Tėvystės planas skyrybų atveju

Tėvystės planas skyrybų atveju

Jei turite nepilnamečių vaikų ir išsiskiriate, reikia sudaryti susitarimus dėl vaikų. Abipusiai susitarimai bus išdėstyti raštu susitarime. Šis susitarimas yra žinomas kaip auklėjimo planas. Tėvystės planas yra puikus pagrindas gerai išsiskirti.

Ar auklėjimo planas yra privalomas?

Įstatymas nurodo, kad tėvų planas yra privalomas santuoką nutraukiantiems tėvams. Tėvystės planas taip pat turi būti sudarytas registruotiems tėvams nutraukus registruotą partnerystę. Tikimasi, kad tėvai, kurie nėra susituokę ar registruoti partneriai, tačiau kartu naudojasi tėvų valdžia, sudarys auklėjimo planą.

Ką sako auklėjimo planas?

Įstatymas numato, kad auklėjimo plane turi būti bent susitarimai dėl:

  • kaip jūs įtraukėte vaikus į tėvų planavimo planą;
  • kaip paskirstote globą ir auklėjimą (priežiūros reglamentas) arba kaip elgiatės su vaikais (prieigos reguliavimas);
  • kaip ir kaip dažnai teikiate vieni kitiems informaciją apie savo vaiką;
  • kaip jūs kartu priimate sprendimus svarbiomis temomis, pavyzdžiui, mokyklos pasirinkimu;
  • priežiūros ir auklėjimo (vaiko išlaikymo) išlaidos.

Taip pat galite pasirinkti įtraukti kitas sutartis į auklėjimo planą. Pavyzdžiui, tai, kas jums, kaip tėvams, atrodo svarbi auklėjant, tam tikros taisyklės (prieš miegą, namų darbai) ar požiūris į bausmę. Į auklėjimo planą taip pat galite įtraukti ką nors apie kontaktą su abiem šeimomis. Taigi savo noru galite tai įtraukti į auklėjimo planą.

Tėvų plano sudarymas

Žinoma, malonu, jei pavyksta susitarti su kitu tėvu. Jei dėl kokių nors priežasčių tai neįmanoma, galite paskambinti tarpininkui ar šeimos advokatui adresu Law & More. Su Law & More tarpininkai galite aptarti auklėjimo plano turinį, vadovaudamiesi profesionalais ir ekspertais. Jei tarpininkavimas nesiūlo sprendimo, jūsų paslaugoms taip pat yra specializuoti šeimos teisės advokatai. Tai leidžia jums derėtis su kitu partneriu ir susitarti dėl vaikų.

Kas nutiks auklėjimo planui?

Teismas gali paskelbti jūsų skyrybas arba nutraukti jūsų registruotą partnerystę. Rumunijos šeimos teisės advokatai Law & More išsiųs jums pirminį auklėjimo planą į teismą. Tada teismas prie skyrybų dekreto prideda auklėjimo planą. Todėl auklėjimo planas yra teismo sprendimo dalis. Todėl abu tėvai privalo laikytis auklėjimo plane numatytų susitarimų.

Ar neįmanoma parengti auklėjimo plano?

Dažnai nutinka taip, kad tėvai nepasiekia visiško susitarimo dėl auklėjimo plano turinio. Tokiu atveju jie taip pat negali įvykdyti teisinio skyrybų reikalavimo. Tokiems atvejams taikoma išimtis. Tėvai, galintys įrodyti, kad dėjo pakankamai pastangų, kad susitartų, tačiau to nepadarė, gali tai pasakyti teismui pateiktuose dokumentuose. Tada teismas gali paskelbti skyrybas ir pats nuspręsti dėl klausimų, dėl kurių tėvai nesutaria.

Ar norite skyrybų ir ar jums reikia pagalbos sudarant tėvų planą? Tada Law & More yra jums tinkama vieta. Specializuoti šeimos teisės advokatai Law & More gali padėti jums padėti skyryboms ir parengti auklėjimo planą.

Law & More