Kaip verslininkas, jūs turite daug nuveikti. Tai jau prasideda nuo jūsų įmonės įsteigimo: kaip jūs susisteminsite savo įmonę ir kokia teisinė forma yra tinkama? Turi būti atsižvelgiama į dalinę nuosavybę, atsakomybę ir sprendimų priėmimą. Taip pat turi būti sudarytos tinkamos sutartys. Ar jau turite įsteigtą įmonę?

BENDROVĖS TEISĖS TEISĖ
SU Efektyviu požiūriu - LAW & MORE

PASIRINKITE BENDROVĖS TEISĖS TEISĖS LAW & MORE

Tikrinti aiškus

Tikrinti Asmeniškas ir lengvai pasiekiamas

Tikrinti Pirmiausia jūsų interesai

BENDROVĖS TEISĖS TEISININKAS SU Efektyviu požiūriu - LAW & MORE

PASIRINKITE BENDROVĖS TEISĖS TEISĖS LAW & MORE

Tikrinti aiškus

Tikrinti Asmeniškas ir lengvai pasiekiamas

Tikrinti Pirmiausia jūsų interesai

Įmonių teisės advokatas

Kaip verslininkas, jūs turite daug nuveikti. Tai jau prasideda nuo jūsų įmonės įsteigimo: kaip jūs susisteminsite savo įmonę ir kokia teisinė forma yra tinkama? Turi būti atsižvelgiama į dalinę nuosavybę, atsakomybę ir sprendimų priėmimą. Taip pat turi būti sudarytos tinkamos sutartys. Ar jau turite įsteigtą įmonę? Tokiu atveju taip pat neabejotinai turėsite susidoroti su įmonių teise. Juk teisiniai aspektai įmonėje visada vaidina svarbų vaidmenį. Per daugelį metų jūsų įmonėje gali daug kas pasikeisti. Pavyzdžiui, dėl aplinkybių, susijusių su jūsų įmone ar jos viduje, jūsų įmonė gali reikalauti kitokios teisinės formos. Be to, jums gali tekti spręsti ginčus tarp akcininkų ar partnerių jūsų įmonėje. Be to, reguliariai vyksta susijungimai ar įsigijimai su kitomis įmonėmis. Kokią teisinę formą pasirenkate ir kaip geriausiai sprendžiate ginčus teisiniu lygmeniu? Pavyzdžiui, ar sutartys turėtų būti nutrauktos arba sudarytos naujos?

Greitas meniu

Atsakydami į visus klausimus, susijusius su įmonių teisėmis, jūs atėjote į reikiamą vietą su įmonės teisininku iš Law & More. Prie Law & More mes suprantame, kad kaip verslininkas norite užsiimti verslumu ir plėtoti idėjas, o ne spręsti teisinius reikalus. Įmonės teisininkas iš Law & More gali rūpintis teisiniais reikalais jūsų įmonėje, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kas jums patinka: vadovauti savo verslui. Law & MoreAdvokatai yra ekspertai korporatyvinės teisės srityje ir gali suteikti jums teisines konsultacijas nuo steigimo iki jūsų įmonės likvidavimo. Mes išverčiame įstatymus į praktinius terminus, kad jūs tikrai pasinaudotumėte mūsų patarimais. Jei reikia, mūsų teisininkai mielai padės jums ir jūsų įmonei bet kokiuose procesuose. Trumpai tariant, Law & More gali jums teisiškai padėti šiais klausimais:

• įmonės steigimas;
• finansavimas;
• įmonių bendradarbiavimas;
• susijungimai ir įsigijimai;
• derėtis ir bylinėtis dėl ginčų tarp akcininkų ir (arba) partnerių.

Ar esate susijęs su įmonių teise? Prašau kontaktas Law & More, mūsų teisininkai mielai jums padės!

Rubinas van Kersbergenas

Rubinas van Kersbergenas

Advokatas

 Skambinkite +31 40 369 06 80

Kodėl verta rinktis? Law & More?

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

"Law & More yra įtrauktas

ir gali įsijausti

su kliento problemomis “

Žingsnis po žingsnio įmonių teisės advokato planas

Įmonių teisės advokatai adresu Law & More naudokite šį metodą:

1. Pažintis. Įdomu, kas Law & More gali padaryti tau ir tavo įmonei? Prašau susisiekti Law & More. Galite susipažinti ir pateikti klausimą mūsų teisininkams telefonu arba el. Paštu. Jei pageidaujate, jie paskirs jums susitikimą Law & More biuras.

2. Aptarkite žingsnis po žingsnio planą. Susitikimo biure metu mes su jumis susipažinsime toliau, aptarsime jūsų klausimo pagrindą ir galimus sprendimus jūsų įmonės teisiniais klausimais. Advokatai Law & More taip pat konkrečiai nurodykite, ką jie gali jums padaryti ir kokie gali būti jūsų tolesni veiksmai.

3. Vykdykite žingsnis po žingsnio planą. Kai nurodai Law & More norėdami atstovauti jūsų interesams, mūsų teisininkai sudarys paslaugų sutartį. Šioje sutartyje aprašoma tvarka, kurią jie anksčiau su jumis aptarė. Jūsų užduotį paprastai atliks advokatas, su kuriuo teko bendrauti.

4. Tvarkymo dėklas. Jūsų bylos nagrinėjimo būdas priklauso nuo jūsų teisinio klausimo, kuris gali būti susijęs, pavyzdžiui, su patarimų rengimu, sutarties vertinimu ar teisminio proceso vykdymu. At Law & More, mes suprantame, kad kiekvienas klientas ir jo verslas yra skirtingi. Štai kodėl mes naudojame asmeninį požiūrį. Mūsų teisininkai visada stengiasi greitai išspręsti bet kokius teisinius klausimus.

Įmonių teisės advokatas

Pradedant verslą

Jei norite pradėti savo verslą, turite pasirinkti teisinę įmonės formą. Galite pasirinkti teisinę formą su juridiniu asmeniu arba be jo. Šis pasirinkimas lemia jūsų įmonės teisinę struktūrą.

Įmonių teisės teisininkas padeda nustatyti teisinę formą

Jei pasirinksite juridinę formą, turintį juridinio asmens statusą, jūsų įmonė gali savarankiškai dalyvauti teisiniuose sandoriuose, kaip ir fizinis asmuo. Tada jūsų įmonė gali sudaryti sutartis, turėti turto ir skolų ir būti atsakinga.

Juridinių asmenų, turinčių juridinio asmens statusą, pavyzdžiai:

• uždaroji akcinė bendrovė (BV)
• akcinė bendrovė (NV)
• pamatas
• Sąjunga
• kooperatyvas

BV ir NV dažnai naudojami komercinės paskirties įmonei. Jei jūsų įmonė turi labiau idealistinį tikslą, tai gali būti galimybė įsteigti fondą ir susieti su juo įmonę. BV ar NV, būtina pritraukti akcininkų. Tačiau taip pat gali būti, kad jūs pats tapsite (vieninteliu) bendrovės akcininku. Daugiau apie minėtas teisines formas taip pat galite perskaityti mūsų tinklaraštyje „Kokią teisinę formą pasirinkti savo įmonei?“.

Kai yra santykiai su akcininkais, labai svarbu, kad šie santykiai būtų tinkamai užfiksuoti. Išmintinga turėti a akcininkų sutartis parengtas tam. Law & Moreįmonių teisininkai gali padėti jums parengti ar įvertinti akcininkų sutartį.

Įmonių teisės advokatas padeda įregistruoti įmonę

Tačiau taip pat galima pasirinkti teisinę formą be juridinio asmens statuso, pavyzdžiui, tikrąją bendriją ar bendriją. Esant šioms teisinėms formoms, svarbu, kad tarp partnerių ar partnerių būtų sudaryti geri susitarimai, kurie, pavyzdžiui, yra nustatyti partnerystės sutartyje. Teisinės formos pasirinkimas turi tiesioginės įtakos tokiems klausimams kaip finansavimas ir atsakomybė. Jei pasirenkate teisinę formą be juridinio asmens statuso, jūsų įmonė negali savarankiškai dalyvauti teisiniuose sandoriuose, ir jūs, pavyzdžiui, esate atsakingi savo privačiu turtu už jūsų įmonės skolas.

Teisinių formų, neturinčių juridinio asmens statuso, pavyzdžiai:

• individuali įmonė
• tikroji bendrija (VOF)
• komanditinė bendrija (CV)
• partnerystė

Ką šie juridiniai asmenys reiškia ir kokie yra jų privalumai bei trūkumai, galite perskaityti mūsų tinklaraštyje „Kokią teisinę formą renkuosi savo įmonei?“.

Law & Moreįmonių teisininkai gali padėti jums pasirinkti tinkamą teisinę formą. Law & Moreįmonių teisininkai kartu su jumis nustatys, kuri teisinė forma labiausiai tinka jūsų įmonei. Kai norima teisinė struktūra yra aiškiai suplanuota, įmonė turi būti įsteigta ir įregistruota Prekybos rūmuose. Law & More koordinuoja šį procesą už jus.

Mūsų teisininkai yra pasirengę jums

Įmonių teisininkas

Įmonių teisininkas

Kiekviena įmonė yra unikali. Todėl gausite teisinę konsultaciją, tiesiogiai susijusią su jūsų įmone

Pranešimas apie įsipareigojimų nevykdymą

Pranešimas apie įsipareigojimų nevykdymą

Ar kas nors nesilaiko jų susitarimų? Mes galime atsiųsti priminimus ir bylinėtis

Dėl tinkamo valymo

Dėl tinkamo valymo

Geras tinkamo patikrinimo tyrimas suteikia tikrumo. Mes jums padedame

Akcininkų sutartis

Akcininkų sutartis

Ar norėtumėte be savo įstatų nustatyti atskiras taisykles akcininkams? Kreipkitės į teisinę pagalbą

Įmonių teisininkas

Sutarčių teisė įmonių teisės ribose

Kai įmonė bus įkurta ir įsteigta, galėsite pradėti vykdyti savo verslo veiklą. Tačiau pastebėsite, kad ir teisiniai aspektai čia vaidina svarbų vaidmenį. Pavyzdžiui, prieš užmezgant santykius su klientais, jūsų gali būti reikalaujama pateikti konfidencialią informaciją. Tokiu atveju patartina sudaryti neatskleidimo susitarimą. Tuomet svarbu visus susitarimus su klientais ar tiekėjais įrašyti į susitarimą. Prie to gali prisidėti bendrųjų sąlygų sudarymas. Įmonių teisės advokatai adresu Law & More gali sudaryti ir įvertinti sutartis ir bendrąsias sąlygas, kad nesusidurtumėte su netikėtumais.

Net jei viskas teisinėje srityje yra tinkamai sutvarkyta jūsų įmonėje, deja, išlieka tikimybė, kad sandorio šalis nenori bendradarbiauti arba nesilaiko jos susitarimų. Kad nesugadintumėte santykių su klientais ar tiekėjais, pirmiausia rekomenduojama rasti taikų sprendimą. A Law & More teisininkai gali jums padėti šiame procese. Tačiau, jei neįmanoma išspręsti ginčo, gali tekti imtis teisinių veiksmų. Law & More turi didelę patirtį vykdant teisines procedūras įmonių teisės srityje ir daro viską, kad pasiektų jums optimalų rezultatą.

Sutarčių srityje įmonių teisės kontekste galite kreiptis Law & More su klausimais apie:

• sutarčių sudarymas ir vertinimas;
• sutarčių nutraukimas;
• raštiško pranešimo apie įsipareigojimų nevykdymą rengimas sutarties nesilaikymo atveju;
• ginčų, kylančių dėl sutarties sudarymo, sprendimas;
• derybos dėl sutarčių turinio.

Įmonių teisės advokatas

Susijungimai ir įsigijimai

Susijungimas

Ar planuojate sujungti savo įmonę su kita įmone, pavyzdžiui, dėl to, kad norite plėsti savo įmonę? Tada yra trys būdai, kaip įmonės gali susijungti:

• įmonių susijungimas
• akcijų sujungimas
• teisėtas susijungimas

Kuris susijungimas tinkamiausias jūsų įmonei, priklauso nuo konkrečios situacijos. Įmonių teisės advokatas arba įmonių teisės advokatas iš Law & More gali patarti jums šiuo klausimu.

Perimti

Žinoma, taip pat gali būti, kad kita įmonė domisi jūsų įmone ir jums siūloma parduoti savo įmonę kitai įmonei. Ar teigiamai vertinate perėmimą ir svarstote galimybę perleisti verslą? Mes galime jums padėti derybose ir patarti iš anksto. Jei ne, tai gali būti priešiškas perėmimas. Mes kalbame apie priešišką perėmimą, jei bendrovė nebendradarbiauja parduodama savo akcijas, o kita bendrovė, ty įsigyjamoji, kreipiasi į pačius akcininkus. Mes žinome, kaip jūsų įmonė gali būti apsaugota nuo šios situacijos, todėl taip pat galime suteikti jums teisinę pagalbą šiuo atveju.

Deramas rūpestingumas

Be to, Law & More gali jums padėti, jei ketinate perimti įmonę. Perkant kitą įmonę kaip bendrovę, būtina atlikti deramą patikrinimą. Jūs norite gauti visą reikalingą informaciją, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą dėl susijungimo ar įsigijimo. Ar norėtumėte apie tai sužinoti daugiau? Law & MoreJūsų paslaugoms yra įmonių teisininkai.

Bendradarbiauti su kita įmone

Ar kaip įmonė ketinate bendradarbiauti su kitomis įmonėmis, kad išlaikytumėte savo pozicijas rinkoje? O gal planuojate žengti į naują rinką? Jei norite sudaryti strateginį aljansą, galime patarti dėl rizikos ir naudos. Be to, galime kartu su jumis išsiaiškinti, kokios bendradarbiavimo formos yra tinkamos. Ar norėtumėte apie tai sužinoti daugiau? Prašau kontaktas bendrovių teisės advokatai Law & More.

DUK

Įmonių teisė yra teisės sritis, susijusi su juridinių asmenų teise ir yra Nyderlandų privatinės teisės dalis. Įmonių teisė toliau skirstoma į juridinio asmens teisę ir bendrovių teisę. Įmonių teisė yra daug ribotesnė nei juridinių asmenų teisė ir taikoma tik šioms teisinėms formoms: uždaroms akcinėms bendrovėms (BV) ir akcinėms bendrovėms (NV). Juridinių asmenų teisė taikoma visoms teisinėms formoms, įskaitant BV ir NV Law & Moreįmonių teisininkai gali padėti jums pasirinkti tinkamą teisinę formą. Law & Moreįmonių teisininkai kartu su jumis nustatys, kuri teisinė forma labiausiai tinka jūsų įmonei. Papildomai, Law & More gali jums padėti:

• įmonės steigimas;
• finansavimas;
• įmonių bendradarbiavimas;
• susijungimai ir įsigijimai;
• derėtis ir bylinėtis dėl ginčų tarp akcininkų ir (arba) partnerių;
• sutarčių ir bendrųjų sąlygų rengimas ir vertinimas.

Ar esate verslininkas, susidūręs su teisine problema ir norėtumėte, kad ji būtų išspręsta? Tada protinga kreiptis į įmonių teisės advokatą. Bet kokia teisinė problema gali turėti didelį finansinį, materialinį ar nematerialų poveikį jūsų įmonei. At Law & Moresuprantame, kad bet kokios teisinės problemos yra per daug. Štai kodėl Law & More siūlo ne tik išsamias ir specifines teisines žinias, bet ir greitą aptarnavimą bei asmeninį požiūrį. Pavyzdžiui, mūsų teisininkai yra ekspertai įmonių teisės srityje. O kalbant apie įmones, Law & More atstovauja verslininkus įvairiuose sektoriuose, pavyzdžiui, pramonės, transporto, žemės ūkio, sveikatos priežiūros ir mažmeninės prekybos.

Ar norėtum žinoti ką? Law & More gali padaryti už jus kaip advokatų kontora Eindhovene? Prašau susisiekti Law & More, mūsų teisininkai mielai jums padės. Galite susitarti dėl susitikimo:

• telefonu: 040-3690680 arba 020-3697121
• elektroniniu paštu: [apsaugotas el. paštu]
• per Law & More puslapis: https://lawandmore.eu/appointment/

Paprastai susitarimas turi pasekmių tik šalims. Trečiosios šalys, kurios nėra to susitarimo šalys, iš esmės negali iš jo gauti jokių teisių ir pareigų. Tam tikromis aplinkybėmis susitarimai ir juose numatytos sąlygos taip pat gali turėti pasekmių trečiosioms šalims, taip pat vadinamos trečiųjų šalių padariniais. Susitarimo sąlygos trečiosios šalies poveikiui taikomi du reikalavimai:

1. sutartyje yra išlyga, pagal kurią trečioji šalis gali reikalauti įvykdyti sutartį iš vienos iš sutarties šalių arba kitaip pareikšti sutartį prieš vieną iš jų ir
2. trečioji šalis priėmė sąlygą pareiškimu, adresuotu vienai iš kitų dviejų dalyvaujančių šalių.

Kai įvykdomi aukščiau nurodyti reikalavimai, susitarimo šalys gali remtis jo sutartomis nuostatomis prieš šią trečiąją šalį arba atvirkščiai. Trečiųjų šalių susitarimų poveikis yra doktrina, glaudžiai susijusi su įmonių teise. Juk sutarčių teisė yra didelė įmonių teisės dalis. Ar turite klausimų apie trečiųjų šalių efektus? Prašau susisiekti Law & More. Mūsų įmonių teisės teisininkai mielai jums padės.

Uždaroje akcinėje bendrovėje (BV) ir akcinėse bendrovėse (NV) didžiausią galią turi bendrovės akcininkai (AvA). Tai reiškia, kad svarbius sprendimus, bent jau įmonės viduje, dažniausiai priima akcininkai (AvA). Kaip verslininkas negalite pasinaudoti ginčais tarp įmonės akcininkų. Mes suprantame, kad Law & More. Štai kodėl trumpai paaiškiname keletą būdų, kaip spręsti ir išspręsti akcininkų ginčus:

Tarpininkavimas. Įžengti į diskusiją su įmonės akcininkais paprastai yra pirmas žingsnis. Galbūt akcininkų nuomonių skirtumą galima išspręsti paprastu būdu, kad galėtumėte greitai atnaujinti įprastą savo įmonės veiklą. Žinoma, tai įmanoma ir vadovaujant nepriklausomam ir nešališkam tarpininkui. Tarpininkavimas dažnai yra greitesnis ir pigesnis nei ieškinio pradėjimas. Daugiau informacijos apie tarpininkavimą taip pat galite rasti mūsų puslapyje: https://lawandmore.eu/mediation/

Teisinis ginčų sprendimas. Gali būti, kad jūsų įmonės įstatuose ar akcininkų sutartyje jau yra numatytas susitarimas akcininkų ginčų atveju. Tokiu atveju protinga įgyvendinti tokią ginčų sprendimo procedūrą. Jei įstatuose ar akcininkų sutartyje nėra ginčų sprendimo schemos, vis tiek galite vadovautis įstatymų nustatyta ginčų sprendimo schema. Čia skiriama galimybė išsiųsti ar atskirti. Abiejų variantų atveju jūs turite įtikinti teisėją įrodymais, kad reikia išsiųsti ar atleisti. Ar norėtumėte sužinoti, ką reiškia šios parinktys ir ar galite jas naudoti savo atveju? Prašau susisiekti Law & More. Mūsų teisininkai mielai jums patars.

Apklausos procedūra. Šios procedūros, kurios laikomasi Amsterdamo apeliacinio teismo įmonių rūmuose, tikslas - atkurti gerus santykius bendrovėje, įskaitant akcininkus. Įmonių skyriaus gali būti paprašyta ištirti įmonę ir paprašyti nedelsiant imtis priemonių, pavyzdžiui, (laikinai) sustabdyti sprendimus. Tyrimas ir jo rezultatai įrašomi į ataskaitą. Jei bus nustatyta, kad buvo netinkamai valdomas, Įmonių skyrius turės plačius įgaliojimus, todėl tokiu atveju jūs netgi galite paprašyti įmonės likvidavimo.

Ar norėtumėte sužinoti geriausią būdą išspręsti akcininkų ginčą jūsų įmonėje? Kreipkitės į įmonių teisininkus Law & More. Mūsų teisininkai mielai jums patars ir prireikus taip pat padės jūsų įmonei tarpininkauti.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu + 31 40 369 06 83 arba atsiųskite mums el. Laišką:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.