JUMS REIKIA Energetikos TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų
rekomenduokite mus ir kad esame įvertinti vidutiniškai 9.4

Energetikos įstatymas

Iš esmės energijos įstatymai yra svarbūs perkant, tiekiant ar gaminant energiją. Todėl tam turi reikšmės energijos tiekėjai, įmonės ir privatūs asmenys. Law & MoreAdvokatai atidžiai stebi visus energetikos įstatymų pokyčius, įskaitant naujus pokyčius tvarios energijos gamybos srityje.

Greitasis meniu

Mūsų ekspertai orientuojasi į visas energijos rūšis. Naftos, gamtinių dujų, elektros, biomasės, vėjo ir saulės energijos. Dėl šios plačios orientacijos mūsų klientai yra tiekėjai ir gamintojai, taip pat vartotojai, investuotojai ir medžiagų bei paslaugų tiekėjai. Galiausiai mes taip pat dirbame komunalinių tiekimų pramoninėms teritorijoms srityje, apimančiuose tokius produktus kaip garai ir demineralizuotas vanduo. Taigi, ar jums reikia specialisto energetikos teisės srityje? Law & More siūlo jums šias paslaugas iš abiejų Eindhoven ir Amsterdam:

  • Šilumos ir energijos sutarčių sudarymas;
  • Konsultacijos energijos pirkimo ir pardavimo klausimais;
  • Konsultacijų, susijusių su energetikos teisės aktų ir energetikos susitarimų laikymusi, teikimas;
  • Patarimų, susijusių su tvarios energijos politikos rengimu, teikimas;
  • Energijos vartojimo efektyvumo planų rengimas;
  • Prašymas išduoti leidimus ir išimtis;
  • Konsultuojame emisijos leidimų prekybos ir sertifikatų prekybos klausimais.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

Mūsų patirtis energetikos teisės srityje

Saulės energija

Saulės energija

Mes sutelkiame dėmesį į energetikos įstatymą, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas vėjo ir saulės energijai.

Aplinkos teisei galioja ir Nyderlandų, ir Europos įstatymai. Informuosime ir patarsime.

Ar ieškote prekybos taršos leidimais specialisto? Mes džiaugiamės galėdami jums padėti toliau!

Energijos gamintojas

Energijos gamintojas

Mūsų įmonių teisininkai gali įvertinti sutartis ir patarti dėl jų.

„Norėjau turėti advokatą
kuris visada man pasiruošęs,
net savaitgaliais “

Nauji energetikos įstatymai

Energetikos įstatymai vaidina svarbų vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje, nes nebegalime išsiversti be elektros, šviesos ir šilumos. Didžiąją energijos dalį vis dar gamina iškastinis kuras, pavyzdžiui, nafta ir dujos, tačiau šie degalai kenkia aplinkai, be to, jie išeina. Siekdami užtikrinti, kad mums trūktų energijos, ir pagerinti aplinką, dabar naudosime alternatyvius energijos šaltinius, tokius kaip vanduo, vėjas, saulės šviesa ir biodujos. Šie energijos šaltiniai yra ateitis, nes jie nėra kenksmingi aplinkai ir yra neišsemiami.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Mūsų energetikos teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More vaizdas

Siekdama užtikrinti, kad būtų vykdoma ilgalaikė energetikos ir klimato politika, Nyderlandai sudarė Energetikos susitarimą dėl tvaraus augimo. Šiuo susitarimu siekiama, kad Nyderlandai iki 2050 m. Visiškai įgyvendintų tvarią energiją. Energetikos susitarime numatyti įvairūs tikslai įmonėms, reikalaujančioms, kad jie taupytų energiją. Be to, Nyderlandų vyriausybė sudarė ilgalaikius susitarimus su daugybe sektorių, kad stebėtų, kaip gerėja energijos vartojimo efektyvumas. Bendrovės, sudariusios šiuos susitarimus, turės keletą pranašumų: jos turės naudos iš sutaupytų išlaidų, daugybės proceso naujovių ir tvaraus įvaizdžio. Tačiau taip pat yra keletas įsipareigojimų, susijusių su daugiamečiais susitarimais. Šie susitarimai yra sudėtingi ir sudaryta daugybė taisyklių. Ar jūsų įmonei taip pat daro įtaką naujosios taisyklės? Svarbu tinkama teisinė pagalba, kad žinotumėte, kur esate. Prašau susisiekti Law & More ir mes mielai jums padėsime.

Energierecht vaizdasTeisės aktai energijos tiekėjų srityje

Ar turite susidurti su energijos pirkimu ar pardavimu? Tada jūs žinote, kad elektrą galite nusipirkti tiek už prekystalio, tiek per biržą. Kadangi be recepto metodas viena iš šalių gali bankrutuoti, teisinė pagalba yra labai svarbi. Taip pat svarbu, kad būtų sudaryti aiškūs susitarimai, kad kita šalis vykdytų savo įsipareigojimus ir tiekėjas nepatirtų jokių nuostolių. Law & More siūlo paramą šioje veikloje, kad jūsų nepatirtų jokie netikėtumai.

Daugeliu atvejų elektra ir dujos tiekiamos per elektros ar dujų tinklą. Asmenys ar įmonės, tiekiantys energiją kitiems vartotojams, privalo paskirti tinklo operatorių. Tačiau yra ir šios taisyklės išimčių: jei, pavyzdžiui, naudojate uždarą paskirstymo sistemą arba tiesioginę liniją, prievolė paskirti tinklo operatorių netaikoma. Uždaroji paskirstymo sistema yra verslo tinklas, kuris yra geografiškai ribotas ir gali turėti tik tam tikrą klientų skaičių. Uždarosios paskirstymo sistemos savininkai gali kreiptis dėl išimties reikalavimo skirti tinklo operatorių. Tiesioginė linija egzistuoja, kai elektros linija arba dujotiekis energijos gamintoją jungia tiesiogiai su energijos vartotoju. Tiesioginė linija nėra tinklo dalis, todėl šiuo atveju neprivaloma paskirti tinklo operatoriaus.

Jei esate energijos tiekėjo dalis, jums svarbu nustatyti, ar yra uždara paskirstymo sistema, ar tiesioginė linija. Taip yra todėl, kad skirtingos teisės ir pareigos vaidina abiejų rūšių aprūpinimą. Tačiau yra ir kitų aspektų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Pavyzdžiui, energijos tiekėjams gali reikėti licencijos tiekti dujas ir elektrą mažiems vartotojams. Be to, energijos tiekėjai taip pat turi atsižvelgti į Šilumos įstatymo nuostatas, kurios savo ruožtu daro įtaką šilumos sutarčių sudarymui.

Ar turite klausimų ar neaiškumų dėl energijos tiekėjų energijos įstatymų? Tada kvieskite ekspertus Law & More. Mes siūlome teisinę pagalbą įmonėms ir vartotojams, užsiimantiems dujomis ir elektra. Nesvarbu, ar jūs kreipiatės dėl licencijos, sudarote energetikos sutartį ar dalyvaunate energijos mugėje, mūsų specialistai yra jūsų paslaugoms.

Prekyba išmetamaisiais teršalais ir prekyba sertifikatais

Ar jūs, kaip įmonė, turite užsiimti prekyba išmetamaisiais teršalais ar prekyba sertifikatais? Jūs turite apskaičiuoti, kiek CO2 išmesite kiekvienais metais, kad gautumėte atitinkamą kiekį išmetamųjų teršalų. Jei išmeta daugiau teršalų, nes padidėjo jūsų produkto pirkimas, jums reikės papildomų išmetamųjų teršalų teisių. Jei jums reikia daugiau didelių elektros energijos kiekių, galite dalyvauti prekyboje sertifikatais. Abiem atvejais Law & Moreadvokatai jums pravers. Mūsų specialistai daugiausia dėmesio skiria išmetamųjų teršalų leidimų prekybai ir prekybai sertifikatais ir žino, kaip jums padėti, jei kils problemų. Taigi, ar turite klausimų apie emisijos teises? Ar norite kreiptis dėl emisijos leidimo? Ar jums reikia patarimo dėl prekybos išmetamosiomis dujomis ar prekybos sertifikatais? Prašome susisiekti su advokatais Law & More.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.