Transporto įmonės steigimas Image

Pradėti transporto įmonę? Štai ką turėtumėte žinoti!

Įvadas

Kiekvienas, norintis įkurti transporto įmonę, turės žinoti, kad to negalima padaryti per naktį. Prieš pradedant transporto įmonę, pirmiausia teks susidurti su dideliu dokumentų kiekiu. Pavyzdžiui: kiekvienai įmonei, užsiimančiai profesionaliu krovinių vežimu keliais, ty kiekvienai įmonei, gabenančiai prekes (keliais) už užmokestį ir trečiosios šalies užsakymu, reikalingas „Eurovergunning“ (Euro leidimas) tuo atveju, jei vežimas vyksta su transporto priemonėmis, kurių keliamoji galia didesnė kaip 500 kg. Norint gauti leidimą euro reikia šiek tiek pastangų. Kokių veiksmų reikia imtis? Skaitykite čia!

leidimas

Norint gauti leidimą eurais, leidimo reikia kreiptis į NIWO (Nyderlandų nacionalinę ir tarptautinę kelių transporto organizaciją). Kaip nurodoma įvade, leidimas reikalingas nacionaliniam ir tarptautiniam gabenimui transporto priemonėmis, kurių keliamoji galia didesnė kaip 500 kg. Transporto įmonė, turinti licenciją, privalo turėti bent vieną transporto priemonę, kuriai turi būti išduotas licencijos pažymėjimas. Turėdama licencijos pažymėjimą, transporto priemonė gali gabenti prekes ES (su keliomis išimtimis). Už ES ribų reikalingi kiti leidimai (pavyzdžiui, CEMT leidimas arba papildomas leidimas važiuoti). Euro leidimas galioja 5 metus. Pasibaigus šiam laikotarpiui, leidimas gali būti atnaujintas. Atsižvelgiant į transporto rūšį (pavyzdžiui, pavojingų medžiagų gabenimas), gali reikėti ir kitų leidimų.

reikalavimai

Norint išduoti leidimą, būtina įvykdyti keturis pagrindinius reikalavimus:

  • Bendrovė privalo turėti faktinis įsteigimas Nyderlanduose, turint omenyje faktinę ir nuolatinę buveinę. Be to, ir, kaip jau minėta, turi būti bent viena transporto priemonė.
  • Kompanija turi būti kreditingi, tai reiškia, kad įmonė turi pakankamai finansinių lėšų, kad užtikrintų jos kilimą ir tęstinumą. Konkrečiai tai reiškia, kad bendrovės kapitalas (rizikos kapitalo forma) turi būti ne mažesnis kaip 9.000 5.000 eurų, jei įmonė dirba su viena transporto priemone. Prie šio kapitalo už kiekvieną papildomą transporto priemonę turėtų būti pridėta papildoma XNUMX XNUMX eurų suma. Kaip kreditingumo įrodymas turėtų būti pateiktas (pradinis) balansas ir galbūt turto ataskaita, taip pat buhalterio (RA ar AA), NOAB nario ar buhalterių registro nario („) ataskaita. Užregistruokite „Belastingadviseurs“). Šiam teiginiui keliami tam tikri reikalavimai.
  • Be to, asmuo, atsakingas už transportavimo veiklą (transporto vadybininkas), turi įrodyti savo kompetencija pateikus pripažintą diplomą „Ondernemer beroepsgoederenvervoer over de weg“ (laisvai išverstas: „Verslininko profesinis krovinių vežimas keliais“). Šis diplomas užima tam tikras „rankoves“, nes jas galima gauti tik išlaikius šešis egzaminus, kuriuos organizuoja konkretus CBR padalinys (Nyderlandų „Centrinis vairavimo įgūdžių biuras“). Ne kiekvienas transporto vadybininkas turi įsigyti šį diplomą; yra mažesnė vieno vadovo, turinčio diplomą, riba. Be to, yra keletas papildomų reikalavimų. Pavyzdžiui, transporto vadybininkas turi būti ES gyventojas. Transporto vadybininkas gali būti įmonės direktorius arba savininkas, tačiau šias pareigas taip pat gali užimti „išorinis“ asmuo (pavyzdžiui, įgaliotas pasirašantis asmuo), jei NIWO gali nustatyti, kad transporto vadybininkas yra nuolatinis ir realus. vadovaujanti transporto veiklai ir kad yra tikras ryšys su įmone. „Išoriniam“ asmeniui reikalingas „tinklaring inbreng vakbekwaamheid“ (laisvai verčiamas: „kompetencijos pareiškimas“).
  • Ketvirtoji sąlyga - įmonė turi būti patikimas. Tai gali parodyti „Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) voor NP en / of RP“ (fizinio asmens (NP) arba juridinio asmens (RP) gero elgesio pažymėjimas). VOG RP reikalingas juridiniam asmeniui, kurio forma yra Olandijos BV, Vof arba bendrija. VOG NP reikalingas individualios įmonės ir (arba) išorės transporto vadovo atveju. Direktoriams, kurie negyvena Nyderlanduose ir (arba) kurie neturi Nyderlandų pilietybės, gyvenamosios vietos ar pilietybės šalyje reikia gauti atskirą VOG NP.

(Kiti) atmetimo pagrindai

Euro leidimo galima atsisakyti arba jį panaikinti, kai apie tai pataria „Bibob“ biuras. Pavyzdžiui, taip gali būti tada, kai yra galimybė, kad leidimas bus naudojamas nusikalstamai veiklai.

taikymas

Dėl leidimo galima kreiptis per NIWO skaitmeninį biurą. Leidimas kainuoja 235 EUR, -. Licencijos pažymėjimas kainuoja 28.35 euro. Be to, už licencijos pažymėjimą imamas 23,70 EUR metinis mokestis.

Išvada

Norint įsteigti transporto įmonę Nyderlanduose, reikia įsigyti „Eurovergunning“. Šis leidimas gali būti išduotas, kai įvykdomi keturi reikalavimai: turi būti faktinė buveinė, įmonė turi būti patikima, transporto vadybininkas turi turėti diplomą „Ondernemer beroepsgoederenvervoer over de weg“, o įmonė turėtų būti patikima. Neatitinkant šių reikalavimų, gali būti atsisakyta išduoti leidimą, jei yra rizika, kad jis bus netinkamai naudojamas. Paraiškos išlaidos yra 235 EUR, -. Licencijos pažymėjimas kainuoja 28.35 euro.

Šaltinis: www.niwo.nl

Susisiekite su mumis

Jei turite daugiau klausimų ar komentarų, perskaitę šį straipsnį, susisiekite su p. Maxim Hodak, advokatas Law & More per maxim.hodak@lawandmore.nl arba p. Tomas Meevisas, advokatas Law & More paštu tom.meevis@lawandmore.nl arba paskambinkite mums telefonu +31 40-3690680.

Law & More