Ką veikia advokatas? vaizdas

Ką veikia advokatas?

Žala, padaryta kažkieno rankose, areštuota policijos ar norinti ginti savo teises: įvairios bylos, kuriose advokato pagalba tikrai nėra nereikalinga prabanga, o civilinėse bylose netgi pareiga. Tačiau ką tiksliai daro advokatas ir kodėl svarbu samdyti advokatą?

Olandijos teisinė sistema yra labai išsami ir patvirtinta. Siekiant išvengti nesusipratimų ir teisingai perteikti teisės aktų tikslą, buvo apsvarstytas kiekvienas žodžių pasirinkimas ir sukurtos sudėtingos sistemos, užtikrinančios tam tikras teisines apsaugos priemones. Trūkumas yra tas, kad dažnai sunku manevruoti. Advokatas yra išmokytas aiškinti įstatymus ir kaip niekas kitas žino savo kelią per teisines „džiungles“. Skirtingai nei teisėjas ar prokuroras, advokatas atstovauja tik savo klientų interesams. At Law & More klientas ir sėkmingiausias bei teisingiausias rezultatas klientui yra pirmas. Bet ką tiksliai daro advokatas? Iš esmės tai labai priklauso nuo bylos, dėl kurios kreipiatės į advokatą.

Yra dviejų tipų bylos, kurias advokatas gali pradėti už jus: peticijų procedūra ir šaukimo procedūra. Administracinės teisės klausimo atveju taikome apeliacinę procedūrą, kuri taip pat bus išsamiau paaiškinta šiame tinklaraštyje. Pagal baudžiamąją teisę galite gauti tik šaukimą. Juk baudžiamąjį persekiojimą įgaliota vykdyti tik prokuratūra. Net ir tada advokatas, be kita ko, gali jums padėti pareikšti prieštaravimą.

Peticijos procedūra

Pradedant peticijos procedūrą, kaip rodo pavadinimas, teisėjas pateikia prašymą. Galite galvoti apie tokius dalykus kaip skyrybos, darbo sutarties nutraukimas ir globa. Priklausomai nuo atvejo, sandorio šalis gali būti arba nebūti. Advokatas parengs jums peticiją, atitinkančią visus formalius reikalavimus, ir kiek įmanoma tinkamai suformuluos jūsų prašymą. Jei yra suinteresuota šalis ar atsakovas, jūsų advokatas taip pat atsakys į bet kokį gynybos pareiškimą.

Jei peticijos procedūrą pradėjo kita šalis, su kuria esate priešinga šalis arba suinteresuota šalis, taip pat galite kreiptis į advokatą. Tada advokatas gali padėti jums parengti gynybos pareiškimą ir prireikus pasiruošti žodiniam bylos nagrinėjimui. Posėdžio metu jums taip pat gali atstovauti advokatas, kuris taip pat gali pateikti apeliaciją, jei nesutinkate su teisėjo sprendimu.

Šaukimo procedūra

Visais kitais atvejais pradedama šaukimo procedūra, tokiu atveju prašoma teisėjo nuomonės konkrečiu konfliktu. Šaukimas iš esmės yra šaukimas atvykti į teismą; procedūros pradžia. Žinoma, jūsų advokatas yra pasirengęs pasikalbėti su jumis bylos nagrinėjimo metu, taip pat padėti jums prieš ir po posėdžio. Kontaktai su advokatu dažnai prasideda gavus šaukimą arba kai norite jį išsiųsti patys. Kai pats pradedate procedūrą ir esate ieškovas, advokatas ne tik pataria, ar pradėti procedūrą yra vaisingas, bet ir rašo šaukimą, kuris turi atitikti įvairius kriterijus. Prieš rengdamas šaukimą, advokatas, jei pageidauja, pirmiausia gali raštu susisiekti su priešinga šalimi, siekdamas taikaus sprendimo, nepradėdamas teisminio proceso. Jei vis dėlto bus iškelta šaukimo procedūra, tolesniu ryšiu su priešinga šalimi taip pat pasirūpins advokatas, siekdamas užtikrinti, kad procedūra vyktų sklandžiai. Prieš bylą nagrinėjant žodžiu teisėjas, bus surašytas raundas, kuriame abi šalys gali atsakyti viena kitai. Pirmyn ir atgal siunčiamus dokumentus teisėjas paprastai įtraukia žodinio bylos nagrinėjimo metu. Tačiau daugeliu atvejų po rašytinio raundo ir tarpininkavimo jis nebeateina į susitikimą, susitarus tarp dviejų šalių. Ar jūsų byla baigėsi posėdžiu ir ar po posėdžio nesutinkate su nuosprendžiu? Tokiu atveju jūsų advokatas taip pat padės jums apskųsti, jei reikia.

Administracinės teisės apskundimo tvarka

Jei nesutinkate su administracinės institucijos (vyriausybinės organizacijos), pavyzdžiui, CBR ar savivaldybės, sprendimu, galite prieštarauti. Galite turėti prieštaravimo laišką, kurį surašė advokatas, kuris supranta, kaip sėkmingai pateikiamas prieštaravimas, ir žino, kokie argumentai turi būti pateikti. Jei užregistruosite prieštaravimą, įstaiga priims sprendimą dėl prieštaravimo (bob). Jei nesutinkate su šiuo sprendimu, galite pateikti apeliaciją. Kuri institucija, pvz., Teismas, CBb, CRvB ar RvS, turi pateikti apeliacinį skundą, priklauso nuo jūsų bylos. Advokatas gali padėti jums pateikti skundą atitinkamai institucijai ir, jei reikia, suformuluoti atsakymą į administracinės institucijos gynybos pareiškimą. Galų gale teisėjas spręs bylą po žodinio posėdžio. Jei nesutinkate su teisėjo sprendimu, vis tiek galite skųsti tam tikromis aplinkybėmis.

(Šaukimo) baudžiamoji teisė

Nyderlanduose prokuratūrai pavesta tirti nusikalstamas veikas ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Jei gavote prokuratūros šaukimą, atlikus ikiteisminį tyrimą esate įtariamas nusikalstamos veikos padarymu. Samdyti advokatą yra protingas žingsnis. Baudžiamoji byla gali būti teisinė ir dokumentų analizė reikalauja patirties. Advokatas gali prieštarauti šaukimui, kad būtų išvengta žodinio bylos nagrinėjimo. Daugeliu atvejų žodinis baudžiamosios bylos nagrinėjimas vyksta viešai. Advokatas geriausiai atstovaus jus žodinio bylos nagrinėjimo metu. Advokato įdarbinimo nauda, ​​pavyzdžiui, nustačius tyrimo metu padarytas klaidas, gali būti išteisinta. Jei galiausiai nesutinkate su teisėjo sprendimu, galite jį apskųsti.

Advokatas dažnai gali ką nors padaryti už jus, kol negausite šaukimo. Advokatas, be kita ko, gali pasiūlyti paramą ir pagalbą policijos tardymų metu arba patarti dėl nusikalstamos veikos, kuria esate įtariamas.

Išvada

Nors galite pasamdyti advokatą, kad pradėtumėte vieną iš aukščiau išvardytų procedūrų, advokatai taip pat gali jums padėti ne teismo salėje. Pavyzdžiui, advokatas taip pat gali jums parašyti laišką verslo aplinkoje. Pagal jūsų pageidavimus bus ne tik parašytas laiškas, kuris kiša pirštą į skaudžią vietą, bet ir įgysite teisinių žinių apie savo reikalą. Padedant advokatui jums bus padėta, ką reikia daryti ir ko nedaryti, o sėkmė yra daugiau faktas nei tik viltis.

Trumpai tariant, advokatas pataria, tarpininkauja ir bylinėjasi jūsų teisiniais klausimais ir visada veikia savo kliento labui. Jei norite geriausių perspektyvų, jums tikrai bus naudinga samdyti advokatą.

Ar manote, kad perskaičius aukščiau esantį straipsnį jums reikia specialisto patarimo ar teisinės pagalbos? Prašau susisiekti Law & More. Law & MoreAdvokatai specializuojasi įvairiose teisės srityse ir mielai jums padės telefonu arba el. paštu.

Law & More