Užimtumo teisė yra išplėsta teisės sritis. Teisės ir pareigos yra reglamentuojamos darbo sutartyse, įdarbinimo nuostatuose, kolektyvinėse sutartyse, įstatymuose ir teismų praktikoje. Įdarbinimo advokatai Law & More yra kvalifikuoti ir susipažinę su galiojančiais įstatymais ir teismų praktika.

JEI REIKIA UŽIMTUMO TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

Užimtumo teisininkas

Užimtumo teisė yra išplėsta teisės sritis. Teisės ir pareigos yra reglamentuojamos darbo sutartyse, įdarbinimo nuostatuose, kolektyvinėse sutartyse, įstatymuose ir teismų praktikoje. Įdarbinimo advokatai Law & More yra kvalifikuoti ir susipažinę su galiojančiais įstatymais ir teismų praktika.

Greitasis meniu

Užimtumo teisės klausimai darbdaviams ir darbuotojams dažnai turi plačių pasekmių. Štai kodėl svarbu, kad jums padėtų specializuotas ir patyręs darbo teisės advokatas. Galų gale, geros išankstinės teisinės konsultacijos dėl darbo teisės gali būti lemiamos ateityje. Deja, ne visada galima užkirsti kelią konfliktams, pavyzdžiui, atleidžiant iš darbo, pertvarkant ar neatvykus dėl ligos. Tokia situacija yra labai nemaloni ir emocinė bei gali pakenkti darbdavio ir darbuotojo darbo santykiams. Jei jus vargina darbo konfliktas, Law & More mielai padės atlikti tinkamus žingsnius.

Teisinis patarimas

Law & More siūlo pagalbą įmonėms, įstatymų numatytiems vadovams, darbdaviams ir darbuotojams darbo teisės srityje. Mūsų komanda teikia teisines konsultacijas ir prireikus bylinėjasi.

Temų, kuriomis norėtume jums padėti, pavyzdžiai:

• rengti ir vertinti privačias ir kolektyvines darbo sutartis;
• darbdavių ir darbuotojų darbo sutarčių nutraukimas;
• pagalba sprendžiant darbo ginčus
• personalo bylos sudarymas
• atleidimo iš darbo procedūros
• reikalavimai dėl darbo užmokesčio
• neveikimas
• kolektyvinių sutarčių klausimai
• atostogos ir atostogos
• ligos ir reintegracija
• bendras apsisprendimas
• darbdavių ir darbuotojų atsakomybė.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

 Skambinkite + 31 40 369 06 83

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir
gali įsijausti į
kliento problema “

darbdaviai

Kaip darbdavys, jūs kasdien susiduriate su darbo teisės klausimais. Jūs turite sudaryti darbo sutartis, esate susidūrę su nefunkcionaliais ar sergančiais darbuotojais ir darbo konfliktais, arba dėl pasikeitusių rinkos sąlygų jūsų įmonei gali tekti reorganizuotis. Ar tiksliai žinote, kokios yra jūsų teisės ir pareigos? Kad ir ką galite susidurti, mes mielai jums padėsime. Juk gera darbo teisės strategija yra nepaprastai svarbi sveikai įmonei.

Darbuotojai

Kaip darbuotojas turėsite laikytis darbo įstatymų, tiek prašomų, tiek nereikalaujamų. Pagalvokite apie darbo sutarties priėmimą ir pasirašymą, nekonkuravimo sąlygą ir savo teises bei pareigas ligos ir atleidimo atveju. Mes mielai jums padėsime sprendžiant bet kokius su darbo teise susijusius klausimus, kuriems jums reikia pagalbos.

Užimtumo įstatymai

Naudinga, tinkama ir skaidri

Be ekspertų patarimų, taip pat norėtumėte gauti greitą teisinę konsultaciją. Mes tai žinome ir esame įpratę greitai ir tiksliai dirbti. Mes užtikriname, kad mus lengva pasiekti ir galime greitai suteikti jums praktinių ir ekspertų patarimų. Galite pasikliauti tiksliais, glaustais ir aiškiais patarimais.

Tai, kaip mes dirbame, yra skaidri ir orientuota į sprendimus. Mes pradedame pokalbį su jumis aptarti jūsų atvejo, jūsų norų, teisinių galimybių ir finansinės padėties. Tada, pasikonsultavę su jumis, mes nustatysime galutinę strategiją. Kiekvienas žingsnis yra aptartas su jumis, kad niekada nepatirtumėte jokių staigmenų.

Nesąmoningas mentalitetas

Mums patinka kūrybingas mąstymas ir žvelgiame ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir jos sprendimo nustatytu klausimu. Dėl mūsų nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties mūsų klientai gali tikėtis asmeninės ir veiksmingos teisinės pagalbos.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.