Kaip įmonė, jūs galite susidurti su aplinkos apsaugos įstatymais, jei turite spręsti dujų išmetimo, atliekų šalinimo ar dirvožemio ar vandens užteršimo problemas. Taip pat gali tekti laikytis zonų planų ir aplinkos apsaugos leidimų. Kalbant apie viešosios teisės aktus, taip pat galite galvoti apie amoniako išmetimą gyvulininkystės ūkiuose. Vyriausybė aplinkos apsaugos įstatymais stengiasi užkirsti kelią taršai ir apsaugo dirvožemio, oro ir vandens kokybę.

LAUKI APLINKOS TEISĖJO?
KONTAKTAI LAW & MORE

Aplinkos teisė

Kaip įmonė, jūs galite susidurti su aplinkos apsaugos įstatymais, jei turite spręsti dujų išmetimo, atliekų šalinimo ar dirvožemio ar vandens užteršimo problemas. Taip pat gali tekti laikytis zonų planų ir aplinkos apsaugos leidimų. Kalbant apie viešosios teisės aktus, taip pat galite galvoti apie amoniako išmetimą gyvulininkystės ūkiuose. Vyriausybė aplinkos apsaugos įstatymais stengiasi užkirsti kelią taršai ir apsaugo dirvožemio, oro ir vandens kokybę. Šie teisės aktai yra nustatyti, pavyzdžiui, Aplinkos tvarkymo įstatyme, Aplinkos įstatymo bendrųjų nuostatų įstatyme ir nuo 2021 m. Aplinkos apsaugos įstatyme. Šių aplinkos apsaugos įstatymų vykdymas vykdomas pagal Nyderlandų administracinę teisę, baudžiamąją ir civilinę teisę. Būsto, teritorijų planavimo ir aplinkos ministerijos (VROM) inspekcija tikrina ir tikrina, ar įmonės laikosi šių įstatymų ir kitų teisės aktų.

Greitasis meniu

Galite susisiekti Law & More daugiau informacijos apie:

• Statybos ir pramonės veiklos reglamentavimas
• Gamtos ir kraštovaizdžio apsauga
• Teritorijų planavimas ir provincijų politika
• Aplinkosaugos leidimai ir zonų planai
• Atsakomybė už aplinką

Ar norėtumėte daugiau teisinės informacijos šia tema? Dėl visų aplinkosaugos klausimų ir problemų galite kreiptis į mus, norėdami gauti teisinę konsultaciją ir teisinę pagalbą. Taip pat galima pradėti teisminį procesą jūsų įmonei. Mūsų aplinkos teisininkai yra pasirengę atsakyti į jūsų klausimus.

Tomas Meevisas

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

 Skambinkite + 31 40 369 06 83

Mūsų patirtis energetikos teisės srityje

Saulės energija

Saulės energija

Mes sutelkiame dėmesį į energetikos įstatymus, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas vėjo ir saulės energijai

Energetikos įstatymas

Energetikos įstatymas

Energetikos teisei taikomi tiek Nyderlandų, tiek Europos įstatymai. Leiskite mums jus informuoti ir patarti

Emisijos teisės / prekyba taršos leidimais

Emisijos teisės / prekyba taršos leidimais

Ar ieškote prekybos taršos leidimais specialisto? Mes džiaugiamės galėdami jums padėti toliau!

Energijos gamintojas

Energijos gamintojas

Ar jūs užsiimate vien energija? Mūsų ekspertai mielai jums padės

"Aš norėjau
turėti advokatą, kuris
visada pasiruošęs man,
net savaitgaliais “

Aplinkosaugos taisyklės jūsų įmonei

Kokie aplinkosaugos įstatymai taikomi jūsų įmonei ir ar jūs turite susisiekti su Būsto, teritorijų planavimo ir aplinkos ministerija, priklauso nuo to, kokį poveikį jūsų įmonė daro aplinkai. Nyderlanduose šiame kontekste yra apibrėžtos trys bendrovių kategorijos:

A kategorija: šios kategorijos įmonės daro mažiausią poveikį aplinkai. Šios kategorijos įmones visų pirma sudaro biurai, bankai ir vaikų darželiai ir jos daro bent minimalų poveikį aplinkos apsaugos įstatymams. Tokios įmonės neprivalo kreiptis dėl aplinkosaugos leidimo savo veiklai, taip pat neprivalo pranešti apie veiklos dekretą.

B kategorija: įmonės, kurios daro didelį poveikį aplinkai, priskiriamos B kategorijai. Savo verslo veiklai, pavyzdžiui, spaustuvėms, automobilių plovyklai ir remontui, jie privalo pranešti apie veiklos dekretą. Pranešimas gali būti susijęs su užteršto dirvožemio naudojimu, atliekų kaupimu ir transportavimu ar neįprastu įvykiu. Kai kuriais atvejais taip pat turi būti taikomas ribotas aplinkosaugos leidimas (OBM).

C kategorija: šios kategorijos įmonės, pavyzdžiui, metalo apdirbimo įmonės, daro didelį poveikį aplinkai. Šiai kategorijai taip pat taikomas įpareigojimas pateikti informaciją remiantis Nutarimu dėl veiklos. Be to, šios įmonės savo verslo veiklai taip pat turi kreiptis dėl aplinkosaugos leidimo. Aplinkos apsaugos teisininkai Law & More gali nustatyti, kurioje kategorijoje yra jūsų įmonė ir kokius įsipareigojimus turite vykdyti. Taip pat galite tikėtis mūsų pagalbos kreipiantis dėl aplinkos leidimo ar pranešdami apie dekretą dėl veiklos.

Aplinkosaugos leidimas

C kategorijos įmonės turi kreiptis dėl aplinkosaugos leidimo. Be šio leidimo draudžiama steigti, modifikuoti ar eksploatuoti įstaigą. Prieš išduodant leidimą aplinkai, turi būti įvykdytos šios sąlygos:

• turi būti Wm įstaiga;
• Wm įmonė turi būti paskirta Aplinkosaugos leidimų (bendrųjų nuostatų) įstatyme.

Pagal Aplinkosaugos vadybos įstatymą laikoma, kad internetinė įmonė įsteigta, jei įmonė susijusi su įmone (arba jei ji yra įmonės dydis), veikla vykdoma vienoje vietoje ir trunka mažiausiai šešis mėnesius (arba reguliariai grįžta į ta pati vieta), o veikla įtraukta į Aplinkos įstatymo dekreto I priedą.

Aplinkosaugos teisė

Aplinkosaugos leidimo ribotas aplinkosaugos bandymas (OBM)

Bendrovė turi kreiptis dėl OBM dviejų rūšių veiklai:

• veikla, kuriai kompetentinga institucija turi įvertinti, ar veikla tinkama vietos situacijai;
• veikla, kuriai privalomas poveikio aplinkai vertinimas. Atliekant tokį vertinimą visų pirma atkreipiamas dėmesys į galimą neigiamą poveikį aplinkai.

Veikla gali apimti ne tik įmonės įsteigimą, bet ir pakeitimų vykdymą. Taip pat gali būti, kad vienai įmonei reikalingi du OBM. Kai kreipiatės dėl OBM tam tikrai veiklai, kompetentinga institucija, paprastai savivaldybė, patikrins aptariamą veiklą prieš pradėdama savo veiklą. Tai lems leidimą arba atsisakymą jį suteikti.

Aplinkos planavimo įstatymas

Šį įstatymą jau priėmė parlamentas ir tikimasi, kad jis įsigalios 2021 m. Pagrindinis Aplinkos įstatymo įnašas yra įvairių galiojančių įstatymų rinkinys, kad aplinkos apsaugos įstatymai taptų skaidresni ir patogesni vartotojui. Advokatai Law & More gali patarti dėl pereinamojo laikotarpio įstatymo ir galimų pakeitimų, kurie gali būti taikomi jūsų įmonei.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 el. Paštu naar:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.