Gyvenimas kartu su savo partneriu Nyderlanduose 1X1 vaizdas

Gyvenimas kartu su savo partneriu Nyderlanduose

''Law & More padeda ir nukreipia jus ir jūsų partnerį į visus prašymo išduoti leidimą gyventi procedūros etapus. ''

Ar norite gyventi Nyderlanduose kartu su savo partneriu? Tokiu atveju jums reikės leidimo gyventi. Norėdami gauti leidimą gyventi, jūs ir jūsų partneris turėsite atitikti kelis reikalavimus. Taikomi keli bendrieji ir specialieji reikalavimai.

Keli bendrieji reikalavimai

Pirmasis bendras reikalavimas yra tai, kad jūs ir jūsų partneris abu turite turėti galiojantį pasą. Jūs taip pat turėsite užpildyti antecedent deklaraciją. Šioje deklaracijoje jūs, be kita ko, pareikšite, kad praeityje nepadarėte jokios nusikalstamos veikos. Kai kuriais atvejais turėsite dalyvauti tuberkuliozės tyrimuose, atvykę į Nyderlandus. Tai priklauso nuo jūsų padėties ir tautybės. Be to, jūs abu turėsite būti 21 metų ar vyresni.

Keli konkretūs reikalavimai

Vienas iš specifinių reikalavimų yra tas, kad jūsų partneris turi turėti pakankamai nepriklausomų ir ilgalaikių pajamų. Pajamos paprastai turi būti bent jau lygios įstatyme nustatytam minimaliam atlyginimui. Kartais taikomas kitoks pajamų reikalavimas, tai priklauso nuo jūsų situacijos. Ši sąlyga netaikoma, jei jūsų partneris yra sulaukęs AOW pensinio amžiaus, jei jūsų partneris yra visam laikui ir visiškai netinkamas darbui arba jei jūsų partneris visam laikui negali įvykdyti darbo reikalavimo.

Kitas svarbus specifinis reikalavimas, kurio laikosi Nyderlandų imigracijos ir natūralizacijos tarnyba, yra pilietinės integracijos egzamino išlaikymas užsienyje. Tik jei esate atleistas nuo šio egzamino laikymo, jums nereikia laikyti egzamino. Ar norite sužinoti, ar esate atleistas nuo egzamino laikymo, kiek kainuoja egzaminas ir kaip galite užsiregistruoti į egzaminą? Susisiekite su mumis dėl informacijos.

Kaip veikia paraiškos teikimo tvarka?

Visų pirma, visus reikalingus dokumentus ir informaciją reikės surinkti, įteisinti ir išversti (jei reikės). Surinkus visus reikiamus dokumentus, galima pateikti prašymą išduoti leidimą gyventi.

Daugeliu atvejų reikalinga speciali viza, kad būtų galima keliauti į Nyderlandus ir likti ilgiau nei 90 dienų. Ši speciali viza vadinama reguliariu laikinu leidimu gyventi (mvv). Tai yra lipdukas, kurį į jūsų pasą įklijuos Nyderlandų atstovybė. Jei jums reikia mvv, tai priklauso nuo jūsų tautybės.

Jei jums reikia mvv, prašymą išduoti leidimą gyventi ir mvv galima pateikti vienu kartu. Jei jums nereikia mvv, galima pateikti prašymą tik dėl leidimo gyventi.

Pateikę prašymą, Nyderlandų imigracijos ir natūralizacijos tarnyba patikrins, ar jūs ir jūsų partneris atitinka visus reikalavimus. Sprendimas bus priimtas per 90 dienų.

Susisiekite su mumis

Ar turite klausimų ar komentarų dėl šio straipsnio?

Nedvejodami susisiekite su p. Maksimas Hodakas, advokatas Law & More per maxim.hodak@lawandmore.nl arba p. Tomas Meevis, advokatas Law & More per tom.meevis@lawandmore.nl. Taip pat galite paskambinti mums šiuo telefono numeriu: +31 (0) 40-3690680.

Law & More