Tyrimai rodo, kad 30 proc. Nyderlandų bankrotų sukelia neapmokėtos sąskaitos. Ar jūsų įmonė turi klientą, kuris vis dar nemokėjo? Ar jūs esate privatus asmuo ir ar turite skolininką, kuris vis dar skolingas jums pinigus? Tada susisiekite su Law & More skolų išieškojimo advokatai.

RINKTINIAS NETURINAS SĄSKAITAS?
KONTAKTAI LAW & MORE

Skolų išieškojimas Advokatas

Tyrimai rodo, kad 30 proc. Nyderlandų bankrotų sukelia neapmokėtos sąskaitos. Ar jūsų įmonė turi klientą, kuris vis dar nemokėjo? Ar jūs esate privatus asmuo ir ar turite skolininką, kuris vis dar skolingas jums pinigus? Tada susisiekite su Law & More skolų išieškojimo advokatai. Mes suprantame, kad neapmokėtos sąskaitos yra labai erzinančios ir nepageidautinos, todėl mes jums padedame nuo surinkimo proceso pradžios iki pabaigos. Mūsų skolų išieškojimo advokatai gali kartu su jumis dalyvauti ir neteisminėje, ir teisminėje išieškojimo procedūrose. Law & More taip pat yra susipažinęs su arešto įstatymais ir gali jums padėti bankroto atveju. Galiausiai mums nėra svarbu, ar skolininkas gyvena Nyderlanduose, ar yra įsisteigęs užsienyje. Dėl savo tarptautinės padėties esame kvalifikuoti sudėtingesnėms, ginčijamoms ar didesnėms pretenzijoms.

Greitasis meniu

Kalbant apie skolų išieškojimą, jūs turbūt galvojate apie skolų išieškojimo agentūrą ar antstolį, o ne apie skolų išieškojimo advokatą. Taip yra todėl, kad visos trys šalys sugeba išieškoti neįvykdytas skolas. Tačiau išieškojimo procese yra keli esminiai žingsniai, kuriuos paprastai gali atlikti skolų išieškojimo teisininkas:

• Tik skolų išieškojimo advokatas yra įgaliotas vykdyti teisminius procesus, kai ieškiniai viršija 25.000,00 XNUMX EUR.
• Leidimas areštuoti skolininko turtą ir pajamas
• Tik skolų išieškojimo teisininkas yra įgaliotas paduoti bankroto bylą.
• Tik skolų išieškojimo teisininkas yra įgaliotas nagrinėti tarptautines skolų išieškojimo bylas.
• Kvalifikuotas spręsti teisinius ginčus. Skolų išieškojimo teisininkas yra tinkamesnis, kad teiktų pritaikytus sprendimus ir įvertintų bei paneigtų gynybos priemones.

Dažnai atsitinka, kad inkasavimo procese vis tiek reikia pakeisti iš inkasavimo agentūros ar antstolio į inkasavimo advokatą. Tokioje situacijoje lengviau ir organizuotiau būti toje pačioje įmonėje iš karto ten, kur esate jau pažįstami ir jau sukurta byla.

Rubinas van Kersbergenas

Rubinas van Kersbergenas

Advokatas

 Skambinkite +31 40 369 06 80

Kodėl verta rinktis? Law & More?

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

"Aš gavau
profesionalūs patarimai
per sutartą laiką “.

Skolų išieškojimo agentūros požiūris

Kiekvienai surinkimo procedūrai reikia atlikti keletą žingsnių. Pirmasis žingsnis yra informuoti skolininką, kad jis nevykdo savo mokėjimo prievolės. Taip yra todėl, kad jūs turite suteikti jam galimybę sumokėti per protingą laikotarpį be jokių papildomų išlaidų. Tam turite išsiųsti skolininkui rašytinį priminimą. Šis priminimas vadinamas pranešimu apie nutylėjimą. Paprastai keturiolikos dienų laikotarpis laikomas pagrįstu laikotarpiu, per kurį skolininko prašoma sumokėti ieškinį. Žinoma, Law & Moreadvokatai gali surašyti jums pranešimą apie įsipareigojimų nevykdymą.

Jei pranešimas apie įsipareigojimų nevykdymą nebuvo išsiųstas, teisėjas atmeta bet kokį ieškinį dėl žalos atlyginimo. Tačiau yra situacijų, kai nebūtina siųsti pranešimo apie įsipareigojimų nevykdymą, pvz., Laikytis susitarimo visam laikui neįmanoma. Nepaisant to, patartina visada atsiųsti pranešimą apie įsipareigojimų nevykdymą. Jei mokėjimo prašymas nebus patenkintas, galime pradėti rinkimo procesą.

Keturi teisingi kolekcijos žingsniai

Kontaktai Law & More vaizdas

Kontaktai Law & More

Ar jūs bendraujate su nemokančiu klientu? kontaktas Law & More

Ingebrekestelling vaizdas

Pranešimas apie įsipareigojimų nevykdymą

Mes reikalaujame, kad skolininkas sumokėtų pranešimu apie įsipareigojimų neįvykdymą

„Minnelijke“ fase įvaizdis

Draugiškas etapas

Mes rengiame derybas, kad skolininkas sumokėtų ar susitartų dėl apmokėjimo

Gerechelijke fase vaizdas

Teisminė fazė

Mes pradedame teisminį procesą ir prireikus areštuojame turtą

pavyzdys1X1_

Rinkimo proceso etapai

Yra du galimi kolekcionavimo proceso etapai: draugiškasis etapas, dar žinomas kaip neteisminis etapas, ir teisminis etapas.

Draugiškas etapas
Jei santykiai tarp šalių yra geri, patartina pirmiausia pereiti draugišką etapą. Šiame etape mes stengiamės paskatinti skolininką sumokėti per rašytinius priminimus ir susisiekdami telefonu. Gali būti, kad šios diskusijos ir derybos padės susitarti dėl apmokėjimo. Mes rekomenduojame nustatyti mokėjimo tvarką. Mūsų skolų išieškojimo advokatai gali tuo pasirūpinti. Taikinimo stadijos pranašumas yra tas, kad dažnai nepažeidžiami šalių santykiai ir nereikia mokėti išlaidų už teismo procesą.

Teisminė fazė
Jei draugiškas etapas negali būti baigtas skolininko mokėjimu ar susitarimu dėl mokėjimo, gali būti pradėtas teismo procesas. Taip pat galima praleisti draugišką etapą ir nedelsiant pradėti teisminį procesą. Teisiniu etapu mes reikalaujame, kad nesumokėtos sumos ir surinkimo išlaidos būtų sumokėtos teisme. Prieš pradedant teisminį procesą gali būti įmanoma areštuoti skolininko turtą. Tai vadinama konservatorijos konfiskavimu. Išankstinis areštas yra skirtas užtikrinti, kad skolininkas negalėtų perkelti turto anksčiau nei teismas priėmė sprendimą, kad galėtumėte išieškoti savo išlaidas iš skolininko. Jei teisėjas paskiria jūsų ieškinį, atsarginis areštas bus paverstas vykdytinu areštu. Tai reiškia, kad areštuotą turtą antstolis gali parduoti viešai, jei skolininkas vis dar nesumoka. Šio turto pajamos bus panaudotos jūsų pretenzijai apmokėti. Law & Moreskolų išieškojimo teisininkai turi patirties arešto įstatymų srityje ir mielai jums padės teisminiuose procesuose.

Rizikos prevencija
Law & More taip pat teikia paramą siekiant išvengti su mokėjimu ir pavėluotu mokėjimu susijusios rizikos. Pavyzdžiui, klientams patariame į savo bendrąsias sąlygas įtraukti mokėjimo sąlygas, kurios padėtų išvengti neaiškumų vėluojančio mokėjimo atveju. Ar norėtumėte daugiau informacijos apie tai? Kreipkitės į skolų išieškojimo advokatus Law & More.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.