REIKIA darbo teisininko?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų
rekomenduokite mus ir kad esame įvertinti vidutiniškai 9.4

/
Užimtumo įstatymas
/

Užimtumo įstatymas

Užimtumo teisė yra išplėsta teisės sritis. Teisės ir pareigos yra reglamentuojamos darbo sutartyse, įdarbinimo nuostatuose, kolektyvinėse sutartyse, įstatymuose ir teismų praktikoje. Įdarbinimo advokatai Law & More yra kvalifikuoti ir susipažinę su galiojančiais įstatymais ir teismų praktika.

Greitasis meniu

Užimtumo teisės klausimai darbdaviams ir darbuotojams dažnai turi plačių pasekmių. Štai kodėl svarbu, kad jums padėtų specializuotas ir patyręs darbo teisės advokatas. Galų gale, geros išankstinės teisinės konsultacijos dėl darbo teisės gali būti lemiamos ateityje. Deja, ne visada galima užkirsti kelią konfliktams, pavyzdžiui, atleidžiant iš darbo, pertvarkant ar neatvykus dėl ligos. Tokia situacija yra labai nemaloni ir emocinė bei gali pakenkti darbdavio ir darbuotojo darbo santykiams. Jei jus vargina darbo konfliktas, Law & More mielai padės atlikti tinkamus žingsnius.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

ADVOKATAS

aylin.selamet@lwandmore.nl

"Law & More dalyvauja teisininkai
ir gali užjausti
kliento problema “

Teisinis patarimas

Law & More siūlo pagalbą įmonėms, įstatymų numatytiems vadovams, darbdaviams ir darbuotojams darbo teisės srityje. Mūsų komanda teikia teisines konsultacijas ir prireikus bylinėjasi.

Temų, kuriomis norėtume jums padėti, pavyzdžiai:

 • privačių ir kolektyvinių darbo sutarčių rengimas ir vertinimas;
 • darbdavių ir darbuotojų darbo sutarčių nutraukimas;
 • pagalba darbo ginčuose
 • personalo bylos sukūrimas
 • atleidimo iš darbo tvarka
 • klausimus, susijusius su ieškiniais dėl darbo užmokesčio
 • neveikimas
 • klausimus, susijusius su kolektyvinėmis sutartimis
 • atostogauti ir išeiti
 • liga ir reintegracija
 • bendro apsisprendimo
 • darbdavių ir darbuotojų atsakomybė.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Mūsų darbo teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Darbdaviai

Kaip darbdavys, jūs kasdien susiduriate su darbo teisės klausimais. Jūs turite sudaryti darbo sutartis, esate susidūrę su nefunkcionaliais ar sergančiais darbuotojais ir darbo konfliktais, arba dėl pasikeitusių rinkos sąlygų jūsų įmonei gali tekti reorganizuotis. Ar tiksliai žinote, kokios yra jūsų teisės ir pareigos? Kad ir ką galite susidurti, mes mielai jums padėsime. Juk gera darbo teisės strategija yra nepaprastai svarbi sveikai įmonei.

Darbuotojai

Kaip darbuotojas turėsite laikytis darbo įstatymų, tiek prašomų, tiek nereikalaujamų. Pagalvokite apie darbo sutarties priėmimą ir pasirašymą, nekonkuravimo sąlygą ir savo teises bei pareigas ligos ir atleidimo atveju. Mes mielai jums padėsime sprendžiant bet kokius su darbo teise susijusius klausimus, kuriems jums reikia pagalbos.

Užimtumo įstatymaiNaudinga, tinkama ir skaidri

Be ekspertų patarimų, taip pat norėtumėte gauti greitą teisinę konsultaciją. Mes tai žinome ir esame įpratę greitai ir tiksliai dirbti. Mes užtikriname, kad mus lengva pasiekti ir galime greitai suteikti jums praktinių ir ekspertų patarimų. Galite pasikliauti tiksliais, glaustais ir aiškiais patarimais.

Tai, kaip mes dirbame, yra skaidri ir orientuota į sprendimus. Mes pradedame pokalbį su jumis aptarti jūsų atvejo, jūsų norų, teisinių galimybių ir finansinės padėties. Tada, pasikonsultavę su jumis, mes nustatysime galutinę strategiją. Kiekvienas žingsnis yra aptartas su jumis, kad niekada nepatirtumėte jokių staigmenų.

Nesąmoningas mentalitetas

Mums patinka kūrybingas mąstymas ir žvelgiame ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir jos sprendimo nustatytu klausimu. Dėl mūsų nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties mūsų klientai gali tikėtis asmeninės ir veiksmingos teisinės pagalbos.

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.