Greitos skyrybos: kaip tai padaryti?

Greitos skyrybos: kaip tai padaryti?

Skyrybos beveik visada yra emociškai sunkus įvykis. Tačiau tai, kaip vyksta skyrybos, gali turėti įtakos. Idealiu atveju visi norėtų kuo greičiau užbaigti skyrybas. Bet kaip tai padaryti?

1 patarimas: venkite ginčų su buvusiu partneriu

Svarbiausias patarimas kalbant apie greitas skyrybas – vengti ginčų su buvusiu partneriu. Daugeliu atvejų kovodami vieni su kitais prarandama daug laiko. Jei buvę partneriai gerai bendrauja tarpusavyje ir tam tikru mastu kontroliuoja savo emocijas, skyrybos gali vykti žymiai greičiau. Tai ne tik sutaupo daug laiko ir energijos, sugaišta kovojant vienas su kitu, bet ir reiškia, kad su skyrybomis susiję teisminiai procesai vyksta greičiau.

2 patarimas: pasitarkite su advokatu kartu

Kai buvę partneriai gali sudaryti susitarimus, jie gali kartu samdyti vieną advokatą. Tokiu būdu jums abiem nereikia savo advokato, tačiau bendras advokatas gali įtraukti susitarimus dėl skyrybų į santuokos nutraukimo sutartį, kurią sudaro bendras advokatas. Taip išvengiama dvigubų išlaidų ir sutaupoma daug laiko. Juk jei yra bendras prašymas dėl skyrybų, į teismą kreiptis nereikia. Kita vertus, taip būna, kai abi šalys samdo savo advokatą.

Be to, yra keletas dalykų, kuriuos jūs ir jūsų buvęs partneris galite paruošti prieš samdydami advokatą, kad sutaupytumėte dar daugiau laiko ir pinigų:

  • Iš anksto aptarkite su savo buvusiu partneriu, kokius susitarimus sudarote, ir padėkite juos ant popieriaus. Tokiu būdu kai kurių klausimų nereikia ilgai aptarinėti su advokatu, o advokatui tereikia šiuos susitarimus įtraukti į santuokos nutraukimo sutartį;
  • Jau galite atlikti dalinamų prekių inventorizaciją. Pagalvokite ne tik apie turtą, bet ir apie bet kokias skolas;
  • Sutvarkykite kiek įmanoma daugiau dėl turto, pavyzdžiui, notaro, hipotekos, vertinimo ir galimo naujo būsto įsigijimo.

3 patarimas: tarpininkavimas

Jei nepavyksta susitarti dėl skyrybų su buvusiu partneriu, protingiausia būtų pasikviesti tarpininką. Tarpininko užduotis skyrybų metu – vadovauti pokalbiui tarp jūsų ir buvusio partnerio, kaip nešališkos trečiosios šalies. Mediacijos būdu ieškoma sprendimų, su kuriais galėtų susitarti abi šalys. Tai reiškia, kad jūs nesate priešingose ​​tvoros pusėse, bet dirbate kartu, kad išspręstumėte konfliktus ir pasiektumėte pagrįstus susitarimus. Kai kartu randate sprendimą, tarpininkas sudarytus susitarimus išdėstys popieriuje. Vėliau jūs ir jūsų buvęs partneris galite pasikonsultuoti su advokatu, kuris gali įtraukti susitarimus į skyrybų sutartį.

Law & More