Prieštaravimas arba apeliacija dėl IND sprendimo

Prieštaravimas arba apeliacija dėl IND sprendimo

Jei nesutinkate su IND sprendimu, galite jį prieštarauti arba apskųsti. Dėl to galite gauti palankų sprendimą dėl jūsų paraiškos.

Prieštaravimas

Nepalankus sprendimas dėl jūsų paraiškos

IND sprendimą dėl jūsų prašymo priims sprendimo forma. Jei dėl jūsų prašymo buvo priimtas neigiamas sprendimas, ty negausite dokumento gyventi, galite pateikti prieštaravimą. Dėl toliau išvardytų programų galima prieštarauti:

  • Trumpalaikė viza
  • Laikinas leidimas gyventi (MVV)
  • Terminuotas nuolatinis leidimas gyventi
  • Leidimas nuolat gyventi arba ilgalaikis ES gyventojas
  • Pripažinimas kaip rėmėjas
  • Prašymas gauti natūralizaciją (Olandijos pilietybė)

Prieštaravimo procedūra

Jei IND atmeta jūsų prašymą, sprendime bus nurodyta, ar galite laukti prieštaravimo Nyderlanduose. Jei galite laukti prieštaravimo procedūros Nyderlanduose, galite susitarti dėl gyvenamosios vietos patvirtinimo IND biure. Gyvenamosios vietos įrašas bus įrašytas į jūsų pasą. Tai lipdukas, rodantis, kad procedūros metu galite likti Nyderlanduose.

Jei sprendime nurodyta, kad negalite laukti prieštaravimo procedūros Nyderlanduose, turite išvykti iš Nyderlandų. Jei vis dar norite sulaukti prieštaravimo Nyderlanduose, galite kreiptis į teismą dėl preliminaraus įsakymo.

Pranešime apie prieštaravimą rašote, kodėl nesutinkate su IND sprendimu. Pranešimą apie prieštaravimą ir sprendimo kopiją siųsti sprendime nurodytu pašto adresu. Taip pat galite paprašyti, kad prieštaravimą surašytų mūsų teisininkai. Tokiu atveju galime veikti kaip jūsų IND kontaktas.

Kai IND gaus jūsų prieštaravimą, jie atsiųs jums laišką, kuriame bus nurodyta gavimo data ir sprendimo dėl prieštaravimo laikotarpis. Jei reikia įtraukti ar taisyti kokius nors dokumentus, gausite laišką iš IND, kuriame bus nurodyta, kokius dokumentus dar reikia pateikti.

Tada IND priims sprendimą dėl prieštaravimo. Jei prieštaravimas bus patenkintas, gausite palankų sprendimą dėl jūsų prašymo. Tačiau jei jūsų pranešimas apie prieštaravimą bus pripažintas nepagrįstu, jūsų prašymas kol kas atmetamas. Jei nesutinkate, galite kreiptis į teismą.

Nesutikti, kad būtų priimtas palankus sprendimas dėl jūsų paraiškos

Taip pat galite prieštarauti, jei jūsų prašymas išduoti leidimą gyventi buvo patvirtintas, bet jūs nesutinkate su dalimi sprendimo. Prieštaravimą galite pateikti atsiėmę leidimą gyventi iš IND stalo. Tokiu atveju turite keturias savaites prieštarauti, skaičiuojant nuo tada, kai gavote dokumentą gyventi.

Profesija

Jei jūsų prieštaravimas bus pripažintas nepagrįstu, galite jį apskųsti teismams. Per keturias savaites nuo sprendimo dėl jūsų prieštaravimo priėmimo turite išsiųsti užpildytą peticijos/prieštaravimo formą Centrinei registracijos tarnybai (CIV).

IND sprendime dėl prieštaravimo nurodoma, ar galite laukti apeliacijos Nyderlanduose. Kaip ir prieštaravimo atveju, galite gauti gyvenamosios vietos patvirtinimą, jei jums bus leista laukti apeliacijos Nyderlanduose. Jei negalite laukti apeliacijos Nyderlanduose, turite išvykti iš Nyderlandų. Vis dėlto galite kreiptis į teismą dėl preliminaraus įsakymo ir laukti apeliacijos Nyderlanduose.

Užpildę ir išsiuntę formą, apeliaciniame pranešime nurodote, kodėl nesutinkate su IND sprendimu dėl jūsų prieštaravimo. Apeliacinį skundą turite pateikti per teismo nustatytą terminą. IND gali atsakyti į jūsų apeliacinį skundą pateikdamas gynybos pareiškimą. Po to vyks posėdis.

Iš esmės teismas sprendimą priims per šešias savaites. Jei teisėjui prireiks daugiau laiko, jis nedelsdamas apie tai praneš šalims. Jei jūsų skundas patenkinamas, teisėjas gali nuspręsti, kad:

  • IND turi iš naujo išnagrinėti prieštaravimą ir IND priima naują sprendimą, kuriame IND laikosi teismo sprendimo.
  • IND sprendimo teisinės pasekmės lieka galioti
  • Paties teisėjo sprendimas

Tačiau jei teismas įrodė savo teisumą, tai nereiškia, kad gausite tikrumą dėl leidimo gyventi. Dažnai IND priima naują sprendimą atsižvelgdama į teismo sprendimą. Tačiau dėl šio sprendimo vis tiek gali būti priimtas sprendimas, kuriuo jums bus atsisakyta išduoti leidimą gyventi.

Mūsų teisininkai specializuojasi imigracijos teisės srityje ir gali padėti jums pateikti prieštaravimą ar apeliaciją. Džiaugiamės galėdami jums padėti šiame procese. Tu taip pat gali kontaktas Law & More kitiems klausimams. 

Law & More