Ar norite kreiptis dėl skyrybų? Tuomet reikalingas advokatas, kuris teisėtai išspręstų jūsų skyrybas. Law & More yra pasirengęs jums padėti. Kai tik jūs ir jūsų partneris skyrybų, kyla svarbių klausimų.

PRAŠYTI UŽ SKIRTUMĄ?
KONTAKTAI LAW & MORE

Kreipimasis dėl skyrybų

Ar norite kreiptis dėl skyrybų? Tuomet reikalingas advokatas, kuris teisėtai išspręstų jūsų skyrybas. Law & More yra pasirengęs jums padėti.

Greitasis meniu

Kai tik jūs ir jūsų partneris išsiskiria, iškyla svarbių klausimų.

• Kokie dalykai yra susiję su skyrybomis?
• Kas toliau gyvens namuose ir kas paliks namus, ar namas bus parduotas?
• Kaip organizuojama jūsų vaiko (-ų) priežiūra?
• Dėl ko susitarta dėl vaiko ir partnerio alimentų mokėjimo?
• O kokius susitarimus sudarote dėl savo turto paskirstymo?

Ar jums reikalinga teisinė pagalba sprendžiant savo skyrybas, sudarant skyrybų sutartį ir tėvystės planą? Law & More padės užbaigti skyrybas. Mūsų teisininkai turi specialių žinių šeimos teisės srityje. Mes jums padėsime, jei norite kreiptis dėl santuokos nutraukimo arba jei jūs su partneriu norite susitarti dėl skyrybų abipusiu susitarimu.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

 Skambinkite + 31 40 369 06 83

Jums reikalingas skyrybų advokatas?

Parama vaikams

Parama vaikams

Skyrybos daro didelę įtaką vaikams. Todėl mes labai vertiname jūsų vaikų interesus

Paprašykite skyrybų

Skyrybų advokatas

Skyrybų laikotarpis yra sunkus. Mes jums padedame visame procese

Partnerio alimentai

Partnerio alimentai

Ar ketinate mokėti ar gauti alimentus? O kiek? Mes jums vadovaujame ir padedame

Gyvenk atskirai

Gyvenk atskirai

Ar norite gyventi atskirai? Mes jums padedame

"Law & More teisininkai

dalyvauja ir

gali įsijausti į

kliento problema"

Skyrybos tarpusavio konsultacijose

Jei jūs ir jūsų partneris gebėsite pasitarti tarpusavyje ir kartu susitarti, mes padėsime jums ir jūsų partneriui sudaryti aiškius susitarimus per susitikimus mūsų biure. Sudarius susitarimus dėl skyrybų, mes garantuojame, kad jie bus tiksliai įrašyti skyrybų sutartyje ir galimo tėvystės plane. Sudarę ir pasirašę skyrybų sutartį jūs ir jūsų partneris, santuokos nutraukimo procedūra dažnai gali būti greitai baigta.

Vienašalės skyrybos

Deja, įtampa tarp buvusių partnerių kartais būna per didelė, todėl nebeįmanoma įgyvendinti tarpusavio konsultacijas ir siekti bendrų susitarimų. Tuomet galite kreiptis į mus dėl profesionalios skyrybų advokato pagalbos, kuris derėsis dėl visų teisinių aspektų. Mes siekiame kuo geresnio rezultato jums. Tai darydami mes atidžiai atsižvelgiame į kiekvieną teisinį aspektą. Skyrybų sutartis ir tėvystės planas yra jūsų ir jūsų vaiko (-ų) ateities pagrindas. Štai kodėl labai svarbu galvoti apie šių dokumentų turinį kartu su a Law & More teisininkas. Tokiu būdu galite būti tikri, kad visi susitarimai bus teisingai pateikti popieriuje.

Skyrybų sutartis

Skyrybų sutartis, ką tai reiškia? Skyrybų sutartis yra rašytinė jūsų ir jūsų partnerio sutartis. Paktas apima visus susitarimus dėl, be kita ko, partnerių alimentų, namų apyvokos daiktų paskirstymo, santuokos namo, pensijos ir santaupų paskirstymo. .

Tėvų auginimo planas

Ar turite nepilnamečių vaikų? Jei taip, privaloma sudaryti tėvų planą. Tiek santuokos nutraukimo sutartis, tiek tėvystės planas yra peticijos dėl santuokos nutraukimo dalys. Tėvų auklėjimo plane sudaromos sutartys dėl vaikų gyvenimo padėties, atostogų paskirstymo, susitarimai dėl auklėjimo ir lankymo tvarkos. Mes padėsime sudaryti ir įrašyti sutartis. Taip pat apskaičiuojame vaiko alimentus.

Kreipimasis dėl skyrybų

Šie komponentai yra privalomi:
• visų priežiūros ir auklėjimo užduočių paskirstymas;
• susitarimai dėl to, kaip jūs informuojate vieni kitus apie vaikus;
• alimentų, kuriuos mokėsite jūs ar jūsų partneris už vaikų auklėjimą, dydis ir laikotarpis;
• susitarimai, kas apmoka specialias išlaidas, pvz., Kempingų savaitgaliai sporto klube.

Be privalomų komponentų, protinga sudaryti susitarimus dėl dalykų, kurie jums ir jūsų partneriui atrodo svarbūs. Galite galvoti apie šiuos susitarimus:

• susitarimai dėl mokyklos pasirinkimo, gydymo ir taupomosios sąskaitos;
• taisyklės, pavyzdžiui, apie lovos laiką ir bausmes;
• kontaktai su šeima, tokiais kaip seneliai, močiutės, dėdės ir tetos.

Skyrybos su vaikais

Kreipimasis dėl santuokos nutraukimo daro didelę įtaką ne tik jūsų ir jūsų partnerio, bet ir jūsų vaiko (-ų) gyvenimui. Dėl skyrybų jūsų partneris taps jūsų buvusiu partneriu. Tačiau tai nereiškia, kad jūsų buvęs partneris taip pat taps buvusiu tėvu. Darbas su buvusiu partneriu skyrybų metu ir po jų reikalauja daug pastangų. Nepaisant to, bendradarbiaujantys tėvai yra labai svarbūs vaikų gerovei. Nei vienas kontaktas ar pablogėjęs kontaktas su tėvu negali turėti rimtų neigiamų padarinių vaikui. Nesvarbu, ar turite mažų, ar vyresnių vaikų, svarbu, kad skyrybų procese būtų atsižvelgiama į jų interesus..

Kad jūsų vaikai kuo mažiau kentėtų dėl skyrybų, svarbu sudaryti aiškius susitarimus. Mes teikiame teisines konsultacijas ir deramės jūsų vardu.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite mums el. Laišką:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.