JUMS REIKIA PARAMOS VAIKAMS TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Geras ir greitas bendravimas

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Parama vaikams

Ar jūs ir jūsų buvęs partneris turite vaikų kartu? Parama vaikui yra svarbi finansinių susitarimų, kurie turi būti sudaryti skyrybų proceso metu, dalis. Vaikų alimentai - tai suma, kurią neinvestuojantis tėvas prisideda prie vaikų priežiūros ir auklėjimo.

Greitasis meniu

Paramos vaikams lygis

Konsultuodamiesi jūs ir jūsų buvęs partneris gali susitarti dėl vaiko alimentų dydžio. Šie susitarimai bus išdėstyti auklėjimo plane. Jei nepavyksta susitarti kartu, vienas iš mūsų teisininkų mielai jums padės. Mes galime padėti derybų procese, nustatyti vaiko alimentų dydį už jus ir sudaryti tėvų planą. Mes priimame sprendimą dėl vaiko išlaikymo apskaičiuodami išlaikymą.

Teisėjas apžiūrės ne tik pašalpų vaikams gavėjo finansinę padėtį, bet ir vaiko alimentų mokėtojo finansinę padėtį. Remdamasis abiem situacijomis, teismas tada nustatys vaiko alimentų dydį.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

ADVOKATAS

aylin.selamet@lwandmore.nl

Jums reikalingas skyrybų advokatas?

Parama vaikams

Kiekvienas verslas yra unikalus. Štai kodėl gausite teisines konsultacijas, kurios yra tiesiogiai susijusios su jūsų verslu.

Mes turime asmeninį požiūrį ir kartu su jumis ieškome tinkamo sprendimo.

Sėdame su jumis, kad sukurtume strategiją.

Gyvenk atskirai

Gyvenk atskirai

Mūsų įmonių teisininkai gali įvertinti sutartis ir patarti dėl jų.

Ar ruošiatės išsiskirti?

Jei taip, neabejotinai iškils daug problemų. Nuo sutuoktinio ir vaiko išlaikymo organizavimo iki nefinansinių reikalų, tokių kaip globos plano sudarymas, skyrybos gali turėti didelės įtakos tiek emociškai, tiek teisiškai.

Siekdami jums pasiruošti, mūsų naujoje baltojoje knygoje surinkome informaciją apie skyrybų sprendimo klausimus. Atsisiųskite toliau pateiktą failą nemokamai ir gaukite įžvalgų, kurios padės sklandžiai pereiti prie skyrybų proceso.

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Paramos vaikui apskaičiavimas

Priežiūros skaičiavimas yra gana sudėtingas skaičiavimas, nes reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių. Law & More mielai atliks jums techninės priežiūros skaičiavimą.

Poreikio nustatymas
Pirmiausia reikia nustatyti vaikų poreikius. Tai pagrįsta pajamomis, kurios buvo prieš pat skyrybas. Jei yra specialių išlaidų, tokių kaip tarptautinė mokykla ar vaiko priežiūra, išlaidos gali būti atitinkamai padidintos.

Finansinio pajėgumo nustatymas
Nustačius vaikų poreikius, abiem šalims apskaičiuojamas laikomoji galia. Šis apskaičiavimas nustato, ar asmuo, atsakingas už išlaikymą, turi pakankamai finansinių galimybių mokėti alimentus. Norint nustatyti alimentus mokėti turinčio asmens finansines galimybes, pirmiausia reikia nustatyti jo grynąsias pajamas. Vaiko pensija yra pagrindinės pajamos, atsižvelgiant į visus pajamų šaltinius, tokius kaip darbo užmokestis, išmoka ir susietas vaiko biudžetas.

Ką klientai sako apie mus

Mūsų vaikų išlaikymo teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Priežiūros nuolaida
Tėvas, kuris turi mokėti alimentus ir taip pat palaiko ryšį su vaikais, taip pat turės išlaidų už vaikų priežiūrą. Tai apima apsipirkimo, važiavimo pirmyn ir atgal išlaidas. Iš esmės į skaičiavimą įtraukiamas tam tikras procentas išlaidų

Procentų dydis priklauso nuo apsilankymo dienų per savaitę skaičiaus. Tėvas, kuriam vidutiniškai vienai dienai per savaitę skiriamos vaiko priežiūros išlaidos, gauna, pavyzdžiui, 15% nuolaidą globai, o tėvas, kuris rūpinasi vaiku tris dienas per savaitę, gauna 35% priežiūros nuolaidą.

Vežamosios galios palyginimas
Paskutinis žingsnis norint apskaičiuoti paramos vaikui aukštį yra sudaryti nešančiosios apkrovos lygtį. Šioje lygtyje vaikų išlaidos padalijamos tarp jūsų ir jūsų buvusio partnerio proporcingai jų paramos priemonėms. Asmens, turinčio teisę gauti išlaikymą, veiksnumas yra lyginamas su asmens, turinčio teisę mokėti išlaikymą, veiksnumu. Po to bus taikoma ir koreguojama priežiūros nuolaida. Paramos apimtis visų pirma skirta palaikymui vaikams. Jei po to dar yra vietos, teisėjas taip pat gali nustatyti grynųjų partnerių alimentus.

Ar norėtumėte sužinoti, kaip atrodys jūsų finansinė padėtis po skyrybų? Prašau susisiekti Law & More ir kartu mes galime nustatyti, kiek išlaikymą vaikui turite mokėti ar gauti.

Pakeitus vaiko išlaikymą

Parama vaikams

Jei neįmanoma pakeisti vaiko alimentų pasitarus su savo buvusiu partneriu, mes galime teismui pateikti prašymą pakeisti jus. Mes galime tai padaryti, jei pasikeičia aplinkybės arba, jūsų teigimu, teismas išlaikymą nustatė pradine nutartimi remdamasis neteisinga ar neišsamia informacija.

Galite galvoti apie šias situacijas, pavyzdžiui:

  • atleidimas iš darbo ar nedarbas
  • vaikų pašalinimas
  • naujas ar kitoks darbas
  • iš naujo susituokti, gyventi kartu arba sudaryti registruotą partnerystę
  • bendravimo tvarkos pakeitimas

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More