų ir reglamentų taikymo ar dėl Nyderlandų teisės ir ES teisės santykio.

Be to, įmonėms neleidžiama riboti, kištis ar klastoti konkurencijos Europos Sąjungoje. Turėtų būti tikrinami susitarimai su konkurentais ir atstovavimo bei platinimo susitarimai, kad būtų išvengta ES teisės aktų pažeidimų. Specialistai Law & More turėti naujausių žinių apie ES teisės aktus; jie gali padėti parengti sutartis ir pradėti teisminį procesą. Mūsų komanda taip pat yra jūsų paslaugoms, kai susiduriate su dideliu perėmimu ar susijungimu, kuriame dalyvauja ES teisės aktai.

Nesąmoningas mentalitetas 

Komanda Law and More aktyviai mąstys apie sprendimus savo klientams ir žiūrės ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir veiksmingos jos sprendimo. Dėl mūsų nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties klientai gali tikėtis glaudaus dalyvavimo ir veiksmingos teisinės pagalbos.

Kontaktai

Jei kyla klausimų ar kyla problemų dėl Europos įstatymų, nedvejodami kreipkitės į p. Tomas Meevis, advokatas Law & More per [apsaugotas el. paštu], arba ponas. Maksimas Hodakas, advokatas Law & More per [apsaugotas el. paštu], arba skambinkite +31 (0) 40-3690680.

Law & More B.V.