Karjera

Law & More

Law & More yra dinamiška, daugiadisciplininė advokatų kontora, įsikūrusi mokslo parke Eindhovene; dar vadinamas Nyderlandų Silicio slėniu. Mes sujungiame didelės įmonės ir mokesčių inspekcijos žinias su asmeniniu dėmesiu ir individualiai pritaikytomis paslaugomis, tinkančiomis butiko biurui. Mūsų advokatų kontora yra tikrai tarptautinė pagal mūsų teikiamų paslaugų apimtį ir pobūdį ir dirba daugeliui pažangių Olandijos ir tarptautinių klientų - nuo korporacijų ir institucijų iki asmenų. Siekdami suteikti klientams kuo geresnes paslaugas, turime specialią daugiakalbių teisininkų ir teisininkų komandą, be kita ko, mokančią rusų kalbą. Komandoje yra maloni ir neformali atmosfera.

Šiuo metu turime vietos studentui stažuoti. Būdamas praktikantas studentas, jūs dalyvaujate mūsų kasdienėje praktikoje ir gaunate puikų palaikymą. Stažuotės pabaigoje iš mūsų gausite praktikos vertinimą ir žengsite dar vieną žingsnį atsakydami į klausimą, ar teisininko profesija yra jums. Praktikos trukmė nustatoma konsultuojantis.

Profilis

Iš savo studentų praktikantų tikimės:

  • Puikus rašymo įgūdžiai
  • Puikiai moka tiek olandų, tiek anglų kalbas
  • Jūs teikiate teisinį išsilavinimą HBO arba WO lygiu
  • Esate akivaizdžiai susidomėjęs įmonių, sutarčių, šeimos ar imigracijos įstatymais
  • Turite nesąmoningą požiūrį ir esate talentingi bei ambicingi
  • Jūs esate laisvas 3-6 mėnesius

atsakymas

Ar norėtumėte atsakyti į šią laisvą vietą? Atsiųskite savo CV, motyvacinį laišką ir pažymių sąrašą [apsaugotas el. paštu] Savo laišką galite adresuoti p. TGLM Meevis.

Law & More Visada yra įdomu susipažinti su talentingais ir ambicingais profesionalais, turinčiais gerą išsilavinimą ir profesinę patirtį.

Law & More B.V.