Yra daugybė situacijų, kai baudžiamoji teisė vaidina svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Todėl dažnai su tuo susiduriame atsitiktinai. Pavyzdžiui, galite galvoti apie situaciją, kai per daug išgėrėte ir nusprendėte vairuoti. Jei sulaikysite patikrinę alkoholį, turite problemų. Tokiu atveju jums gali būti skirta bauda ar net gauti šaukimą.

REIKIA NUSIKALSTAMOSIOS TEISĖJO?
KONTAKTAI LAW & MORE

Susisiekite su mumis

Baudžiamasis advokatas

Yra daugybė situacijų, kai baudžiamoji teisė vaidina svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Todėl dažnai su tuo susiduriame atsitiktinai. Pavyzdžiui, galite galvoti apie situaciją, kai per daug išgėrėte ir nusprendėte vairuoti. Jei sulaikysite patikrinę alkoholį, turite problemų. Tokiu atveju jums gali būti skirta bauda ar net gauti šaukimą. Kita dažna situacija yra ta, kad dėl nežinojimo ar neatsargumo keleivių krepšiuose yra draudžiamų daiktų, paimtų iš atostogų, prekių ar lėšų, kurios nurodytos neteisingai. Nepriklausomai nuo priežasties, šios veikos gali būti sunkios, o baudžiamosios baudos gali siekti iki 8,200 XNUMX EUR.

Greitasis meniu

Kaip verslininkas ar įmonės direktorius dėl savo verslo padėties taip pat gali susidurti su baudžiamąja teise. Tai gali nutikti po to, kai kompetentingos institucijos patikrina, kad jūsų įmonė įtariama sukčiavimu ar neįprastais sandoriais. Be to, dalyvavimas verslo pasaulyje nesąmoningai gali sukelti ekonominį arba aplinkosaugos įstatymų, kurie gali būti taikomi jūsų verslui, pažeidimus. Tokie veiksmai gali turėti rimtų padarinių jūsų įmonei ir užtraukti labai dideles baudas. Ar atsidūrėte tokioje situacijoje, ar jums reikia daugiau informacijos? Nedvejodami kreipkitės į Law & More.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

 Skambinkite + 31 40 369 06 83

Kodėl verta rinktis? Law & More?

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

„Efektyvus darbas
padarė jį prieinamą mano
maža įmonė. Aš tvirtai
rekomenduoti Law & More
bet kuriai įmonei
Olandija."

Baudžiamojo įstatymo auka

Taip pat gali atsitikti taip, kad susiduriate su baudžiamąja teise iš „aukos“ perspektyvos. Šiomis dienomis mes daugiau perkame internetu. Paprastai viskas gerai ir jūs gaunate tai, ką užsisakėte. Deja, kartais tai klysta: jūs sumokėjote daug pinigų už tam tikrus dalykus, pvz., Telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį, tačiau pardavėjas niekada nepristatė prekių ir neketina to padaryti. Galų gale, jei norite pranešti, kur yra jūsų daiktai, pardavėjo niekur nėra. Tokiu atveju galite tapti nusikalstamų sukčių auka.

Tais atvejais, kai netyčia susidūrėte su baudžiamąja teise, patartina kreiptis į ekspertą advokatą Law & More. Kiekvienas įvykis baudžiamosios teisės kontekste gali būti drastiškas, o baudžiamojo proceso veiksmai gali greitai sekti. prie Law & More mes suprantame, kad baudžiamosios teisės aktai gali turėti didelę įtaką jūsų gyvenimui, todėl mes koncentruojamės į tai, kad kliento problema būtų išspręsta greitai ir efektyviai. Kriminaliniai advokatai Law & More mielai jums suteiksime teisinę paramą šiose srityse:

• Eismo baudžiamasis įstatymas;
• sukčiavimas;
• Įmonių baudžiamoji teisė;
• Apgaulė.

Baudžiamosios teisės advokatų ekspertizė Law & More

Eismas

Eismo baudžiamasis įstatymas

Ar esate kaltinamas vairavimu apsvaigus nuo alkoholio ar narkotikų? Kreipkitės į mūsų teisinę pagalbą.

Sukčiavimas

Sukčiavimas

Ar esate kaltinamas sukčiavimu?
Mes galime jums patarti

Įmonių baudžiamoji teisė

Įmonių baudžiamoji teisė

Ar rizikuojate įmonių baudžiamosios teisės klausimais?
Mes galime jums padėti

Apgaulė

Apgaulė

Ar jus apgavo?
Pradėkite teisinį procesą

Eismo baudžiamasis įstatymas

Jūs, kaip transporto priemonės vairuotojas, turite būti atsargūs nuo pavojingo elgesio. Toks elgesys dažnai būna tada, kai eismas vartoja alkoholį. Žmonės reguliariai atsistoja už automobilio vairo po to, kai per daug išgėrė. Ar esate sulaikytas po alkoholio patikrinimo, ar jūs gaunate baudą ar šaukimą? Tuomet protinga pasirūpinti teisininku ekspertu. Galų gale, už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio baudžiama griežtomis bausmėmis, kurios gali būti laisvės atėmimas iki trijų mėnesių, arba 8,300 XNUMX eurų bauda, ​​o jūs netgi galite gauti vairavimo pakabą. Tačiau gali būti, kad tardymo metu ar alkoholio patikrinimo metu policija ir teisminės institucijos pažeidžia taisykles. Gali būti, kad alkoholio testas nepateikia tinkamų įrodymų ir gali apsispręsti. Kai kuriais atvejais bauda ar vairavimo pakaba netaikoma. Law & More turi ekspertus teisininkus eismo baudžiamosios teisės srityje, kurie mielai jums patars ar padės jums nagrinėjant bylą. Mūsų svetainėje galite rasti daugiau informacijos apie pavojingą elgesį eisme ir vairavimą neblaiviam srauto svetainė.

Sukčiavimas

Keliaudami į Olandiją praeinate muitinės. Tuo metu jums neleidžiama gabenti draudžiamų prekių. Jei taip nėra arba jei muitinė dėl jūsų nežinojimo ar neatsargumo rado draudžiamų prekių, gali būti taikoma baudžiamoji sankcija. Kilmės šalis ar jūsų pilietybė neturi jokios įtakos šiam klausimui. Labiausiai tikėtina ir įprasta sankcija yra bauda. Jei gavote baudą ir nesutinkate, per dvi savaites galite tam prieštarauti Nyderlandų prokuratūroje. Jei sumokėsite baudą iš karto, jūs taip pat patvirtinsite skolą. Štai kodėl svarbu pirmiausia pasitarti su teisininku dėl savo padėties. Mūsų teisininkų komanda įgyja ekspertų žinių ir gali patarti bei patarti dėl bet kurios bylos. Jums reikia pagalbos ar turite kitų klausimų? Prašau susisiekti Law & More. Daugiau informacijos apie draudžiamų prekių paėmimo riziką ir pasekmes galite rasti mūsų tinklaraštyje: „Nyderlandų muitinė“.

Baudžiamosios teisės įvaizdisĮmonių baudžiamoji teisė

Šiais laikais įmonės vis dažniau susiduria su baudžiamąja teise. Pavyzdžiui, gali atsitikti taip, kad įtariama, kad jūsų įmonė pateikia neteisingas mokesčių deklaracijas arba pažeidžia aplinkosaugos taisykles. Tokie dalykai yra sudėtingi ir gali sukelti plataus užmojo padarinių - tiek asmeninių, tiek verslo. Esant tokiai situacijai, svarbu greitai pasikonsultuoti su teisininku. Teisininkas ekspertas ne tik nurodys jūsų pareigas, pavyzdžiui, pareigą pateikti informaciją mokesčių inspekcijai, bet ir užtikrins, kad nebūtų pažeidžiamos jūsų (kaip bendrovės) teisės, tokios kaip teisė tylėti. Ar jūs dirbate su baudžiamąja teise kaip įmonė ir ar norite patarimo ar teisinės pagalbos jūsų situacijoje? Galite tikėtis Law & More. Mūsų specialistai dirba profesionaliai ir žino, kaip jie gali jums padėti toliau.

Apgaulė

Tam tikromis aplinkybėmis galite jaustis sukčiauję, pavyzdžiui, pirkdami prekes internete, sumokėję už jas daug pinigų ir niekada jų negavę, neturėdami teisinių nusikalstamos apgaulės požymių. Kad būtų galima pasakyti, kad apgaulė teisine prasme yra nusikalstama, turi būti netiesa ar melas, kuriais pardavėjas naudojasi norėdamas ką nors parduoti. Suktybė teisiškai apibūdinama kaip kito asmens persikėlimas pristatyti pinigus ir prekes neketinant nieko pristatyti mainais. Įdomu, ką galime padaryti už jus? Kreipkitės į mūsų teisininkus. Law & MoreAdvokatai turi asmeninį požiūrį ir gali įvertinti jūsų situaciją ir jūsų galimybes.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu + 31 40 369 06 83 el. Paštu naar:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Kreipkitės į oranžinę

Law & More B.V.